ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

הרפתקאת רשת בקלדאריה: שירת הברבור [ הסתיים ]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
Tom Bombadil

שליחה על ידי Tom Bombadil » 04 מאי 2004, 18:32

"אני בטוחה שאתה מכיר טוב מוסדות כאלה, הגיוני במקרה של יצור שנמשך לכלבים " רובין עונה לאלף תוך כדי התקפה.
רובין ממשיכה להתקיף ע"י קפיצות רעם וטריפל וויף כשהיא מתמקדת על האלף ותוך כדי כך שהיא מנסה שבסןף ההתקפה היא תהיה ממוקמת כך שלא יהיו אויבים בינה לבין המשך המסדרון.
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 04 מאי 2004, 22:20

רובין מזנקת קדימה, כשהיא מנופפת את חרבה במכת רעם, שעיקרה מכוונת לעלף; שלוש מהלומות יורדות בזו אחר-זו בלא רחמים; אביר החיפושית צורח, כאשר הוא נפגע אנושות ממכה המכוונת אליו (92 נק' נזק, סה"כ פצוע ב-104), וברגע הבא, רובין יורדת על העלף המופתע, אולם הוא מצליח פעם נוספת לבלום את שתי המהלומות הקטלניות המכוונות לעברו.
הנרייטה צועקת בזעם, ומזנקת עליו מהעבר השני, אולם להיטותה מכשילה אותה, והעלף מצליח לבלום פעם נוספת; ברגע הבא הנרייטה חולפת על פניו ושועטת לעבר השומר הפצוע, שמקדם אותה במהלומה איטית, כבדה וצפוייה, שחולפת הרחק ממנה.
העלף, שהפעם איבד משלוות רוחו, שולח ברובין מבט יוקד.
"אמרי שלום לגופך המצחין, מטרד קטן ומפורעש שכמוך" הוא אומר, כשהוא משלח סדרה של מהלומות קטלניות (Stormwhip), רובין מתגוננת ככל יכולת; המגן שלה הודף מהלומה אחת, ואחרת ניתזת ממגן עור החלמיש שלה, אולם השלישית מוצאת את דרכה פנימה, ורובין חשה כאב חד (33 נק' נזק), וכושלת לאחור.
"אז חשבת לחטט בעניינים של סבא צ'ירק, יצור קטן ומפורעש שכמוך?" הוא לועג לה.
הקשת, שנראה די מבולבל משינויי המיקום, אינו מצליח אלא להסב את רובה הקשת לכאן ולכאן, לא בטוח במי ולהיכן לירות.

ברגע הבא, רובין מתקיפה פעם נוספת, עטה על העלף ב-Triplewhip. אלא, שחרף ההתקפה הקטלנית, שהיתה מפילה בקלות אויב חלש יותר, העלף שוב מצליח לבלום אותה, נע במהירות כמעט בלתי נתפסת.
הנרייטה לא מתייחסת ליריבה של רובין.
"נסי להסתדר בעצמך לרגע, יקירה" היא אומרת, ועטה על אביר החיפושית הפצוע קשה בשתי מהלומות קטלניות (Abyssbane). איטי ומדמם, הוא לא מצליח אף להתקרב ולבלום; הוא צורח בקול נורא, כאשר נוחתת חרבה של הנרייטה לתוך פניו ומבקעת את קסדת החרק שלו, מתנודד לאחור וקורס, מת עוד בטרם הגיע לקרקע.

אז, הנרייטה מסתובבת במבט קטלני לעבר העלף.
"חכם על נערות צעירות, הא?" היא יורה לעברו "אתה הבא בתור, סרסור מחליא שכמותך".
העלף מסנן גידוף גס במיוחד, בתערובת מגונה של עלפית מדוברת ושפת רחוב אלימה, שולח ברובין שתי מהלומות פרידה, שמאלצות אותה לזנק לאחור בכדי לא לההרג במקום, ואז מזנק בקפיצה מרהיבה לאחור, לעבר המדרגות העולות.
הקשת, שנאחז בבהלה, יורה עוד שני חיצים, אולם כמעט ואינו טורח לכוון, לפני שהוא נסוג לאחור וסוגר את הדלת הצדדית הקטנה אחריו.

אלא שכעת, שועטים סגולי הרעלה במורד המדרגות, חניתות הטלה כבדות בידיהם;
משהו בהיר ומתיז גיצים שורק מעל ראשיהן של רובין והנרייטה; במאוחר, הן מבחינות בדמות נשית רעולת פנים, המסתתרת מאחורי קנדלברה גדולה בתוך צומת ה"טי", אולם למזלן, החיצים הבוערים שנורים מקשתה מכוונים אל השומרים דווקא;
אחד מסגולי הרעלות צורח, כאשר שניים מהחיצים ננעצים בחזהו, וגופתו המדממת ומעלת העשן מתגלגלת עוד חמישה-שישה מטרים לערך במורד המדרגות.
השומרים האחרים מטילים את חניתותיהם; הנרייטה מתחמקת בקלות מחנית אחת, אחרת נזרקת כל-כך גרוע, שהיא נתקעת בקיר הרחק מכם, והשלילית הולמת בקנדלברה הגדולה מאחוריה מסתתרת הקשתית, ונהדפת ממנה בלא פגע.
"מי מכם הבא בתור, צואנים עוטי סגול?" שואלת הקשתית בקול אלט מלגלג, שנשמע לרובין מוכר באורח מטריד.
אלא שכעת, מופיע המכשף בעל הזקן הלבן, תופס מחסה מאחורי פסל שיש של אישה-חרק ערומה במעלה המדרגות.
"זה יהיה איטי וכואב, נקבות מזוהמות" הוא יורק במבטא קאנבדרישי כבד, ומתחיל להכין לחש. העלף, שמתעודד מהתגבורת, מסתובב, ומתכנן לזנק בשנית לקרב, הפעם תוך ניצול יתרון הגובה.
אָיְן רִינְג זִי צוּ קְנֶכְטֶן,
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
אִינְס דוּנְקֶל צוּ טְרָיְבֶּן
אוּנְד אֶבִיש צוּ בִּינְדֶן
Tom Bombadil

שליחה על ידי Tom Bombadil » 05 מאי 2004, 14:38

"מה קרה , אתה מרגיש שכמה מפרעושיך הלכו לחפש בית טוב יותר , מתגעגע ??" רובין עונה לאלף תוך כדי של טריפל וויף.
"ואני הרפקנית מנוסה, את" זה לא אומר שאני לא צריכה עזרה פה רובין מטילה מיני ברק על הדרגות מקווה לפגוע גם בעלף וגם בקוסם והשומרים שאיתו "מעוצבן ,מה קרה אתה חש נחות ,וכה בצדק, לידינו? "

רובין רואה את החיצים ושומעת את הקשתת פאולין ???? "להשוות את אלה לצואנים זה עלבון לשושן הלבן"

OOC
*האם אני יכול להגיע לקוסם עם קפיצת רעם משופרת ??
*האם אני יכול לתפוס את הקוסם בתוך ממחסה שלו בצורה שתמנע ממנו להטיל קסמים עם רשת ???
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 05 מאי 2004, 16:50

רובין מטילה את המיני-ברק, שמזמזם כשהוא פולח את המדרגות במהירות; פעם נוספת, העלף מצליח להנצל, והברק חולף סביבו בלא לגרום לו נזק. אחד השומרים צורח, ונופל חסר הכרה לאחור, חרבו נשמטת מידו ונופלת על המדרגות.
ברגע הבא, מתיז הקוסם ניצוצות וזועק, כאשר נשבר מגן הכח שעליו, והוא עצמו סופג מכת חשמל קלה. הוא צורח פעם נוספת, כאשר אחד מחיציה של הקשתית פוגע בו, אף כי באורח שטחי מאד (סה"כ, נשבר מגן כח של 46 נק"פ, והוא עצמו ספג 29 נק' נזק משתי ההתקפות).
הנרייטה מטעה ודוקרת את העלף במהירות לכיוון הגרון, ופעם נוספת הוא מצליח לבלום, הפעם בקושי, כאשר הנרייטה הודפת אותו במעלה המדרגות.

