• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

פוסטי פרופיל חדשים

היום בערב מתחילים את הקמפיין של Traveller אחרי שהכינו דמויות... מעניין מה נמצא בכוכבים :ninja:
  • תודה
רגשות: the Nerubian
the Nerubian
the Nerubian
אף דמות לא מתה בתהליך יצירת הדמויות? 😜
מציק לזכור את השמות המורכבים במלסטרה, אבל לדעת את שם הדמות שלך זה דבר מינימלי. אז אתמול חשבתי על דרכים לזכור את השם "רל'אוס", וגיליתי שכבר קיימים ר"ת מתאימים:
RHEL OS - Red Hat Enterprise Linux Operating System

ובעבודה אנחנו קוראים לזה רחל בכלל...
May the Fourth Be With You!
יום מלחמת הכוכבים שמח!
כל מי שרוצה, פרסמתי עץ הרשמה למשחק בעולם נפילת הממלכות, מערכה מבוססת מערכות יחסים. עץ הרשמה כאן בפורום (בשם "עץ הרשמה למשחק בעולם נפילת הממלכות [מו"ד 5]"). לא צירפתי קישור כי האתר טען שזה יותר מדי תווים...
נראה לי באג.
אני ממש אשמח לדעת איפה אני יכול לשחק מבוכים ודרקונים דרך הפלפון ולא במפגשים
חבר שלי כתב ברקע שלו: ''אני פועל למען זכויות חצאי האלפים והאורקים.'' אוי, אוי ואבוי.
T
the dark lord
(קול של מחיאת כף על מקוריות)
מה הוא משחק שהוא חושב שצריך לפעול למען זכיות של יצורים עלובים כל כך.
BadBug
BadBug
יש לי חבר מנחה, שיש לו שחקן שסיים את קמפיין קללתו של סטרהאד כל הדרך עם דמות בשם "שוקי".
אתה מעלה בדעתך קרב אפי אחרון של שוקי נגד סטראהד?!
וקנה מתהפך בקברו.
I Am A Druid
I Am A Druid
הוא משחק כוהן צדיק, בן מחצית חביב. די עצוב שכוהן צדיק וחביב בגובה מטר מתחיל להשמע כמו נירון קיסר...
  • משעשע
רגשות: BadBug
בקרוב יעלה פוסט שמדבר על גזעים, תרבות וארצות בעץ שמדבר על העולם הפרטי שלי, אורלן.
lonewolf
lonewolf
או לא כל כך בקרוב
ההיסטוריה של העולם הפרטי שלי, אורלן, עלתה לפורום! בהמשך יעלו עוד דברים.
אפשר לבדוק ולקרוא כאן, זה לא מאוד מאוד ארוך.
אשמח לשאלות ותגובות!
פרסמתי עץ בניית עולם לעולם מערכה בסגנון הרץ במבוך (או כך לפחות טענו כמה אנשים שם...). מוזמנים לקרוא!
נ.ב. שם העץ הוא "עולם מערכה: מקדש הצללים - עץ בניית עולם".
לא קשור למשחקי תפקידים אבל הרגע יצא לי להעביר שעה שלמה של צפייה במימים על אנשים וחיות מדהימים שעושים את העולם טוב יותר... נחמד לדעת שהעולם יכול להיות מקום נחמד.
אוהבים סטימפאנק, מוסריות אפורה ומערכות קסם קשיחות? איזה קטע, בדיוק השבוע יוצא עדכון ל"בין ערפל לקיטור", בפורום מ"ת כללי...
שחקן מנוסה מחפש קבוצה
T
the dark lord
כדי לך לפתוח נושא בפורום ״חיפוש שחקנים, מנחים וקבוצות משחקי תפקידים״
  • תודה
רגשות: GidiK
עברתי על כמה מהנושאים הישנים שלי בפורום, וזה גרם לי להיזכר בקטע שטווח לחש במהדורה 3.5 של מו"ד גדל בהתאם לדרגה. שכחתי מזה לגמרי, ועושה לי כאב ראש רק לחשוב על זה עכשיו.
I Am A Druid
I Am A Druid
לא רוצה אפילו לחשוב שזה היה פעם... (מעולם לא נגעתי ב3.5 ופאת'פיינדר. Too much, מבחינת חוקים ונתונים)
Top Bottom