ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

פוקימון המוטציה המאיימת על העולם (חופשיטה)[3/3]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 14 פברואר 2019, 07:54

ספוילרהצג
וואו. כנראה הייתי מרוכז מדי באימונים ובהגעה לעיר, ששכחתי לדאוג לעצמי. אני אצטרך לזכור את זה בעתיד.

"אמממ... שלום? יש כאן מישהו? באתי לאתגר את המכון..."

OUT: אתה יכול פשוט להודיע לי שאני נהיה רעב, אתה יודע. זה יותר הגיוני מאשר שאני פשוט אתעלף מרעב בלי להרגיש שום דבר לפני זה.
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 14 פברואר 2019, 22:43

אלישע
ספוילרהצג
אתה מנסה גישה חדשה ואומר לנידול לפעול לפי האינסטיקטים שלה, הפחד שלה ירד מאוד והיא עצמה עניים בדומה אליך וגם הריחה את הסביבה היא הצליחה לחמוק מההתקפה הראשונה של בלספרו בקלות ולאחר מכן טיפסה על העץ בעודה משתמשת בציפורנים החזקות שלה בכדי לבסס אחיזה ושימוש בגזע כמגן מההתקפה של בלספרו כשהיא ביססה גובה היא תקפה עם ירי של חצי רעל שפגעו בבלספרו והפילו אותו מהעץ.
"הפוקימונית שלך בהחלט קשוחה ועכשיו ששנינו הראנו מה הפוקימונים שלנו יכולים לעשות בעצמם כדי שאני יראה לך מה אנחנו יכולים לעשות יחד, בל שוט זרעים!" איתן פקד ובלספרו מייד הוציא מספר זרעים לכיוון נידול ועטף אותם באחד הגפנים שלו מה שיצר שוט שמסתובב מהר סביב בלספרו עם כדור העשוי זרעים, רק מהמראה שלך ההתקפה היה ברור שפגיעה ממנה יכולה לגרופ לאדם רגיל סדק קל וממש לא כדי להתקרב לבלספרו כרגע.
נאב
ספוילרהצג
OG: האמ האמ.. "לאחר השיחה הקצרה שלכם החלטת ללכת לישון , בעודף במיטה הבטן שלך החלה לקרקר אך לאחר מספר דקות של חוסר נוחות נרדמת התשישות מהמסע גברה מהרעב."
"שמש הבוקר העירה על פניך מבעד לתריסים והבטן שלך התחילה לקרקר בחוזקה לא יצא לך לאכול אתמול בערב וזה כבר הפך ממטרד זניח לכאב של ממש" אתה מוזמן לבדוק אם אני מצטט את עצמי.
IG:
"אמממ... שלום? יש כאן מישהו? באתי לאתגר את המכון..." אתה אומר בעודך נכנס ובחור צעיר שעד כה טיפל בצמחייה מציג את עצמו כאיתן מנהיג המכון של העיר, הוא מבקש לראות את הפוקידע שלך ומתפלא לגלות שאין לך אחד.
"אתה אולי לא יודע את זה אבל בכדי לאתגר את המכונים חייב שיהיה לך פוקידע כיוון שהוא בעצם מהווה את 'תעודת הזהות' של כל מאמן למזלך יש לי טלפון וטלפורטר בחנות שצמודה למכון אז אפשר להתקשר לפרופסור בכדי לסדר את העניין." איתן אומר לך וחוזר לטפל בצמחייה.
לאחר שיחת טלפון קצרה לפרופסור המבוגר נשלח אילך פוקידע והפרופסור מציע לך בנדיבות שתתקש אליו אם יש לך שאלות ושתרגיש חופשי לשלוח אליו פוקימונים לטיפולו.
אתה חוזר למכון ואיתן בכלל לא טורח לבדוק את הפוקידע שלך "אני בטוח שזה קרב המכון הראשון שלך כבר נתתי לבל שלי להתחמם תפסתי אותו ועוד פוקימון נוסף רק לפני יומיים ומכיוון שזה המכון הראשון שלך הם היו היריבים שלך להיום." הוא מסיים ומצביע על בלספרו שכבר שלח את אחד מגפניו לכיוון אחד מהענפים שהיו בשלושת העצים שעמדו בינך ובן איתן והתחיל להתנדנד עליו.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 14 פברואר 2019, 23:09

ברד
ספוילרהצג
out
תזכור לעדכן את השם של נידול ברשימת הפוקימונים שלי.
in
אני מסתכל ואומר "נידול תשתמשי בחצי רעל ותשמרי מרחק, הדרך היחידה שהוא יוכל להגיעה עליך מהגובה הזה היא באמצעות שוט גפנים נוסף, תמנעי בכל מחיר מלהתקרב עליו, אם הוא משתמש בקלעי זרעים תמחקי ובמקרה הצורך תשתמשי בעצים כמגן, הוא מורעל ויש לנו יתרון במתקפות טווח, הזמן משחק לטובתנו, תנצלי אותו" אני מסתכל על נידול "ותשמחי על החושים שלך" אני מעיף במה מבט מהיר ויוצר קשר עין בכודי מגרד את הציפורן שלי,לאחר ציכאן אני מעיף מבט מאחד הענפים, זה נראה כמו תנוע טבעית שאף אחד לא ייחס לה משמאות אם הוא בכל ישים לב עליה, אבל המספר פשוט: לא יהיה לא אפשרות לעלות אם הענף שלו נחתך, וגם בלי קשר ענפים שנופלים לך על הראש הם לא דבר נחמד במיוחד.

כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 15 פברואר 2019, 03:21

ספוילרהצג
אני קצת מרגיש מאוים, אבל מביט בדאש ושואב אומת מנוכחותה. "כ-כן! א-אם אתה מוכן!" מגמגמם ומכוון את הפוק-דע על הפוקימון האפור שלו. כדאי שאהיה מוכן...
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
שלח תגובה