נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[מהדורה 5] האם אפשר להטיל מספר לחשים על כלי אחד?

יש לך שאלה על מבוכים ודרקונים או על פאת'פיינדר? בפורום זה תמצא את מיטב המומחים שיענו לך עליה. הפורום גם כולל מאות שאלות ששחקנים אחרים שאלו לפניכם, אתם מוזמנים לחפש בו ולראות אם השאלה שלכם כבר נענתה בעבר.
הפורום מיועד לכל המהדורות - מבוכים ודרקונים מהדורה 5, 4 או 3.5, פאת'פיינדר 1 או 2 וכמובן גם מהדורות ישנות יותר.
כללי הפורום
פורום זה מיועד לשאלות ממוקדות על המכאניקה של מבוכים ודרקונים וגם פאת'פיינדר. יש לציין בנושא של ההודעה את המהדורה הרלוונטית, בהתאם לתגיות הזמינות.
אם השאלה כבר זכתה לתשובה מספקת, הנושא יסומן ב V ירוק, והתשובה תופיע בהודעה הראשונה בנושא.
אם מדובר בשאלה כללית או הערה, יש לפרסם את הנושא בפורום מבוכים ודרקונים או משחקי תפקידים כללי. נושאים שאינם מתאימים, יועברו לפורומים אלו.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 07 יולי 2019, 20:18

אז כרגע אני מנסה לבנות כוהן מוות ו... בואו רק הגיד שהסינרגיה של לחשי הנקרומנסיה עם נשקים מפחידה אותי.
בכל מקרה השאלה שלי עם אפשר להטיל על נשקמספר לחשים ולהנות מכולם, או שין כאן עדיין של איזון או תוספים לא נצברים.
נ.ב אפשר להאיל לחש רגיל בלי לשבור לחש ריכוז נכון?
על ידי Nextorl » 08 יולי 2019, 01:05
כמו שליזי אמר, כל עוד הלחשים אינם לחשי ריכוז, לא אמורה להיות בעיה.
מה שכן, שים לב שאתה לא יכול להטיל יותר מלחש בתור- ככה שכדי שהתוספים יצטברו למשהו רציני זה ייקח הרבה זמן, והיה עדיף לך כבר לתקוף כמה פעמים במקום.

עריכה: דרך אגב, אין שום לחש נקרומנסיה שאפשר להטיל על חפצים בין הלחשים הרשמיים, רק אומר.
עבור להודעה המלאה
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 07 יולי 2019, 20:34

איזה לחשי נקרומנסיה אפשר להטיל על נשקים?
בכ"מ, כן, כל עוד אתה לא משתמש ביותר מלחש ריכוז אחד בכל פעם אתה יכול להטיל כמה לחשים שאתה רוצה
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 31

שליחה על ידי אביעד » 07 יולי 2019, 21:32

תבדוק - אולי תוספים מאותו סוג לא מצטברים.
ותמיד את השאלה שלך כמו שליזי ביקש
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 46

שליחה על ידי Nextorl » 08 יולי 2019, 01:05

כמו שליזי אמר, כל עוד הלחשים אינם לחשי ריכוז, לא אמורה להיות בעיה.
מה שכן, שים לב שאתה לא יכול להטיל יותר מלחש בתור- ככה שכדי שהתוספים יצטברו למשהו רציני זה ייקח הרבה זמן, והיה עדיף לך כבר לתקוף כמה פעמים במקום.

עריכה: דרך אגב, אין שום לחש נקרומנסיה שאפשר להטיל על חפצים בין הלחשים הרשמיים, רק אומר.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה