נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

מחפש הרפתקה 5e למתחילים

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
האביר הבודד

מחפש הרפתקה 5e למתחילים

שליחה על ידי האביר הבודד » 23 אוקטובר 2019, 08:19

היי אני ועוד 3 חברים שלי רצינו להתחיל לשחק d&d אבל אני עוד לא יודע איך להכין הרפתקאות אז רציתי לדעת אם יש לכם הרפתקה יחסית למתחילים( גם המשתתפים וגם הdm) כדי שאני יוכל להראות להם איך זה לשחק ואולי אם הם יאהבו לשחק קבוע

תודה רבה
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
תשובות: 65
יצירת קשר:

מחפש הרפתקה 5e למתחילים

שליחה על ידי the Nerubian » 23 אוקטובר 2019, 09:11

האם אתה יודע לקרוא אנגלית היטב?
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
האביר הבודד

מחפש הרפתקה 5e למתחילים

שליחה על ידי האביר הבודד » 23 אוקטובר 2019, 09:50

כן כן
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
תשובות: 65
יצירת קשר:

מחפש הרפתקה 5e למתחילים

שליחה על ידי the Nerubian » 23 אוקטובר 2019, 10:08

קיימות הרפתקאות רשמיות של ליגת ההרפתקנים, שעושות עבודה טובה מאוד בהיכרות הדרגתית עם השיטה. בכל עונה יש הרפתקה אחת כזו, שהיא בעקרון "הרפתקת המבוא" לעונה.

הפורמט הוא תמיד שיש כמה בעיות או תעלומות באזור יחסית קטן. יש ארבעה או חמישה חלקים שכל אחד מהם מתמקד בבעיה אחת שצריך לפתור, ואפשר להריץ כל חלק בנפרד (לוקח שעה וחצי בערך).

אם רוצים לחבר את כל החלקים, יש סצנת פתיחה שבה השחקנים מגלים את כל הבעיות, ומומלץ לשחק אותן בסדר שבו הן מוצגות.

באופן אישי אני ממליץ לבדוק את ההרפתקה Harried in Hillsfar, שהייתה הרפתקת המבוא בעונה של 2015.

אם השחקנים ירצו לשחק קבוע, אני מציע לבדוק את ערכת ההתחלה עם Lost mine of Pandelver.
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה