• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

פוסטי פרופיל חדשים

הרגע הזה שמישהו אומר שהציעו לו לפני שבוע לשחק "דרקונים וחבלים" או משהו כזה
SandChicken
SandChicken
שמע, מבוכים זה די משעמם
lonewolf
lonewolf
זה נשמע כיף, דרקונים וחבלים. מזכיר לי שדיברתי עם כמה אנשים על הדרך הכי טובה להרוג דרקון עתיק עם חבל גנרי באורך שלושה מטרים בדיוק.
  • משעשע
רגשות: kosem10
tkhag1
tkhag1
מבוכים ודרקונים גירסת ההיאבקות?
  • משעשע
לא יודע מי יותר דביל: השחקנים שדורשים מליונים במשחק חד"פ, או אני שמתווכח איתם
The oldman
The oldman
בפעם הבאה, מיליונים במטבעות של עשר אגורות o_O
SandChicken
SandChicken
בפעם הבאה, אין חילוץ בתום המשימה :devilish:
tkhag1
tkhag1
נחמד לראות שאתה שואל מי יותר דביל ולא מי הדביל.
כשאתה מציב ארבע מאות מלכודות כדי שהם לא יכנסו למקדש, אבל הם משכנעים סוחר מסכן שינטרל, לא משנה איך, את המלכודות או שהם משמידים לו את החנות...
איזה כיף זה שאנחנו נלחמים בקרב קשה נגד הכוהן המרושע, דמות אחת מתה, אנחנו נותנים את כל מה שיש לנו ומנצחים! רק בשביל לגלות שהוא היה רק העוזר של הבוס...
  • משעשע
רגשות: Nextorl ו-The oldman
אוכל מוות
אוכל מוות
אנחנו פעם הרגנו את הסגן של הנבל, שהיה אמור לבגוד בו ולתת לנו מידע. רק אחר כך הבנו שמוטטנו בשניות את התוכנית של השה"ם....
  • משעשע
czarny
czarny
חחחחחח....
טוב אז בהמשך למה שאמרתי קודם, סיימנו את ההרפתקה ואז אחד השחקנים החליט שהוא רוצה חיית רכיבה מעופפת. אז הוא החליט ללכת לבקש בנימוס מגילדת גנבים ביצת דרקון ואם הם לא רוצים, לברוח מהר. אחרי ששכנענו אותו שזה לא יעבוד, הלכנו לחפש משימה חדשה. השה"ם קצת נלחץ ואילתר לנו משימה של דרקון צעיר ירוק.
אנחנו ברמה 7. TPK רבותי.
SandChicken
SandChicken
הוא תכנן סשן שלם לפני שאמרתם שאתם רוצים לעשות זאת?
kosem10
kosem10
לא... הוא תכנן סשן שלם כי אחד השחקנים ואני אמרנו שאנחנו רוצים לעשות את זה, אף אחד לא התנגד והיה נראה שאנחנו עושים את זה, וסשן אחרי זה שאר השחקנים פתאום התנגדו. זה גרם לתיאום ציפיות מחודש בנוגע לסגנון המשחק שלנו, כי יש חלק ממנו שאוהבים סגנון משחק שאנחנו הגיבורים של העולם ומותר לנו מה שבא לנו, ולעשות צחוקים, והצד השני אוהב לשחק עם character arc מעניינים והיגיון פנימי עמוק בעולם. מן הסתם שניהם אוהבים את שני הצדדים משולבים אבל הרבה יותר את הצד שלהם בשילוב.
SandChicken
SandChicken
איזה באסה לשה"ם....
מכיר את הבעיה של סגנונות משחק..
תכל'ס השה"ם היה צריך להגיד לכם ללכת על זה, אבל אני מבין למה הוא לא עשה זאת וכנראה גם אני לא הייתי אומר לכם (למרות שעדיף!)
  • תודה
כשלון קריטי ב- ז- ר י ז ו ת
אוכל מוות
אוכל מוות
נראה שאין לך מזל...
כמה כישלונות יש לך? ;)
dragonian
dragonian
כמה פעמים שאני מגלגל קוביה..
lonewolf
lonewolf
אני מדמיין את העצלן מהסרט זוטרופוליס אומר את זה.
