נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[מו"ד 5] מכה בטוחה, רעיונות לתיקון.

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 54

שליחה על ידי Nextorl » 15 מאי 2020, 15:12

the Nerubian כתב:
15 מאי 2020, 10:19
לא, הלחשון עדיין די גרוע בפורמט כזה, כי האביר המאגי יכול לתקוף פעמיים או שלוש או ארבע במקום לתקוף פעם אחת עם יתרון.
עדיף לו יותר להשתמש ביכולת שלו כדי לתקוף באמצעות לחשון התקפה נורמלי שגם גורם נזק סביר (למשל 3ק8, 3ק10 בטווח) וגם לתקוף כפעולת נוספת.
ההתקפה עם היתרון לא באה על חשבון שאר ההתקפות, זה פשוט אומר שאתה לא מבצע התקפת טווח (כי שוב, לפני שיצא זאנאת'אר) שבדרך כלל תעשה עם חסרון כי אתה סמוך לאויב.

אני מסכים שהלחשון הוא לא טוב במיוחד, אבל הוא לא נוראי. אני חושב שדרך הכי פשוטה לתקן אותו היא שהוא ייתן יתרון לכל גלגולי ההתקפה בתור הבא ולא רק לאחד.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 47

שליחה על ידי אביעד » 15 מאי 2020, 15:43

נקסטורל - כפי שהסברתי קודם יתרון לגלגול התקפה שווה פחות משתי התקפות
אם שני הגלגולים החטיאו, או גלגול אחד פגע, אז באמת אין הבדל בין התקפה עם יתרון לשתי התקפות
לעומת זאת, אם שני הגלגולים פגעו, אז אתה תקבל פגיעה אחת יותר אם אתה תוקף פעמיים מאשר אם תתקוף פעם אחת עם יתרון.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 54

שליחה על ידי Nextorl » 15 מאי 2020, 15:47

זה מאוד תלוי, פשוט בגלל שהיכולות השונות של הלוחם (לדוגמה, לוחם עם סגנון הלחימה והכשרון שמשדרגים את ההתקפות שלו עם נשק דו ידני) לא פועלות על קליע-אש, אז עדיף לך לתקוף עם יתרון כדי למקסם את סיכויי הפגיעה שלך עם היכולות הללו.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה