מנצ'קין חוגג עשור - והגיע הזמן לסקירה

מנצ'קין חוגג עשור - והגיע הזמן לסקירה

Information
פורסם ב26 מאי 2011
נכתב על ידי האיש הזקן
munch_hebמנצ'קין, משחק הקלפים לכל שחקן תפקידים (אפילו שאין בו קוביה), חוגג עשור. ההתחלה הייתה צנועה, בימים בהם סטיב ג'קסון עוד היה ידוע בגלל GURPS. היום מנצ'קין הוא מותג על וישנם מגוון משחקי מנצ'קין, כולל מנצ'קין בחלל, מנצ'קין-פו ועוד, משחק הלוח Munchkin Quest והרבה הרבה מוצרים ייחודים. וכמובן, מנצ'קין תורגם אף לעברית, ביחד עם ההרחבה שלו, מנצ'קין 2, ורבים מאיתנו מחכים לתרגום של מנצ'קין בחלל ומנצ'קין 3.
לרגל העשור הוציאו סטיב ג'קסון מהדורה מחודשת של המשחק, והחידוש הוא שכל הקלפים קיבלו צבע מלא! 
אנחנו חוגגים את העשור בצורה קצת אחרת - הוצאנו את העותק שלנו מהבוידעם וכתבנו סקירה חדשה למנצ'קין, לאלו מבינכם שעוד לא מכירים את המשחק.
ובנוסף גם פתחנו עץ מיוחד בפורום, שבו אתם מוזמנים לכתוב על הזכרונות המתוקים שלכם מהמשחק, כיצד ניצחתם בו בצורה מרהיבה, או הפסדתם, ולהסביר למה אתם המנצ'קינים הכי טובים בישראל. אז שיהיה לנו חג מנצ'קין שמח, ואני מקווה שבקרוב נראה תחייה מחודשת של המשחק בישראל.
 
ולמי ששם לב, שיפצנו קמעה את אגף הסקירות שלנו, כך שניתן היום לסדר את סקירות משחקי התפקידים לפי שיטה, ואת סקירות משחקי הלוח והקלפים לפי סוג המשחק.

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.