• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

פוסטי פרופיל חדשים

מרתון שרה"ט בקולנוע היום, יהיה כיף!
The oldman
The oldman
איזה מגניב! הגרסה הרגילה או המורחבת?
Nextorl
Nextorl
זה היה הגרסה הרגילה שך הסרט הראשון, וגרסאות הבמאי של השני והשלישי (כנראה שלא מצאו את הדיסק של גרסאת הבמאי לראשון)
המסקנה שלי היא שאני מעדיף את הגרסאות הקולנועיות.

ויהיה עוד אירוע כזה עוד חודש
The oldman
The oldman
ראיתי רק את הגרסה המורחבת של הראשון, אבל אני זוכר אותה כסבבה לגמרי.
מצד שני בצפייה החוזרת שלי לסרטים לפני כמה חודשים, הם גם מפורטים וארוכים דיו בגרסה הקולנועית.
את השיר הזה מהחתימה שלי:
נצנץ נצנץ כוכב קטן,
הספקטרוסקופ גילה מזמן
לפי אורך המסונן:
הרי אתה עשויי מימן

מצאתי בספר "על מרחב" מאת מיצ'יו קאקו [הוא אמריקאי, דרך אגב (למיטב הבנתי)] וכתב את זה איאן ד' בוש, בספר השירים העוסק בפיזיקה תיאורתית זה אפשר למצוא גם את השיר "חוצפה קוסמית" מאת ג'ון אפדייק:
הנייטרנו, חלקיק כה קטנטן.
אין לו מסה וגם לא מטען,
לפעולות הגומלין איננו שותף,
את הארץ כולה מבתר ביעף
כאילו היתה סתם כדור שאנן,
כמו זרם של מים בנחל מוצף,
כמו שטף פוטונים דרך משקף.
הוא בז לגזים הדלילים, כמובן,
וחולף בחומות של סלע איתן.
בעד לוח פלדה מחוסמת הוא צף
וחוצה את הסוס כמו את האוכף.
עבר המון זמן מאז שנגעתי בעולם המבוך, אז אשמח לפידבק על מקצוע הנזיר שכתבתי לדו"נ!

מזל טוב ליום הולדתך!
The oldman
The oldman
Happy Birthday GIF by Eat'n Park
אף פעם לא הבנתי איך אני אומר ש''הגולבין מגמגם את ציפצופיו'' בלי להישמע מוזר. ועכשיו המצאתי שם חדש לשפת הגובלינים!: ציפגומית. הגובלין מצפגם: ''מ... מ... מי... מי אתם?"
ברוך השב :mrgreen:
ומזל טוב על העדכון של התמונה, נראה מדליק
הדון גובלאונה
הדון גובלאונה
חחח מה קורה, באתי לרחרח
The oldman
The oldman
הכל אחלה, עומס ב Real Life, אבל שורדים - מנחה בקמפיין אחד כרגע של איי הסערה בעולמות פראיים
איך אצלך?
מזכיר לכולם להיות נחמדים לבוטים, אנחנו רוצים להיות ביחסים טובים איתם כשהם ישתלטו על העולם!
אז התמונה בדו"נ הראשון שפרסמתי נדפקה עם שדרוג הפורום, וסוף סוף מצאתי את התמונה המקורית על המחשב, אז העלתי אותה חזרה.
ניצלתי גם את ההזדמנות כדי לסדר את הformatting שלא הכי עובד בפורום החדש, בעיקר צבע טקסט.

עדיין מרוצה מההגשה הזו :)
דיוגנס
דיוגנס
איזה כיף למצוא דברים יפים מהעבר... זה כמו נקודות של אור בתוך נהר החיים:)
אלפים הם בעצם בני אדם שלבשו מסכות...
Hziulquoigmnzhazha
נראה לי לבקראפט התרגז על מכונת הכתיבה...
מזל טוב ליום הולדתך!
Cegorach
Cegorach
תודה שזכרת או שמת לב זה נראה לי הפעם הראשונה שמאחלים לי כאן, וכן זה התאריך האמיתי שלי
BadBug
BadBug
וואו, אז מזל טוב! לא שיערתי שאנשים רושמים פה את התאריך האמיתי שלהם, (אצלי זה לא למשל), אולי אני אתחיל להצטרף גם לברכות עתידיות :)
ה
האיש הצעיר
אם אצלך זה לא, אז תשנה, לפחות אם אתה לא רוצה לקבל ברכות בתאריך שהוא לא היום הולדת שלך...
Top Bottom