מה דעתכם על דרקונים ונתונים? יש לכם הארות או הצעות לנושאים? ומה אתם חושבים על השינויים האחרונים בפורמט?
אשמח לשמוע בטופס המשוב :)
The oldman
The oldman
אני חושב שזה מגניב ואוהב את ההגשות ואת הרעיונות היצירתיים של הכותבים
כשלון קריטי ב... התנשפות* עזוב. אין לי כוח.
tkhag1
tkhag1
אוי, אני יכול להזדהות.
kosem10
kosem10
:ROFLMAO: הייתי עושה את זה ברגשונים אבל אני לא יודע איך מוחקים הודעה.
אהבתי את החותמת שלך:)
אתה קורא את כל הקוזמיר?
דיוגנס
דיוגנס
מצטרף לדיון, ומסכים עם כל מילה. קראתי המון ספרי פנטזיה, וכשאני אומר המון אני מתכוון לזה. ולא מצאתי טוב אלא ברנדון סנדרסון:D. העלילה שהוא טווה בגנזך אורות הסער פשוט מעולה. רק חבל לי שאני לא יכול לקרוא את שאר הספרים שלו באנגלית, כי אני לא קורא אנגלית ברמה כזו. Nextorl Nextorl כשכתבת שהרביעי יוצא בקרוב הכוונה בעברית או באנגלית?! בכל מקרה זו בשורה משמחת מאוד, תודה רבה!
Nextorl
Nextorl
דיוגנס דיוגנס באנגלית ובספרדית. היה רעיון לנסות ולהוציא אותו יחסית מהר בעברית, אבל הקורונה הגיעה ועבודות התרגום הוקפאו.
מאוד ממליץ לשפר את האנגלית ולקרוא את הספרים של סנדרסון, האנגלית שלו לא מאוד קשה, למרות שהוא משתמש מדי פעם במילים ממשלב גבוה. התרגום לעברית ברובו טוב, אבל הוא פשוט לא משתווה לשפת המקור.
דיוגנס
דיוגנס
תודה על ההמלצה!
מזל טוב ל
Darkbringer!
  • תודה
רגשות: The oldman
דיוגנס
דיוגנס
אממ... הוא לא פעיל כבר למעלה משנה...
אוכל מוות
אוכל מוות
וואלה, פשוט ראיתי שכתוב :) אני לא כל כך וותיק...
דיוגנס
דיוגנס
יוזמה יפה :D .כשאתה מרחף עם העכבר מעל השם של פונדקאי אתה יכול לראות מתי הפעם האחרונה שהיה פעיל. אבל לך תדע, אולי פתאום הוא החליט לחזור לכבוד יום ההולדת...
איזה יופי כשחלק מהשחקנים בלי קשר להרפתקה מתחילים להפיץ דת חדשה בעיר שעובדת את אחד השחקנים (שמטיל לחשים מסוימים כדי להדגים שהוא אל)
מכירים את זה ששני שחקנים מנסים לפרוץ למגדל והשלישי פורק מנשקו את משמר העיר?
  • משעשע
רגשות: דיוגנס
דיוגנס
דיוגנס
אהמ אהמ. אני בטוח שזה לא קשור אלי בכל צורה שהיא. (באמת שאין לי שום רעיון איך לפרוץ למגדל שלך.) *שונא לשחק דמות לא מטילת לחשים*
מממ...
מממ...
אז מה אם השחקן הרביעי
גרגויל
גרגויל
אני מאוד גאה בעצמי
השחקנים הצעירים שלי החליטו להיכנס למערות. מקווה שהדרקונים שהצבתי שם יחזיקו מעמד.
  • משעשע
רגשות: דיוגנס
The oldman
The oldman
הימרתי על השחקנים
lonewolf
lonewolf
אני תוהה אילו מערות וכמה דרקונים מסכנים יש שם.
מגלגל הצלת מוות שלישית... אם לא אחזור בבקשה תספרו לאחרים... להטיל החייאה.
דיוגנס
דיוגנס
*מטיל ריפוי פצעים*
גרגויל
גרגויל
אני לא יודע... אין לי יהלום זמין כרגע... אתה תסתדר
Top Bottom