ברגע הבא, יוצא האויב להתקפת נגד; הקוסם שולף מטה פתיתי-אש מחגורתו, ויורה ברובין, אלא שהלחש יוצא מאד לא מוצלח, ורובין חומקת מרובו (5 נק' נזק, וסה"כ 38 ).
העלף והשומר שלצידו ממטירים על הנרייטה מטר מהלומות, שהיא הודפת את רובן, אולם אחת חודרת את הגנתה וגורמת לה להאנק, כאשר היא נפגעת מעל פרק היד (22 נק' נזק, סה"כ 34).

הקוסם מתעשת במהירות, ומטיל לחש מאחז איש על שלוש הנשים שלוחמות באנשיו; רובין נעצרת בפתאומיות, וקורסת משותקת על ברכיה. העלף מתקיף את הנרייטה התקפת נגד נמרצת, אולם הפעם הנרייטה מוכנה לקראתו, והודפת אותו פעם נוספת.
הקשתית מפליטה משהו לא מחמיא, שולפת חץ אדום-בוהק מאשפת החיצים שלה, ויורה; החץ מזמזם באוויר, מתפצל לחמישה ראשי דרקון קטנים, עשויים להבות; חיוכו של השומר שמניף חרב מעל רובין המשותקת מתחלף בצרחות נוראיות, כאשר נכנס אחד מהם עמוק אל תוך בטנו, והוא הופך לאבוקה חיה, משפריץ דם וגיצים לכל עבר, וקורס לא הרחק מרובין המוטלת עדיין משותקת על ברכיה. העלף מזנק הצידה בזמן, ואילו הילת ההגנה של הקוסם הודפת בלא פגע את אחרון ראשי הדרקון, שניתז למעוף מזגזג בין הפסלים, ודועך.
הנרייטה מבלבלת את סגול הרעלה האחרון, חומקת מן המהלומה שלו, ומבצעת קפיצת רעם מרהיבה קדימה. הקוסם צועק ונסוג בזמן מן המחסה שלו, כאשר הנרייטה מתקרבת במהירות; העלף מיבב, כאשר נבקעת הגנתו סוף-סוף, והוא סופג מהלומה אדירה שמקיזה מדמו (68 נק' נזק).

הקרב נמשך ומאיץ סביב רובין המשותקת.
פאולין יורה עוד שני חיצים, שאחד מהם מוצא את מטרתו בקלות; הקוסם צורח ומתמוטט בכבדות על המדרגות, מתחיל לאבד דם. (עוד 42 נק' נזק, סה"כ פציעה של 71, מול 66 נק"פ טבעי של הקוסם).
נפילתו של הקוסם מסיחה את דעתם הן של הנרייטה והן של העלף, אולם העלף מתעשת מהר יותר, חומק מן המכה המגושמת ומן החיצים שהקשתית יורה אחריו, ונעלם אל תוך דלת צדדית. השומר הנותר נעלם גם הוא, צועק וגונח בפחד.

