דרקוניקון 2012, הרישום למנחים ולפעילויות נפתח

דרקוניקון 2012, הרישום למנחים ולפעילויות נפתח

Information
פורסם ב09 יוני 2012
נכתב על ידי האיש הזקן

עוד חודשיים בדיוק דרקוניקון 2012 מגיע, כנס המשחקים של הקיץ שכולל שלושה סבבים המלאים במשחקים מהבוקר ועד הערב. הכנס יתקיים ב-9 לאוגוסט בתל-אביב ותמצאו בו משחקי-תפקידים שולחניים וגם חיים, משחקי לוח, ושלל טורנירים – מנצ'קין, מתיישבי קאטאן, מג'יק, יו-גי-הו, דומיניון וגם מיניאטורות.

אם את/ה רוצה להשתתף בכנס כמנחה, או כמארגן של פעילות, עכשיו זה הזמן להגיש את המשחק שלכם - ההרשמה למנחים ולפעילויות נפתחה.
אם משחקי תפקידים זו כוס התה שלכם, הגישו את ההרפתקה שיצרתם, הצטרפו לאחד מהפרויקטים שבכנס או השתתפו כמנחים בכנס במסגרת צוות הסערה (מו"ד 4) או החזית לשחרור השיטה ותקבלו מאיתנו הרפתקה מוכנה מראש.
אם אתם חובבים של משחקי לוח, הכנס יש לנו הצעה חדשה עבורכם – להוציא מהארון את משחק הלוח הכבד האהוב עליכם, זה שנמשך 3-4 שעות או יותר (כגון Twilight Imperium או Arkham Horror) ולמצוא שחקנים נוספים שאוהבים את המשחק בדרקוניקון. כל מה שעליכם לעשות זה להגיש את פרטי המשחק באתר, בתנאי שהוא אורך לפחות 3 שעות, ואנחנו נטפל בשאר. אל חשש, בכנס תהיה גם ספריית משחקים "קלים" בנוסף למשחקים ה"כבדים" ולטורנירים.

לפרטים המלאים על הכנס אתם מוזמנים לבקר באתר דרקוניקון 2012.

אודות האיש הזקן

שחקן משחקי-תפקידים מזה 25 שנה, ובנוסף חובב מושבע של משחקי לוח וקלפים. בעלי אתר הפונדק.

מאמרים נוספים של כותב זה

האיש הזקן

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.