היסטוריה בתמונות של משחקי התפקידים בעברית

היסטוריה בתמונות של משחקי התפקידים בעברית

Information
פורסם ב15 אפריל 2011
נכתב על ידי האיש הזקן
תגיות: ישראל , עברית

הקופסה האדומההקופסה האדומה היא נוסטלגיה לרבים מאיתנו, המשחק שהכיר לנו את העולם המופלא של משחקי-תפקידים ושל מבוכים ודרקונים. חלקכם מכירים את הספר החום, ספר החוקים לשחקן של מה' 3, בתור המוצר הראשון שקראתם ושהציג בפניכם את הקסם והאגדה. ויש עוד רבים מהקוראים שלנו שהתחילו לשחק עם ספר אחר, ללא ספר כלל, בעברית או באנגלית.

 
כשהפונדק יצא לדרך כאתר בעברית, לפני אי-אילו שנים (חמש אם אני זוכר נכון) העלינו גם לאתר את קו-הזמן, תיעוד כרונולוגי של המוצרים שיצאו לאור בעברית עם השנים. כעת ביצענו שידרוג מקיף לקו-הזמן, והפכנו אותו בעצם להיסטוריה בתמונות של משחקי התפקידים בעברית, החל במו"ד קופסאות, המשך במוד"מ, מרוצללים, שחר האדמה, ולבסוף המה' 3 וה-4 של מו"ד ובל נשכח את הנשגבים.
אז צאו למסע בקו-הזמן למחוזות הילדות של פעם ושל היום.
 
ובהזדמנות זו, אנו מזכירים לכם שגם אתם יכולים לכתוב לאתר הפונדק, להגיש לנו סקירה על משחק שאהבתם, או שלא, וגם להעלות כתבות מפרי עטכם לספרייה על הנושא האהוב עליכם. כל מה שצריך לעשות הוא להרשם לאתר, במידה שיש לכם שאלות אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

אודות האיש הזקן

שחקן משחקי-תפקידים מזה 25 שנה, ובנוסף חובב מושבע של משחקי לוח וקלפים. בעלי אתר הפונדק.

מאמרים נוספים של כותב זה

האיש הזקן

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.