שעטות מגפיים נשמעות מן המדרגות ואחד המסדרונות, ולפי הצעקות, עוד סגולי רעלות נמצאים בדרכם לכאן, צורחים ומשקשקים בכלי הנשק שלהם. הנרייטה מצליחה, כהרף-עין, להסיר מעל הקוסם חגורה מוזרה עם מספר "שקי מציאות", לפני שהיא נסוגה במרוצה במורד המדרגות, בכדי למנוע כיתור משני עברים.
הקשתית מסירה את הרעלה מעל פניה, חושפת פנים של אשה צעירה, בעלת שער חום כהה, ועיניים אפורות.
"נעים מאד להכיר, מיס לוסטון" היא אומרת במהירות, מתנשפת ומחווה קידה חפוזה "פאולין סטארלייט, חברה טובה של בתך. אני משערת ש... אותו עניין הביא את שתינו לכאן".
אז, היא תופסת את רובין, ומטלטלת אותה, ולאחר מכן שופכת עליה מימיה בכדי להסיר את שרידי לחש השיתוק.
"והרי לנו חתולת זבל קטנה שמצליחה איכשהו להדחף ולקחת חלק בכל צרה באיזור" היא אומרת, נוקבת בכינוי הלגלוג הישן-נושן מהפנימיה, אם כי החיוך שלה חמים ונטול איבה. "את יכולה לקום? אם לא, תשעני עלי. את וקארן הפכתן לחברות טובות בזמן העדרי, או שאני טועה מאד?" היא מוסיפה, כאשר היא עוזרת לרובין לעמוד על רגליה, ושארית הקסם מתפוגגת.
"מהר, לפני שיבואו עוד" היא מפליטה בקול מעשי יותר "והעלף הארור הזה עוד לא התפגר, לצערי".
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
Tom Bombadil

שליחה על ידי Tom Bombadil » 06 מאי 2004, 15:55

זו לא דרך להתייחס למנהיגה רובין מנערת את הראש וקופצת לעבר הקוסם הגוסס "תעשי את עצמך מועילה ,לשם שינוי זה צריך לעצבן אותה ,ותחפי עלי" רובין אומרת לפאולין בזמו שהיא שמה סכין ליד הצואר של הקוסם ומשקה אותו שיקוי ריפוי קל.
"אני לא חושבת שירדפו אחרינו נכון ?" מדגישה את השאלה הרטורית ע"י משיכה קלה ומבזה בזקן של הקוסם "אתה לא מסכים איתי סבא'לה ?" עוד משיכה בזקן.
רובין מחזיקה את הקוסם עם סכין לצואר כמגן אנושי "פאולין תסיירי מקדימה "
"ליידי לוסטון יש לך שאלות לידיד החדש שלנו ?"
"למה את מחכה פולי , קדימה צייתי" כינוי התוכי הישן שלה, לקרוא לי חתולת זבל החוצפה...
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 07 מאי 2004, 22:54

ooc: לוקח את התפקיד של הנרייטה לעוד תגובה-שתיים, עד ש-Celime תחזור.

ic: הנרייטה מהנהנת בראשה בחוסר סבלנות.
"אהה, כן זה היה יפה מאד, ותודה גם לך, עלמתי הטובה פאולין" היא נאנחת "אנחנו... חייבות להשיג את הז'אנוק הזה, הוא מחזיק בילדה שלי והם מתכננים קסם זכרון או משהו כזה..."
ובלא לשים לב יותר מדי לרובין, היא פוסעת בצעד מהיר בהמשך המסדרון, לא לפני שהיא שולחת מבט מזרה אימה בקוסם השבוי.
"אם יקרה משהו לבת שלי, פיסת טינופת שכמותך..."

פאולין דורכת את קשתה במהירות, ומכוונת אותו אל סגולי הרעלות שבאים במרוצה במדרגות וממעברו השני של המסדרון.
"תעצרו במקום, אחרת האדון המלוכלך שלכם מת" היא אומרת בקול מטיל מרות "וגם אתם לא תשרדו הרבה אחריו"
סגולי הרעלות נעצרים במרחק בטוח, שולחים לעברכם גידופים ואיומים. הקוסם מיבב משהו.
"זו אי הבנה מצערת..." הוא נאנק, מביט בחשש ברובין ובפגיון שבידה "תקשיבו בנות... יש לי תיבה גדולה, מלאה תכשיטים מתוקים. מה דעתכן שנעשה עסק קטן?"
פאולין מתעלמת ממנו ופונה אל רובין.
"ובכן, לא השתנית בכלל, חתולת רחוב קטנה" היא מגחכת, לא נראית ככועסת במיוחד בגלל כינוי הלעג הישן "אבל זה לא זמן למשחקים עכשיו, רובין" קולה מחריף, ונשמע שקט וסמכותי מאד.
"קארן בידי החלאות האלו... ועוד לא שמעתם את הדבר הגרוע ביותר. אני לא יודעת מה בדיוק, אבל משהו רע, רע מאד קרה ברובע הזה ממש לא מזמן... המשמר אחוז תזזית, מרכבות שועטות לכאן ולכאן. אין לנו הרבה זמן".

סגולי רעלה ואבירי חיפושית משתופפים בפתח האחורי של המבנה, אולם הם נסוגים לאחור בחשש, כאשר הם רואים את אדון המקום מוחזק עם סכין מוצמדת לגרונו. אזי, כהרף-עין, אתם מוצאים את עצמכם בסמטה הצדדית.
פאולין מתעכבת לרגע לבחון את הקרקע.
"היתה כאן מרכבה, אבל היא יצאה לדרך לפני מספר דקות" היא אומרת באכזבה.
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
Tom Bombadil

שליחה על ידי Tom Bombadil » 10 מאי 2004, 14:55

"זו לא הדרך לפנות למנהיגה שלך " אין כזה דבר לא זמן למשחקים רובין פונה בחזרה לקוסם "תכשיטים.. הגד ליצורים שלך להביא את הארגז " רובין ממשיכה להחזיק בקוסם בזמן שפאולין בודקת את העקבות "ובינתיים אני משארת שתשמח לחלוק איתנו לאיפה בכרכרב נסעה ,מה בדיוק יעשו לכלבה המטומטמת בחורה צעירה , כמה זמן זה ייקח ועוד פרטי מידע שנרצה " רובין מהדקת את הסכין לצוואר קלות וכמעט מקיזה דם "נכון שתשמח סבא'לה"

OOC -
פעולות אוטומטיות שנעשו בינתיים - שתיית שיקוי מרפא, בשיקה מה יש על הקוסם...
הנרייטה לוסטון

שליחה על ידי הנרייטה לוסטון » 10 מאי 2004, 15:05

הנרייטה שולחת מבט מהיר ברובין.
"אני לא חושבת שזה הזמן המתאים לריב על זוטות" היא אומרת בחוסר סבלנות, ואז פונה אל הקוסם בעיניים יוקדות.
"שמעת אותה, חלאה" היא מסננת מבין שיניה "מה אתם מתכננים לעשות לילדה שלי? להיכן אתם לוקחים אותה!" היא מתקרבת אליו באיום "ואל תנסה את הסבלנות שלי. אני אקבל את קארן שלי בחזרה, גם אם אצטרך להרוג חמישים כמותך בדרך". [/i]
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 10 מאי 2004, 15:16

עוברת כחצי דקה, לפני שרובין והנרייטה מצליחות להכניע לגמרי את הקוסם המפוחד, ואתן מצליחות להבין משהו מתוך מלמוליו המיבבים.
"היא... ז'אנוק לוקח אותה אל הוילה של הגנראל, ברובע גלבין... לא יודע בדיוק איפה... אנשים של גנראל, הם צריכים לקחת אותה מהכניסה לרובע... זה הגנראל... הוא רוצה להתחתן איתה, בכדי לקבל כסף... ירושה... לא אמר בדיוק למה... הוא בן-אדם מאז חזק כאן בעיר".

פאולין מתקדמת במהירות, מתעלמת לחלוטין מההתגרויות של רובין, וחומקת כצל לאורך הסמטה, כשהיא עוקבת אחרי העקבות. הרעש הולך וגובר, ככל שאתם מתקדמים, ואתם נזכרים בדבריה הקודמים של פאולין.
כאשר הסמטה מתאחדת עם רחוב ראשי יותר, אתם מתחילים לקבל מושג טוב יותר; שמי הרובע מלאים בעשן עכור ומסריח; ארמון השמש העצום, מרכז הבליינים הענק של הרובע, עולה בלהבות עזות. מרכבות ופרשים שועטים לכאן ולכאן, ואתם רואים שומרים נאנחים ומבוהלים, פניהם מפוייחות, נושאים אלונקות מכוסות בשחור... עוד אחת, ועוד אחת...
"פסיכים דתיים, ילידים מטונפים!" לוחש מישהו בקהל.
"כן, תקפו את הארמון... מאות הרוגים, ככה אומרים... המון מהם בנים של אצילים ובורגנים חשובים...
"הבת והבן של הדוכס מסאות'וואש..."
"גם הבן הצעיר של הלורד קראנדיפול, והחברה ההיא שלו... חתכו את הבחורה עם גרזן..."
המשמר עוצר את ההמון בשורה של חניתות; נשים בוכות, מרכבות מפוארות, לפחות שלוש, נעצרו, וכמה אנשים בבגדים מפוארים, על סף היסטריה, צועקים שהם מחפשים קרובי משפחה.
והאלונקות זורמות, וזורמות...
פאולין נושכת את שפתיה. "יותר רע מאשר שיערתי... שמעתי שהיתה התקפה של כת דתית מטורפת, ושאיזה עשיר הידרוסטי עשה איתם יד אחת, אבל לא חשבתי שזה יגיע עד כדי כך..." לאחר רגע, היא חוזרת לקול מעשי יותר.
"רובין, את והנרייטה תמשיכו לחפש את קארן, פנו דרומה, לכיוון היציאה שמוליכה לרובע שער אנדרו, ומשם אל הגשרים הגדולים" היא אומרת "אליזבת אסטפורד היתה שם באיזור. אני הולכת לחפש אותה".
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
הנרייטה לוסטון

שליחה על ידי הנרייטה לוסטון » 10 מאי 2004, 15:24

הנרייטה מחווירה כמו סיד, נזכרת לפתע באיימי קריס, תיאודריך ואליזבת... וכל שאר הדברים ששכחה, כאשר התפצלה מהם בכדי לחפש את קארן.
"קודור הטוב" היא ממלמלת "קודור הטוב... איימי היתה אמורה להופיע שם... הם בוודאי מתים...ידעתי שאסור היה לסמוך על הקיידרהרצי הפזיז והטיפש ההוא..." דמעה זולגת על לחיה, כשהיא מהרהרת על כך ומביטה באלונקות השחורות ובמרכבות השועטות מבעד לעיניים מתערפלות.
"צעירים, טפשים וריקיניים כמה שהיו, כל הבליינים האלו, לא הגיע להם למות, רק בגלל שאיזה כת ארורה החליטה להוכיח נקודה להוד-מלכותו..."
אז, היא מנערת את עצמה.
"פעם אחת בחייך, היי חזקה... אם לא בשביל עצמך, לפחות בשביל קארן" היא משכנעת את עצמה ותופסת בכתפה של רובין.
"אנחנו חייבות להשיג את המנוול" היא מסננת "אני מקווה, לפחות, כי בכל המהומה כאן, הוא לא יצליח לדהור מהר מדי".
Tom Bombadil

שליחה על ידי Tom Bombadil » 10 מאי 2004, 21:45

אוף... מענין אם בוץ שייבעט עליה בטעות יוריד לה את האף
"הי פולי אם תעקבי אחרי העקבות מספיק מהר אני אקנה לך קרקר טעים"
"הי פולי ,רוצה כלו!" רובין נעצרת באמצע המשפט מה לכל הרוחות.... , אני מכירה את שני אלה... רובין מסתכלת בשוק לעבר האלונקות השחורות זה יגרם למהומה, מסכנים ההורים של קטרין הם דווקא נחמדים , מזל שלפחות רק הבטלנים נפגעו, אוי גם רוברט הוא לא היה כזה רע, הממ... המיקום החברתי שלי ישופר עכשיו, אוו זה היה מגעיל מצידי , אוי איך שהרדיקלים יחטפו על כך לפחות משהוא טוב יצא מזה, גיני וטימותי להם זה לא הגיע ... רובין עוצרת ומנסה לעשות סדר במחשבות שלה תשתלטי על עצמך את באמצע פעולה אחר-כך אבדוק מה קרה פה ומי ישלם.
מה לכל הרוחות המטומטמת הזאת אלזבת עושה פה, אבדוק אחר-כך

