ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

Acquisitions inc.- מי קרא / שיחק?

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 13 ינואר 2020, 22:38

בעקבות ההכרזה על הספר החדש של קריטקל רול מבית מכשפי החוף, נזכרתי בספר הקודם שהם הוציאו בסגנון דומה, הלא הוא: ספר הרחבה חדש ומיוחד של מבוכים ודרקונים 5 Acquisitions inc.
התחושה האישית שלי ש... פשוט שכחתי לגמרי שהספר הזה קיים, והוא לא נמצא בכלל על המכ"מ שלי. בגלל שאני חושד שאני אתייחס באותו אופן גם לספר החדש של קריטקל רול, אני תוהה אם זה רק אני בגלל שאני זקן - או בגלל שאנחנו ישראליים.
אז מי קנה / קרא את הספר של AI?
מישהו אשכרה שיחק בו?

או שפשוט כל הסגנון הזה של ספרים/מוצרים שמתבססים על תרבות אמריקאית עובר לנו מעל הראש?
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
תשובות: 7

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 17 ינואר 2020, 08:23

The oldman כתב:
13 ינואר 2020, 22:38
או שפשוט כל הסגנון הזה של ספרים/מוצרים שמתבססים על תרבות אמריקאית עובר לנו מעל הראש
כנראה, אני אפילו לא יודע במה מדובר.

ריק ומורטי לא ראיתי מעולם למשל, ובאופן כללי יש משהו קרינג'י בספרים שיש בתוכם צילומי-מסך מסרטים וסדרות. יצא לי להעיף מבט בהרפתקה שבאה עם ערכת ההתחלה הממותגת של "דברים מוזרים" והיא ממש חמודה, אבל הייתי מעדיף לקבל אותה בנפרד.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה