הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

קבוצה חדשה בכפר סבא

לוח הודעות לחיפוש שחקנים, קבוצות ומנחים למשחקי תפקידים וגם מבוכים ודרקונים. הלוח כולל את כל השיטות, וניתן לחפש לפי אזור גיאוגרפי. אז בין אם אתם שחקנים ותיקים או חדשים, כאן תוכלו למצוא משחק חדש.
Orenshved

קבוצה חדשה בכפר סבא

שליחה על ידי Orenshved » 05 אוקטובר 2019, 23:36

היי כולם, אני מקים קבוצה בכפר סבא וחסר לנו שחקן אחד (יש ארבעה, שלוש שחקניות ושחקן, אז העדיפות היא לשחקן ולא שחקנית, כדי שיהיה יותר איזון מגדרי). חשוב לציין שאנחנו מתכננים מפגש פעם בשבועיים (כולנו באיזור גיל 40, ויהיה לנו קשה להתחייב לקצב גבוה יותר), והקבוצה היא עם כמעט אפס ניסיון. לי יש לא מעט ניסיון, אבל לא ב 5E (שבו נשחק), אלא ב AD&D second edition ועבר זמן מאז הפעם האחרונה שהרצתי משחק.
ברור לנו שאנחנו קצת חריגים בנוף... יש קונים?

(עוד אין יום/שעה קבועה שנקבעה למפגשים).
Shachar

קבוצה חדשה בכפר סבא

שליחה על ידי Shachar » 10 אוקטובר 2019, 09:31

הי, אם עדיין רלוונטי, אני מתקרב לגיל 40, יש לי הרבה ניסיון מימי כסטודנט ב3.5 (גם כשחקן וגם כשהמ) וקצת בגירסה 4 (לא התחברתי). אין לי בעייה עם התדירות.
סמל אישי של משתמש
BadBug

קבוצה חדשה בכפר סבא

שליחה על ידי BadBug » 10 אוקטובר 2019, 11:57

זה דווקא נשמע טוב ולא חריג בנוף, יש לא מעט קבוצות בוגרות ובזמנו חיפשתי קבוצה בדיוק כזו מבחינת תדירות וגילאים (אבל כרגע אני כבר בקבוצה שרצה תקופה ארוכה).
בהצלחה!
Kuperoy

קבוצה חדשה בכפר סבא

שליחה על ידי Kuperoy » 12 אוקטובר 2019, 10:57

היי, אם זה עדיין רלוונטי אני מעוניין. בן 40 מרעננה ופעם אחרונה ששיחקתי היה בגיל 14. אשמח להצטרף
NightAngel

קבוצה חדשה בכפר סבא

שליחה על ידי NightAngel » 30 נובמבר 2019, 12:49

הי,
יש לנו קבוצה חדשה לגמרי שמתארגנת באיזור ת"א / ראשל"צ.
גילאי 25+
לפרטים נוספים:
gil.kehat@gmail.com

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה