נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

כנסי משחקים מתבטלים בחו"ל.... קורונה-קורונה..

פורום הקהילה שלנו, כאן תוכלו לדבר על כל נושא שעולה על לבכם. אז שימו את המעיל בצד ובואו להתרווח אצלנו
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 14
יצירת קשר:

כנסי משחקים מתבטלים בחו"ל.... קורונה-קורונה..

שליחה על ידי The oldman » 23 מאי 2020, 16:15

בישראל עברנו את הקורונה בצורה טובה - אנחנו רחוקים מלהיות טיוואן או ניו-זילנד, שעצרו את הקורונה בצורה מדהימה אבל אנחנו לא במצב מחורבן כמו טראמפ בארצות הברית או פוטין ברוסיה. ישראל איפשהו באמצע באזור אוסטריה-נורבגיה-דנמרק. אנחנו עכשיו בתהליך פתיחה מחדש וחזרה לחיים שגרתיים, עם כמות נמוכה של חולים חדשים ביום.
מה שזה אומר, כשאנחנו מסתכלים על הקיץ ועל אוגוסט או ספטמבר, אז אירועים המוניים מתוכננים להתקיים אלא אם יהיה גל שני.
בחו"ל לעומת זאת, כנסי משחקים בפרט וכנסים בכלל נופלים כמו זבובים. בין היתר כי רבים מהם הם בינלאומיים וחייבים שיהיו טיסות כדי להתקיים - אפילו בארצות הברית רוב באי ג'נקון מגיעים בטיסה לכנס - יום ראשון בבוקר בשדה התעופה באינדיאנפוליס זה יום עמוס להחריד, כבר כמעט פספסתי שם טיסה לישראל כי המטוסים התעכבו.

אז הנה ג'נקון התבטל: A Message from Peter Adkison – The Official Gen Con Blog
וגם אסן: COVID-19 – SPIEL Messe
ו UKGE שעבר להיות כנס אונליין: Virtually Expo - UK Games Expo

דרך-אגב, חייב להודות שאני לא מבין את ההמצאה של כנס אונליין. אני מגיע לכנס כי זה כיף לפגוש חברים, לשחק במשחקים חדשים, להסתובב בין הדוכנים ולהתפעם מכל מה שמוכרים שם, וגם כי זה סוג של חופשה (בטח שיש מלון). כל הדברים הללו לא ממש מתקיימים בכנס אונליין... אם אני משחק באינטרנט, אז מה המשמעות של כנס?
היחידי שנתן תשובה זה הכנס שהיה של BGG, שלמעשה היה אירוע סטרימינג: BoardGameGeek
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה