בית חדש לדרקוניקון – מרכז קהילתי רמת אביב

בית חדש לדרקוניקון – מרכז קהילתי רמת אביב

Information
פורסם ב21 מאי 2013
נכתב על ידי האיש הזקן

logo-publishהשנה דרקוניקון עולה דרגה – בזכותכם. תודות למאות באי הכנס, שמילאו את האולם והכיתות בשנים שעברו, צברנו מספיק נק"ן בכדי לעבור מבית הספר בשד' רוטשילד למרכז הקהילתי רמת אביב הירוקה.

במרכז יש שתי אולמות שיספקו מקום לספריית משחקי הלוח, מתחם הדוכנים שבכנס, ולטורנירים של משחקי הלוח, הקלפים ומשחקי המיניאטורות. משחקי התפקידים ירוצו בחדרים שבמרכז הקהילתי.
בינות האולמות יש חצר פנימית, למי שירצה קצת שמש ואוויר. המרכז מרווח וברמה גבוהה יותר בהשוואה לבתי הספר שאנחנו ראינו. ולמי ששאל – כן, המזגנים עובדים היטב, גם בשיא הקיץ וכשאתם על סף הנצחון!

המרכז הקהילתי נמצא ברחוב חיים לבנון 37, צמוד לאוניברסיטת תל-אביב, ובמרחק של כ-10 דקות הליכה מתחנת רכבת האוניברסיטה. מי שמעוניין להגיע בתחבורה ציבורית, עומדים לרשותו כל קווי האוטובוס שמגיעים לאוניברסיטה, בנוסף לרכבת. לאלו שבאים ברכב פרטי, מאחורי המרכז, יש מגרש חנייה ציבורי ללא תשלום הנגיש מרחוב ברודצקי, כמו-גם מגרשי החניה הסמוכים לאוניברסיטה.

ההרשמה למנחים ולמארגני פעילויות תיפתח באתר בימים הקרובים – אתם מוזמנים להצטרף לכנס ולשחק עמנו!

כנס דרקוניקון הוא כנס משחקים מכל הסוגים, שמשלב משחקי-תפקידים ומשחקי לוח ביחד עם טורנירים של מיניאטורות ומשחקי קלפים. הכנס יתקיים השנה בשמיני לאוגוסט בתל-אביב. לפרטים נוספים על הכנס אתם מוזמנים לבקר באתר ולהצטרף לעמוד האירוע בפייסבוק.

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.