נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[מה' 5] הכרזה על ספר חדש (ואולי מערכה) ב-18 ביוני

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 14
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 23 מאי 2020, 15:59

מכשפי החוף צייצו לפני מספר ימים שהם יציגו את קו העלילה החדשה שלהם ואולי גם מערכה (לא ברור לי האם מדובר באזור חדש בממלכות נשכחות או עולם מערכה חדשה) במסגרת אירוע משחקים חי באינטרנט שימשך שלושה ימים, מה-18 ביוני עד ה-20 ביוני. הפירוט של האירועים בקישור: D&D Live 2020 | Dungeons & Dragons
בנוסף, הם גם פרסמו הרפתקה שמיועדות לדמויות של אורקים, בדרגות 6-8: Return to the Glory (5e) - Wizards of the Coast | D&D 5th Edition | Dungeon Masters Guild
אולי זה רמז?
אישית, עוד מערכה (אלא אם זה קלאסיקה) קצת פחות קורץ אחרי המבול של רבניקה, wildemount, ת'רוס וכמובן אברון.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
תשובות: 7

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 23 מאי 2020, 20:02

The oldman כתב:
23 מאי 2020, 15:59
לא ברור לי האם מדובר באזור חדש בממלכות נשכחות או עולם מערכה חדשה
why not both?

זה לא שלא שיעתקו כבר אזורים מגרייהוק לממלכות נשכחות. לא מן הנמנע שיעשו שוב משהו כזה. השאלה היא מהיכן ואיפה ימקמו את זה.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 24 מאי 2020, 13:26

מה הסיכוי שזה רומח הדרקון או השמש השחורה?
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 27 מאי 2020, 17:25

מבין השניים הייתי מהמר על השמש השחורה בגלל כמות תתי-המקצועות הפסיוניים שפורסמו בUA בחודשים האחרונים.
אבל אני מסכים שהם פרסמו (לדעתי) מספיק עולמות מערכה. עוד ספר דומה לxanathar's guide to everything יהיה נחמד. אבל בהתאם למגמה שלהם להכניס כמה שפחות קראנץ' חדש למשחק אני חושש שזה לא המצב.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה