ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

כבשן הכפור-עץ משחק [5/5][מו"ד 5]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 27 מרץ 2020, 00:08

לא נראה שההחלטה של רנה ואדריק משמחת את מארה, אבל לבסוף היא אומרת "גם אני אצטרף."
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 27 מרץ 2020, 18:51

"קלין" הריהל מתקנת את רנה, הפעם עם קצת יותר מרמז לכעס.
"אם כך, כדאי שתצאו באור ראשון. אתם מוזמנים לישון כאן הערב." היא מחווה לעבר גרם מדרגות מעץ שמוביל לקומה שנייה.
"ואם אתם מעוניינים, אתם יכולים להצטרקף לטקס הפרידה מהנופלים שיתרחש בקרוב." אומר אסביורן שבדיוק חוזר מהחדר הצדדי, מדבר בעיקר לרנה.
הוא פונה מרנה למארה ומגיש לה את הנשק שהוא הביא איתו. מדובר בחרב ישרה דקה ואלגנטית עם עיקול קל לקראת סופה. יש לה שמורה (hand-guard) מסולסלת והנדן שלה כחול ומקושט בחוט כסף שעובר לאורכו בצורת גלים.
"מזכרת מהמסעות שלי מעבר לים, אני חושב שתמצאי אותה כתחליף הוגן לנשק שנהרס, וכתודה אישית ממני."

OUT
הנשק פועל כמו סייף אבל עם נזק חותך במקום חודר והוא נחשב כנשק כסף עבור התנגדות/רגישות לנזק.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
שלח תגובה