אוהבים לכתוב סקירות? יש לנו הפתעה בשבילכם

אוהבים לכתוב סקירות? יש לנו הפתעה בשבילכם

Information
פורסם ב01 מאי 2012
נכתב על ידי האיש הזקן

כאות הערכה לכותבי הסקירות לפורטל הפונדק, ותיקים וגם חדשים, החלטנו לערוך הגרלה בקרב כל מי שיכתוב (או כתב) סקירה לאתר במחצית הראשונה של 2012.
אם תכתבו סקירה למשחק-תפקידים, תוכלו לזכות בעותק של Scarrport: City of Secret, ספר הרחבה למו"ד שמתאר עיר סטימפאנק קסומה, הספר מכיל גם פלאף עשיר על העיר וגם חוקים למה' 4 שמאפשרים לכם לשלב סטימפאנק במשחק שלכם.
אם תכתבו סקירה למשחק-לוח או משחק קלפים, תוכלו לזכות בעותק של Anima: Shadow of Omega, משחק קלפים בסגנון אנימה מבית FFG (ובמקרה יש למשחק סקירה).
אז אם יש משחק שאהבתם, או לא - זאת ההזדמנות שלכם לספר לשחקנים אחרים בישראל מה דעתכם עליו ועל הדרך לזכות בפרס - ככל שתכתבו יותר סקירות, סיכוי הזכיה שלכם יעלו.
כללי ההגרלה לאחר ההפסקה.


זכאות:
כל מי שמגיש (או הגיש) סקירה לפורטל בין ינואר 2012 עד סוף יוני 2012. על כל סקירה שתשלחו, תקבלו הזדמנות לזכות בפרסים - כך שככל שתשלחו יותר סקירות, תעלו את הסיכויים שלכם. מומלץ שלאחר ששלחתם את הסקירה להודיע לנו על זאת, בכדי לוודא שקיבלנו אותה, דרך האתר או בפורום.

כללים לכתיבת הסקירה:
הסקירה צריכה להיות לפחות בת 400 מילה, לתאר את המוצר ואת מה שאהבתם או לא אהבתם בו. רמת הכתיבה צריכה להיות בסטנדרטים של שאר הסקירות באתר. מומלץ לקרוא מספר סקירות בכדי לקבל רעיון לגבי מבנה הסקירה. שימו לב שהסקירה שלכם עוברת עריכה לאחר העלאתה לאתר. במידה שהסקירה לא עומדת בסטנדרטים שלנו, אנחנו שומרים את הזכות שלא לקבל אותה, במקרה זה לא תשתתפו בהגרלה. 
ניתן גם לכתוב סקירות על מוצרים שכבר התפרסמו להם סקירות באתר - בתור חוות דעת שנייה למוצר, בתנאי שהסקירה מביאה נקודת מבט אחרת למוצר. במידה שיש לכם קשר כלשהו לחברה המפיקה / יבואן / מתרגם, אנא ציינו זאת בעת הגשת הסקירה (גילוי נאות).

הנחיותל קביעת דירוג הסקירה:
להלן סולם הדירוגים שלנו, מתייחס בעיקר לספרי מ"ת, אבל תבצעו הקבלה ממנו למשחקי לוח. ניתן לדרג בין 1 ל-5, כולל חצאי דירוגים.
1- ספר גרוע.
2- ספר סביר, במאמץ אפשר להשתמש בו או להוציא ממנו משהו מועיל.
3- ספר ממוצע, כלומר מתאים לתיאור שלו ועושה את העבודה.
4- ספר טוב, מתאים לתיאור שלו ++
5 - ספר משובח, אחד מהטובים.

אופן הגשת סקירה: בכדי להגיש סקירה עליכם להיות בעלי שם משתמש באתר (שימו לב, זוהי מערכת נפרדת מהפורום). לאחר מכן תראו מצד ימין תפריט משתמש, ובו כפתור "הגש סקירה". לחצו על הכפתור, ומלאו את הפרטים הרלוונטיים. במקרה של בעיה, אתם מוזמנים לבקש עזרה דרך האתר או בפורום.

הפרסים: ההגרלה תבוצע לאחר שתקופת הזכאות הסתיימה, תוך שבועיים. כולם רשאים להשתתף בהגרלה (למעט אנוכי).
שימו לב שהפרסים הם מהאוסף האישי שלי, אך במצב טוב מאוד.

דוגמאות לסקירות, כולל דירוג:
דירוג 1 - הרפתקאות אקזוטיות. אוגדן הרפתקאות למהדורה 3 שבכלל לא עובד לפי החוקים של מהדורה 3... או של האופן שבו צריך להנחות משחק.
דירוג 2.5 - נקמת הענקים. ההרפתקה דורשת התאמות מסויימות מצד המנחה, שאינן זמינות ישירות מהספר.
דירוג 3 - מדריך הכוח הנשגב: דמי-הדרקון. הספר עושה בדיוק את מה שהוא אומר שהוא עושה. מציג את דמי הדרקון ואיך לשחק אותם. אם אתם רוצים לשחק דמי-דרקון או לערוך קמפיין פוליטי בממלכה, שווה לקנות. אם דמי הדרקון הם סתם יריבים שנשגבי השמש שלכם פוגשים בגבולות הבריאה ומפרקים להם את הצורה, אין טעם לקנות.
דירוג 4 - פינדיש קודקס 2: רודני תשעת הגהנומים. ספר נהדר לכל מי שרוצה מערכה או קבוצת הרפתקאות בגהנום או נגד שטנים. אפילו אם לא התכוונתם להכניס שטנים למשחק, הספר הזה יגרום לכם להכניס כמה.
דירוג 5 - פינדיש קודקס 1: עדרי השאול. אתה! כן כן אתה שם! בוא הנה! אתה משחק במו"ד מהדורה 3.5? אחלה. הנה ספר טוב. קח אותו. מה זאת אומרת אתה לא רוצה שדים במערכה? בטח שאתה רוצה! הספר הזה יוציא אותך מדעתך. אתה תסתכל על טוסט יבש ותראה בתוכו את האלים של הפנטזיה והמדע הבדיוני מספרים לך על שכבות בשאול ועל שרי שדים שאתה חייב לכתוב להם נתונים בשביל הכיף!

לשאלות, הערות והארות, אתם מומנים ליצור עמנו קשר באתר, או בפורום.

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.