"אל תדאגי ליידי לוסטון הוא לא ייתחמק ממני" רובין מתקנת מהר "מאיתנו"
"אל תאבדי אותי ובכל מקרה אנו יודעים לאיפה הוא נוסע , אז אנסה להשאיר לך עקבות"

רובין הופכת לחתול ומתחילה לרדוף אחרי ז'אנוק כשהיא משתחלת בשריזות בהמון ומשתמשת בכל חושיה
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 10 מאי 2004, 21:57

רובין משתחלת במהירות בין רגליהם של אנשים צועקים ומגדפים; פועלים מנופפים במוטות ברזל, צועקים כי יש לתפוס את כל עובדי השמש בעיר ולשרוף אותם חיים. אשה מתייפחת ליד אלונקה.
"היא הבטיחה לי... הבטיחה לי שלא תלך לשם..."
רובין לא צריכה להרחיק הרבה, עד שהיא נתקלת במחסום דרכים של משמר העיר, ובמרכבה מסויימת מאד שנעצרה לפניו.
"תבין, אחא" מנסה ז'אנוק לשכנע "יש לי כאן עלמה חולה, שספגה הלם מחורבן מכל המהומה הזו, ו'ני בקושי הצלתי אותה מהאש. אנחנו מסיעים אותה לאחוזה של אבא שלה".
"כן?" מפקד המחסום לא נראה כמשוכנע מדי "ולמה אני לא מאמין למילה שאתה אומר, קאנדברישי ארור שכמותך? אלמלא הכנסתם לעיר הזו את כל הזבל שלכם, זה לא היה קורה בכלל, כל הדבר הארור הזה".
"תשמע..." מתחיל ז'אנוק לומר, כאשר קארן מציצה מהמרכבה, נראית מסטולית לחלוטין.
"כבר בוקר, ז'אנוקי?" היא שואלת, מפהקת בעיני עגל שתויות "רוצה אהבה... אהבה..."
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
Tom Bombadil

שליחה על ידי Tom Bombadil » 10 מאי 2004, 23:02

רובין הופכת בחזרה לצורת אדם במקום צידי ואז מתקרבת למרכבה.
"או איזה מזל, איזה מזל" רובין פונה למפקד המחסום " או תודה לך אדוני הקצין , מצאת אותה , זאח ליידי לוסטון הצעירה" רובין נאנחת ונשענת על הקצין כמבקשת תמיכה " היא נעלמה היום באופן די מסתורי והמשפחה מודאגת מאוד", רובין מביטה בקצין במבט מעריץ "הם כה פחדו שהיא נחטפה וסוממה ,איזה מזל שגיבור ממשמר העיר מצא והציל אותה" רובין מביטה הצידה בבישנות "האם תוכל ללוות אותנו בחזרה לביתה ,אני אשמח לדעת שאתה מגן עלינו".
רובין עוצרת לפתע" כמעט שכחתי אמא שלה מחפשת אותה כאן , אני בטוחה שהיא גם תרצה להודות לך "

OOC
משגיחה מזווית העין על ז'אנוק
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 10 מאי 2004, 23:12

קארן שולחת ברובין מבט מטומטם.
"ליזי?" היא שואלת "אני... אני מסיבה..."
השומרים מטלטלים את ראשם "אי אפשר לדעת במה בדיוק הם השקו את המסכנה"
ז'אנוק, כצפוי, מנצל את הרגע ורץ בכל כוחו, שולח את ידו לשלוף בקבוקון מכיס מעילו בכדי להטיל אותו ברובין ובשומרים.
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
Tom Bombadil

שליחה על ידי Tom Bombadil » 10 מאי 2004, 23:50

רובין מזנקת על ז'אנוק עם קפיצת רעם תוך כדי צעקה
"זהירות, הוא הולך לזרוק נובה"
נעול