ניקינו את האורוות של הפונדק ומצאנו אוצר!

ניקינו את האורוות של הפונדק ומצאנו אוצר!

Information
פורסם ב08 דצמבר 2014
נכתב על ידי האיש הזקן
תגיות: חדשות אתר

time-machineבשבוע החולף עסקתי בעבודה הכיפית (לא!) של מעבר על כתבות מלפני שבע שנים - בימים בהם השקנו את המהדורה הרביעית של הפונדק בג'ומלה. מסתבר שלויני האורק היו רעיונות מוזרים אז, ובכל פעם שפרסמנו כתבה או סקירה, הודעה על זה בחדשה מיוחדת של האתר. אבל מאז ה Joomla-fu שלנו השתפר, וגם העיצוב הגרפי של האתר :)

אז נכנסנו למכונת הזמן, עטינו את חליפות חיילי הסער, הצטיידנו בטרופית ויצאנו לתקן קישורים שבורים, למחוק חדשות שמפנות לכתבות, להוסיף תמונות מדליקות ועוד. בסך הכל עדכנו מעל כ-120 כתבות שונות!

וכשעשוע, גם בחרתי כתבה אחת מכל שנה, להציג לגולשים החדשים ולאלו שלא כל-כך זוכרים:

- שנת 2008: מבוכים ודרקונים 4 יוצאת לאור, בפרויקט מתואם ונלהב, חגי גומפרט, מיכאל פבזנר ואנוכי כתבנו במקביל שלוש סקירות לשלושת ספרי הבסיס החדשים של המהדורה הרביעית. מי ידע או ניחש אז שהמהדורה תהיה בעלת תוחלת החיים הקצרה ביותר בהיסטוריה של מוד"מ.

- שנת 2009: בעיות במכאניקה היא סדרת כתבות של רני שרים (שתורגמה לאנגלית מאוחר יותר על-ידי מיכאל פבזנר) שעסקה ב... מכאניקה. מומלץ לכל מי שרוצה להבין יותר איך שיטות משחקי תפקידים עובדות.

- שנת 2010: משחק תפקידים של שיר של אש וקרח - תרגום לעברית של ההתחלה המהירה של השיטה, שהיא גם היום אחת השיטות האהובות עליי, ומומלצת לחובבי הסידרה וגם לכל מי שאוהב פנטזיה נטולת קסם אבל עם בתי אצולה והרבה תככים.
באותה שנה גם הוצאנו את המדריך המהיר לאיי הסערה, כל מי שרוצה לטעום מעולם המערכה הישראלי.

- שנת 2011: הפליקסונדרה, משפחה של חוצנים למבוכים ודרקונים 3.5, של אורי גיל, שמציג אוסף מגוון של יצורים מופלאים, במטרה מוצהרת שהם לא יהיו בשר תותחים, אלא בעלי-ברית, אויבים, גורמי השפעה ועוד. לא עוד מפלצות של קרב אחד וזהו!

שנת 2012: Ticket to Ride, משחק הרכבות האולטמטיבי, אחד ממשחקי הלוח הראשונים שלי, שהכניסו אותי גם לתחביב הזה. טיקט טו רייד הוא משחק Gateway קלאסי, שמתאים לכל המשפחה - אם אתם לא מכירים אותו, למה אתם מחכים?

 

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.