ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

הרעלה האדומה-שוק הגנים [שו"ש 74]

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
yds
הודעות: 2910
הצטרף: 30 מאי 2014, 12:43
תשובות: 4
מיקום: אי שם, לפני הרבה שנים, בגלקסיה רחוקה רחוקה...

הרעלה האדומה-שוק הגנים [שו"ש 74]

שליחה על ידי yds » 20 ינואר 2019, 19:29

הערה-לאחרונה נעשיתי מאוד לא סגור על הכיוון שאליו אני רוצה לקחת את שוק הגנים, אז מעכשיו והלאה ההגשות כנראה יתמקדו יותר בדברים קטנים וספציפיים ולא במרכיבים מרכזיים בעולם
ומכאן, לרעלה האדומה


כולם מכירים את עוטי הרעלה. הם מסתובבים ברחובות, מתנשפים בכבדות, מדשדשים בשולי הדרך, החוטים האדומים הדקיקים מרשרשים מול פניהם בעוד הם מגששים קדימה, מחפשים טרף. למרבה המזל, קל מאוד להתחמק מהם. אלא אם אתה אידיוט גמור, או ששתית יותר מדי. כאן, השניים הללו הם היינו הך. מי שלא משגיח על עצמו, מגיע לו שיטרף.
ולמרות זאת...הם ממשיכים למצוא מזון. כל יום, הנשרים האפורים מתקבצים סביב הגופות בהתלהבות, מגיעים אל העצם הנקייה מדם ומפצחים אותה. נראה שאנשים לעולם לא ילמדו. להם זה בוודאי כואב. אבל לי? לי לא אכפת. אף אחד לא ימצוץ ממני את הדם

לבושים בבגדים קרועים, עיניהם לבנות לחלוטין מלבד אישון שחור זעיר במרכז. מדשדשים יחפים ברחוב, כל סנטימטר מעורם מכוסה באריג דקיק ועדין של חוטים אדומים, אריג שפועם עם כל תנועה שלהם, ונשימותיהם הכבדות מזהירות את כל הסובבים שהמוות הגיע.
עוטי הרעלה האדומה הם יצורים ערפדיים. ניתן לזהות אותם באמצעות בגדיהם המסריחים מריח מתכתי, ומהחומר דמוי הבד האדום הדקיק שתפור לעורם. חומר שבמבט ראשון נראה כמו סאטן, אך בהתבוננות קרובה יותר מתברר טבעו האמיתי-הרעלה האדומה ארוגי מכלי דם.
ככל הנראה תוצאה של ניסוי כושל, מערכת ההובלה של עוטי הרעלה האדומה נפלטה מגופם, והיא תלויה מחוץ להם, מרשרשת ומתנועעת עם כל צעד. הדבר הזה הופך אותם ליצוריים איטיים וחלשים יחסית, מכיוון שמחזור החמצן שלהם פחות יעיל משל שאר שוכני השוק. עם זאת, מרגע שאחד מהם הניח עליך את ידו, כלי הדם שלו יחפרו מתחת לעור ויצמדו לאילו שלך. ואז תתחיל הסעודה. כוח היניקה של הרעלה מאפשר להם לרוקן אדם בוגר בתוך 8 שניות, מבלי שיספיק להשמיע זעקה, דבר שהופך אותם לרוצחי חרש יעילים ביותר כאשר הם ממוקמים באופן הנכון.
למרות כוחם הקטלני, למערכת ההובלה המוחלשת יש השפעה על מוחם ותפקודם של עוטי הרעלה, והם בקושי מסוגלים לדבר או לבצע פעילות שאיננה לדשדש באיטיות לכיוון טרפם. בנוסף לכך, הם פגיעים במיוחד לפציעות, וכאשר נעשה בהם שימוש לרוב מחברים אותם לאינפוזיה צמודה של חומרים מקרישי דם כדי למנוע מהם ליפול עם המכה הראשונה.
עוטי הרעלה האדומה זקוקים לדמם של אחרים בכדי לספק את החמצן שחסר למערכת שלהם לאחר קרב, ולכן אם אדם בורח מעוטה רעלה למשך מספיק זמן, הוא פשוט יקרוס.
חולשות אילו מובילות אנשים רבים לזלזל בעוטי הרעלה האדומה, אך בשוק הגנים מספיק רגע אחד של חולשה כדי שתהיה טרף לערפדים המזוויעים האילו, שמשאירים את קורבנותיהם חיוורים כמו המוות עצמו. כאשר עוטה רעלה אדומה נהרג, מערכת הדם שלו מתנתקת ממנו, ומזדחלת כדי לחפש את הקורבן הבא ולהשתלט עליו. כאשר היא מוצאת מועמד מתאים, היא נצמדת לעורו, ומתחברת למערכת הדם שבתוכו, שולפת אותה החוצה ומתחברת אליה. לכן, ככל שהרעלה עברה יותר גופים מארחים, כך היא חזקה יותר

זרעי הרפתקה
-יש שמועות על עוטה רעלה אדומה חדש, אחד מהיר וחזק, אחד עם אינטיליגנציה כמעט אנושית, אחד שמחפש משהו, ויהרוג כל דבר וכל אחד שמנסה לעצור אותו. על פי השמועה, המטרה הבאה על הכוונת שלו היא חבורת הדשי"ם.
-ברון שניסה לחקור את מקורם של עוטי הרעלה גמר בתור אחד מהם. הדשי"ם נשכרים למצוא תרופה למצב שלו לפני שיאבד לגמרה את מוחו המבריק ואת שאריות השפיות שלו.


זהו. הערות, הארות, כבשים ועגבניות יתקבלו בברכה.
תודה רבה
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
פלדריק
הודעות: 6653
הצטרף: 14 ינואר 2008, 17:13

הרעלה האדומה-שוק הגנים [שו"ש 74]

שליחה על ידי פלדריק » 28 ינואר 2019, 09:27

מגניב מאוד, ומטיל אימה.
האם קל להשמיד רעלה שהתנתקה מהאורג שלה?

כיצד הם מתרבים בעצם? רק כאשר הם מושמדים?
פלדריק היה השם של הדב''ש הראשי בהרפתקה הריאשונה שלי

שנים לאחר שיצרתי את המשתמש התגלו ממצאים שהוכיחו שהשם היה בכלל פלריק...
סמל אישי של משתמש
tkhag1
הודעות: 3138
הצטרף: 23 ינואר 2016, 18:33
תשובות: 1

הרעלה האדומה-שוק הגנים [שו"ש 74]

שליחה על ידי tkhag1 » 28 ינואר 2019, 10:35

אני מניח שאם תזריק לה מרחוק חומר קרישה היא תמות די מהר...
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
yds
הודעות: 2910
הצטרף: 30 מאי 2014, 12:43
תשובות: 4
מיקום: אי שם, לפני הרבה שנים, בגלקסיה רחוקה רחוקה...

הרעלה האדומה-שוק הגנים [שו"ש 74]

שליחה על ידי yds » 28 ינואר 2019, 21:41

פלדריק-פשוט מאןד להשמיד רעלה שמתרחקת מהאורג, למרות שרעלות שהתחברו למארחים הנכונים עשויות לפתח מוטציות מסוימות שיתנו להן מאפיינים מיוחדים. הרעלות מתחזקות באופן אינדיבידואלי, אבל עדיין צצות רעלות חדשות, למרות שאיש לא יודע מניין. בנוסף לכך, הנוסחה היא יחסית ידועה בקרב הברונים החזקים, והם משתמשים בה לעיתים בשביל לייצר מתנקשים חד פעמיים
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה