הרפתקאות מבוכים ודרקונים 5, מצאו שחקנים חדשים, שנה לשדרוג האתר

הרפתקאות מבוכים ודרקונים 5, מצאו שחקנים חדשים, שנה לשדרוג האתר

Information
פורסם ב18 אוקטובר 2014
נכתב על ידי ויני האורק

Vini-V5-smallחג סוכות כבר הסתיים ועמו גם כנס אייקון - השנה הייתה לנו שלל פעילות פונדקאית בכנס:
* הרפתקאות מבוכים ודרקונים 5 של צוות הסערה כיכבו באייקון, כולל זוג הרצות של ההרפתקה כספת הדרקוליץ'. בכנס קיימנו מפגש של צוות הסערה: הדור הבא, וגם ביצענו השקה רכה של אתר צוות הסערה החדש. אם אתם רוצים לעזור לנו בבדיקה ובהשקה של האתר החדש - כתבו לנו בפורום

* דוכן חיפוש השחקנים של פורום הפונדק היה הצלחה מסחררת, כשמעל ל-60 אנשים נרשמו, מכל רחבי הארץ ובשלל גילאים. אז אם אתם מחפשים חבורה חדשה, או שחקן נוסף לחבורה קיימת. בקרו בפורום וקראו את כל המודעות החדשות. 

* בכנס גם היה את דוכן הפונדק הוצאה לאור, שמכר את רשומון איי הסערה, מגדיר המפלצות מתוך האפלה והשיטה הישראלית ואנור. שימו לב שנותרו לנו פחות מחמישים עותקים למכירה של מתוך האפלה, אז אם אתם רוצים מפלצות מדליקות למשחק שלכם, וגם פיסת היסטוריה ישראלית - רכשו עותק בקרוב, לפני שכל המלאי יאזל.

* כבר עברה יותר משנה מאז שדרגנו את האתר למהדורה החמישית שלו. בזמן זה הצטרף לצוות גיא קאפח. וגם תדירות הכתבות והתוכן החדש באתר עלתה - אנחנו משתדלים לפרסם כל שבוע שני מאמרים חדשים על משחקי תפקידים ומשחקי לוח. לכן זה מאוד משמח אותנו לראות שבשנה האחרונה חל גידול של יותר מ-60% בכמות הגולשים באתר, אז תודה לכם על התמיכה, ותודה לכל צוות הכותבים והעורכים שלנו על התרומה שלהם לתחביב בישראל.

אודות ויני האורק

אורק הבית של הפונדק, ויני דואג לסדר ולנקיון באתר וגם מפרסם כתבות שנמצאו במעמקי הארכיון של הפונדק, או כאלו שנכתבו על-ידי מספר אנשים יחדיו.

מאמרים נוספים של כותב זה

ויני האורק

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.