חוקי מיניאטורות בעברית, ספריית משחקי לוח וקישורים

חוקי מיניאטורות בעברית, ספריית משחקי לוח וקישורים

Information
פורסם ב16 ספטמבר 2014
נכתב על ידי ויני האורק

Hobbitminiלאחר חיפוש בעליית הגג, מסע לעולמות משחק מופלאים, וחקר נפלאות המרשתת, הפעם יש לנו שלושה עדכונים קטנים עבורכם.

פזצט"א הוא תרגום לעברית של FUBAR, חוקים מהירים ופשוטים עבור משחק מיניאטורות של כוחות קטנים, בשדה קרב מודרני או עתידני. החוקים תורגמו לעברית על עומר גולן יואל (שגם תרגם את ליידי בלקבירד, ואת עת המוטנטים, שני משחקי תפקידים מומלצים). אפשר גם לשחק עם סמנים, למי שאין לו מיניאטורות.

- בשנה האחרונה קם מיזם נפלא של מפגשי משחקי לוח אחת לחודש במרכז הארץ תחת השם "על המשחק" (קבוצת פייסבוק) - כל חודש, בשבת האחרונה של החודש, נפגשים לשחק, להכיר שחקנים, ולהכניס חברים לאחת הפעילויות החברתיות שהכי מאתגרות את השכל. 

בנוסף, אותם האנשים הקימו ספריית משחקי לוח בשם "על המדף" - רציתם לשחק במשחק ולא הסתפקתם? רציתם עוד סיבוב עם החברים או המשפחה שלא הגיעו לארוע? רוצים לבחון משחק לפני החלטה על קניה? פה תוכלו להשאיל משחק בצורה פשוטה כמו להשאיל ספר.

- קישורים רבותיי, קישורים! יש לנו אתרים חדשים של משחקי תפקידים, בין היתר של חרבות וכשפים, גמדים בפודקאסט, ומגלי ארצות בעברית.נזכיר גם שהאתר הותיק, משחקים בתיאוריה, התחיל לפרסם מחדש כתבות.

אודות ויני האורק

אורק הבית של הפונדק, ויני דואג לסדר ולנקיון באתר וגם מפרסם כתבות שנמצאו במעמקי הארכיון של הפונדק, או כאלו שנכתבו על-ידי מספר אנשים יחדיו.

מאמרים נוספים של כותב זה

ויני האורק

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.