חגיגות המאה (סקירות) בפונדק

חגיגות המאה (סקירות) בפונדק

Information
פורסם ב24 פברואר 2013
נכתב על ידי האיש הזקן

vini 23 שוכני הפונדק, אורחים וטרולים בוערים!
השבוע אנו מציינים הישג מיוחד בפונדק - מאה סקירות באתר: למשחקי-תפקידים, מבוכים ודרקונים, ושלל משחקי לוח. 
הסקירה הראשונה פורסמה בפונדק החדש בינואר 2008, והאחרונה התפרסמה רק לפני שלושה ימים.  for great justice!
הסקירות מציגות בפניכם שלל משחקים, חדשים וישנים. אנו עושים את מיטב המאמצים בכדי שהסקירות שלנו יציגו את המוצר באופן ברור ומפורט, ואת חוות הדעת של הכותב עליו, כך שתוכלו לבצע את הרכישה הנכונה עבורכם ולרדת על הכותב בפורום. לפעמים זה אפילו עובד.  
אני אנצל את ההזדמנות בכדי לצלול קצת לתוך המספרים מאחורי הסקירות שלנו:

מתוך ה- 100 סקירות שיש בפונדק נכון להיום, 78 הם של משחקי-תפקידים, 21 של משחקי לוח ועוד אחת של ספר קריאה של הממלכות הנשכחות.
במשחקי תפקידים, הדגש הוא בעיקר על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות: יש 2 סקירות שמתאימות לכל מה', 13 סקירות של מו"ד 3.5,  20 סקירות של מו"ד 4, 10 סקירות של מוצרי ק20 ולבסוף גם 2 סקירות של פת'פיינדר.
למי שלא מתעניין במו"ד, יש לנו סקירות ל-25 שיטות שונות של משחקי תפקידים, החל בנשגבים ועולם האפלה, וכלה במשחק התפקידים של שיר של אש וקרח ו Warhammer.  

כאתר ישראלי סקרנו כל מוצר שיצא לאור בעברית בשנים האחרונות, גם מוצרים מתורגמים למבוכים ודרקונים, וגם מוצרים מקוריים בעברית כגון איי הסערה, חץ הזמן, א.א.א., מלחמת אבות ועוד. מה שלא נקריב עבור המדינה.

במשחקי לוח וקלפים, שש מתוך 21 הסקירות הם של משחקי קלפים, והיתר משחקי לוח רגילים. הסקירות כוללות משחקי משפחה כגון האי הנעלם ומתיישבי קאטאן, וגם משחקי hardcore כגון פורטו ריקו וRunewars. חלק מהמשחקים הם בעלי חוברות חוקים באורך הגלות שלוקח יותר זמן ללמוד אותם מאשר לשחק אותם. hardcore, אמרנו.
בשנתיים האחרונות היה גידול משמעותי בכמות הסקירות למשחקי הלוח, במקביל לצמיחת התחביב בארץ, כשצמחנו מ-6 סקירות ל-21 סקירות, והיד עוד נטויה.

עשרים ואחד כותבים שונים הגישו סקירות לאתר עד היום, מגוון רחב של דעות, לכל הדעות. 21 מהן, לכל הפחות.
בחלוקה לשנים, 3  סקירות פורסמו בנתיים ב-2013, 16 ב-2012, 17 ב-2011, 6 ב-2010, 7 ב-2009, 23 ב-2008, ועוד 28 קודם לכן.
בראייה לאחור, מדובר באוסף הסקירות הגדול ביותר בעברית למשחקי תחביב, למיטב ידיעתי, וכזה שמציע משהו לכל אחד. 
לסיום, גם אתם מוזמנים להגיש לנו סקירה פרי עטכם - כל מה שעליכם לעשות זה להרשם לאתר, ותופיע בפניכם האפשרות בתפריט מצד ימין. 

אבל לא אחת על אורקים. יש לנו מספיק.

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.