ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

עיר המערכה של מונטה קוק - פטולוס - חוזר

חדשות על משחקי תפקידים וגם משחקי לוח חדשים: משחקים לוהטים שיצאו לאור בארץ ובעולם, ספרים חדשים בעברית וגם תרגום של משחקי לוח, ארועים וכנסים בארץ ועוד. לשעבר חדשות ציון (The Zion Herald)
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 17 ינואר 2020, 21:28

אי-שם, לפני בערך 20 שנה, שרק יצאה המהדורה השלישית של מבוכים ודרקונים, אחד הכותבים שלה - מונטה קוק - התחיל לפרסם מוצרים משל עצמו. אחד מהידועים בהם היה פטולוס - עיר מערכה אדירה, שהתפרסם בספר עב-כרס של מעל 600 עמודים ובמחיר שבזמנו היה יקר להחריד של 100 דולר.
העולם עצמו סובב סביב המטרופוליס פטולוס, עיר הבירה של אימפריה על סף גוויעה ומערב גם נגיעה של טכנולוגיה עם קסם. אישית רפרפתי בזמנו בספר, ואפילו שיחקתי בהרפתקה שם אאז"נ, אבל בעיקר השתמשתי בו בגלל הרעיונות שלו - פטולוס כמערכה פחות משכה אותי.
בכל מקרה, כעת העולם חוזר מחדש, בשתי גרסאות - הראשונה למבוכים ודרקונים 5, והשנייה לשיטת הבית של מונטה קוק, Cypher. הקיקסטרטר יתחיל עוד כחודש.
Announcing Ptolus for 5e and the Cypher System - Monte Cook Games
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
תשובות: 7

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 18 ינואר 2020, 12:56

אני זוכר שקראתי פעם הרפתקה שאמורה להיות קשורה לפטולוס (ביינווארנז? משהו כזה) וממש לא אהבתי אותה.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 18 פברואר 2020, 18:56

והקיקסטרטר יצא לדרך, וגייס מעל רבע מיליון דולר תוך כ- 24 שעות. זה תמיד כיף לראות אפילו שאני אישית לא מתכוון לתמוך - גל פרויקט שמצליח זה עוד העשרה של התחביב. יש טאץ׳ נחמד שיעדי ההרחבה נבחרים בידי התומכים, לפי שלוש העדפות- עיר, מבוך או מגדל.
יש גם מדריך לשחקן להורדה בחינם - https://montecookgames.box.com/s/3w05kp ... q2w6gudqu4

דרך אגב הרצתי את ההרפתקה של banewarrens באיי הסערה אם אני זוכר נכון והיא הייתה חביבה.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
תשובות: 7

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 18 פברואר 2020, 20:00

The oldman כתב:
18 פברואר 2020, 18:56
הרצתי את ההרפתקה של banewarrens באיי הסערה
קיבלתי אותה בחינם מתישהו והיא בטח איפשהו על אחד המדפים. אני לא זוכר הרבה ממנה ולא הרצתי אותה, אבל אני זוכר שהיה לה FEEL מאוד מעצבן.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה