השרת חזר לעבודה, לאחר מספר ימים של בעיות שנבעו מתקלה בדיסק הקשיח של מסד הנתונים.
דבר זה גם גרם לאובדן חלק מההודעות שנכתבו בסופ"ש, עמכם הסליחה. במקביל אנחנו בודקים אפשרויות לעתיד כדי למנוע את הישנות המקרה. פרטים כאן: The oldman @ מה קרה לפורום?

האומנות של אביב אור בספר החדש Acquisitions inc

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 12 יוני 2019, 17:40

בקרוב יוצא לאור הספר החדש של מבוכים ודרקונים שנכתב בידי penny arcade, ובעצם מבוסס על ההרפתקאות שלהם ותוכנית הרשת Acquisitions inc.
מה שהציע אותי לטובה לראות שאביב אור, שהוציאה קומיקס פנטזיה בעברית לפני עדינים וגם עשתה את האיורים הפנימיים של רשומון איי הסערה, את השער של ואנור ואת הקומיקס עד 4 שחקנים, גם איירה חלקים מהספר החדש - בהחלט כל הכבוד לה והרבה בהצלחה :)
הנה הטוויטר שלה עם האיורים:
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
תשובות: 6

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 14 יוני 2019, 21:57

הציורים שלה יפים, אבל עם מראה מאוד tech כזה, יותר מתחבר לי למד"ב מאשר לפנטזיה.

אולי הזיכרון שלי מטעה אותי, אבל אני די בטוח שראיתי פעם עבודות נייר-ועיפרון צבעוני של אביב אור כשהייתה בת 15 או משהו. נדמה לי שאלה היו איורים של רשומות משחק של חבורת מו"ד שהדמויות שלה היו furries (חיות אנתרופומורפיות).
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
תשובות: 58
יצירת קשר:

שליחה על ידי the Nerubian » 15 יוני 2019, 10:46

המפקד האלמוני כתב:
14 יוני 2019, 21:57
הציורים שלה יפים, אבל עם מראה מאוד tech כזה, יותר מתחבר לי למד"ב מאשר לפנטזיה.

אולי הזיכרון שלי מטעה אותי, אבל אני די בטוח שראיתי פעם עבודות נייר-ועיפרון צבעוני של אביב אור כשהייתה בת 15 או משהו. נדמה לי שאלה היו איורים של רשומות משחק של חבורת מו"ד שהדמויות שלה היו furries (חיות אנתרופומורפיות).
אתה כנראה מתכוון לאריאנה, שהיה קומיקס פנטזיה-הרפתקאות סטנדרטי, אבל בסוף כל פרק היה עמוד הומוריסטי שבו אביב אור עצמה מאויירת כפנתרה מואנשת.
נראה לי שזה קטע די נפוץ של מאיירי קומיקס, שמאפשר להם לצייר את עצמם בלי לצייר את עצמם - אולי משום ששום איור של עצמם לא נראה להם טוב מספיק, ואולי משום שהם לא רוצים להדביק את הפרצוף שלהם בכל מקום כי מה שחשוב להם שאנשים יתמקדו בו זו היצירה.
זה קיים לדוגמה גם אצל הירומי ארקוואה, שמאיירת את עצמה בתור פרה בקטעים הומוריסטיים בסוף כל פרק -Hiromu Arakawa (Creator) - TV Tropes

לגבי סגנון הציור של אביב אור - הסגנון שלה ברוב הקומיקסים הוא מעט קריקטוריסטי ועם קווי מתאר חזקים, אבל היא יכולה לאייר בכל מני סגנונות. הנה עמוד האומן שלה בדיביאנט ארט - ChateNoire (Aviv Or) | DeviantArt
בספר הזה ספציפית היא עושה איורים שלא ממש מנסים להיראות ריאליסטיים כמו ביתר הספרים של מו"ד 5, אבל צריך לזכור שמדובר בעולם המערכה של קומיקס אחר (פני ארקייד), כך שהסגנון שבו איירה את הספר דומה מאוד לזה של אומני הקומיקס המקורי והולם את האופי של העולם.
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
תשובות: 6

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 15 יוני 2019, 11:23

the Nerubian כתב:
15 יוני 2019, 10:46
גנון שלה ברוב הקומיקסים הוא מעט קריקטוריסטי ועם קווי מתאר חזקים, אבל היא יכולה לאייר בכל מני סגנונות. הנה עמוד האומן שלה בדיביאנט ארט - ChateNoire (Aviv Or) | DeviantArt
כן, זה הסגנון היותר ריאליסטי שאני יותר אוהב.
the Nerubian כתב:
15 יוני 2019, 10:46
אתה כנראה מתכוון לאריאנה, שהיה קומיקס פנטזיה-הרפתקאות סטנדרטי, אבל בסוף כל פרק היה עמוד הומוריסטי שבו אביב אור עצמה מאויירת כפנתרה מואנשת.
לא חושב - נראה לי שזה היה בשנת 2000 (?) שמישהי בשם נועה (??) כתבה באחד הפורומים האבודים של אז (מוד"מ ישראל/העז הכאוטית???) על דמות הfurry שלה שהייתה כוהנת וחתולה בשם כריסטינה או כריסניה (????) ושלחה לינק לאתר שהיו בו איורי רשומות המשחק. טוב, יכול להיות שאני מערבב כמה זכרונות לא קשורים, עשרים שנה לך תזכור.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 15 יוני 2019, 11:32

צריך לציין שמכשפי החוף רק מדפיסים ומפיצים את הספר ולמעשה לא כותבים אותו וגם לא עושים את העיצוב הגרפי שלו. לכן האיורים של אביב אור מתאימים לסגנון, אבל למשל לא היו משתלבים בספר מבוכים ודרקונים רגיל.

מי שלא מכיר את פני ארקייד, הנה קומיקס שהתחיל את הכל והפך אותם לאימפריית גיימינג - Penny Arcade - Comic - Invisible Touch
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה