פת'פיינדר מתורגם לעברית - יגיע ב 2015!

פת'פיינדר מתורגם לעברית - יגיע ב 2015!

Information
פורסם ב08 יולי 2014
נכתב על ידי האיש הזקן

pathfinderידיעה משמחת - משחק התפקידים פת'פיינדר יתורגם לעברית ע"י מאנקיטיים! ספר החוקים צפוי להתפרסם במחצית הראשונה של 2015, ואחריו יצא לאור אוגדן המפלצות של פת'פיינדר.

פת'פיינדר הוא שיפור של מבוכים ודרקונים 3.5, מאת Paizo. המשחק פורסם במקביל למבוכים ודרקונים 4 ומאז הפך למתחרה העיקרי של מבוכים ודרקונים.
אחת הסיבות לפופלאריות של השיטה היא Pathfinder Society - אגודת מגלי הארצות, (קבוצת פייסבוק, וגם אתר).

ספר החוקים של פת'פיינדר הוא היחיד שנדרש בכדי לשחק. אוגדן המפלצות דומה למגדיר המפלצות. ספר פופולארי נוסף הוא ה Advanced Player's Guide.

חברת פאיזו התפרסמה הודות להרפתקאות שהוציאה, בעיקר נתיבי ההרפתקאות - סדרת הרפתקאות מדרגה 1 עד 15 ומעלה.
Rise of the Runelords, הוא נתיב ההרפתקאות הראשון, במקור ל 3.5, אבל כעת מעודכן ל Pathfinder.
Wrath of Righteous, חרון הצדיקים, הוא נתיב הרפתקאות ייחודי לדרגות אגדיות - קראו את הסקירה של ההרפתקה הראשונה: The Worldwound Incursion.
בקרוב נערוך ראיון עם מאנקיטיים על התרגום לעברית של פת'פיינדר.

ההודעה על התרגום

החברות מאנקיטיים ו Paizo Publishing מכריזות היום על הענקת הזיכיון לתרגום העברי של משחק התפקידים פת'פיינדר. חברת מאנקיטיים תבצע את התרגום, ההפקה וההפצה של המהדורה העברית של פת'פיינדר בישראל.

מתרגם הספר הוא ערן אבירם.
ההודעה המלאה

אודות חברת מאנקיטיים

מאנקיטיים היא חברת הוצאה לאור ישראלית המתמחה בתחום משחקי תפקידים, משחקי לוח, פנטזיה ומשחקי קלפים המתאימים לכל המשפחה ולחובבים. היא חברה מובילה בתחום זה בישראל, מטפחת את הצמיחה והגידול בתחום משחקי התפקידים והתחביב. החברה הוציאה לאור משחקים מובילים מסביב לעולם, בין היתר את משחקי הכס, מבוכים ודרקונים 4, מנצ'קין בין כוכבים, קרקסון, מצודות, ועוד.

אודות חברת Paizo (פאיזו)

חברת Paizo Publishing היא מוציא לאור מוביל בתחום משחקי התפקידים, עזרים, משחקי לוח וספרי קריאה. משחק התפקידים פת'פיינדר של פאיזו הוא תוצר של תהליך הבטא הגדול ביותר שנערך בהיסטוריה של משחקי התפקידים, וכיום הינו משחק התפקידים הנמכר ביותר בחנויות תחביב. ב-11 השנים מאז היווסדותה של החברה, פאיזו הוצאה לאור זכתה במעל ל-50 פרסים משמעותיים והפכה לאחת מהחברות המשפיעות ביותר בתחום משחקי התחביב. 

ספר החוקים של פת'פיינדר

ספר החוקים של פת'פיינדר, בלעז Pathfinder core rulebook, הוא ספר עב-כרס המאגד בתוכו את כל המידע הנדרש לשחקן ולמנחה בכדי להתחיל לשחק. בניגוד למבוכים ודרקונים 3.5, אין הכרח לרכוש את המדריך למנחה בפת'פיינדר. הספר מכיל עדכון ורענון של הגזעים ממבוכים ודרקונים 3.5: עושר של מקצועות עם אפשרויות חדשות, חוקים מעודכנים של כשרונות ומיומנויות, שיטת קרב מעודכנת עם חוקים פשוטים של היאבקות ועוד. מאות לחשים חדשים ומעודכנים, מערכת נק"ן משופרת שבה המנחה קובע את קצב ההתקדמות, ועוד...
בגרסתו האנגלית הספר הוא בן 576 עמודים, ומחירו לצרכן הוא 50 דולר. עדיין לא ידוע מה יהיה המחיר של המהדורה העברית.
העמוד הרשמי של ספר החוקים
סקירה של Pathfinder core rulebook.

Pathfinder-feats

אוגדן המפלצות של פת'פיינדר

Pathfinder-bestiaryאוגדן המפלצות הוא ספר בצבע מלא עם כריכה קשה, בן 328 עמודים בגרסה האנגלית שמכיל מבחר רחב של כ-350 מפלצות שונות וקלאסיות למשחק שלכם.
הספר מכיל גם ואריאנטים מפלצתיים רבים להתאמה של מפלצות קיימות, חוקים מפורטים ליצירת מפלצות מאוזנות ומעניינות. כללים לקידום מפלצות, חוקים מפושטים של התקפות מיוחדות, הגנות ויכולות כגון נשקי נשיפה, הפחתת נזק ועוד - בכדי לשפר את המשחק שלכם.
בנוסף בספר יש כשרונות למפלצות, נתונים של חיות מלוות, טבלאות היתקלויות ועוד הרבה תוכן נוסף.
העמוד הרשמי של אוגדן המפלצות

אודות האיש הזקן

שחקן משחקי-תפקידים מזה 25 שנה, ובנוסף חובב מושבע של משחקי לוח וקלפים. בעלי אתר הפונדק.

מאמרים נוספים של כותב זה

האיש הזקן

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.