ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[הנשגבים 2] blood and sand, קמפיין סולארי חדש-ישן

פורום לרשומות המשחק שלכם. כאן תוכלו לרשום אודות מעללי החבורה שלכם, להלל ולקלס כרצונכם.
סמל אישי של משתמש
דינרבלו
הודעות: 4401
הצטרף: 17 נובמבר 2010, 15:38
מיקום: מעליך

[הנשגבים 2] blood and sand, קמפיין סולארי חדש-ישן

שליחה על ידי דינרבלו » 01 ינואר 2019, 21:46

שלום, אז כבר תקופה שאני ועוד כמה חברים מהפורום מנהלים קמפיין בדיסקורד בשיטה ובעולם של הנשגבים(עם מעט חוקי בית כדי להקליל את השיטה). המנחה של הקמפיין הוא qurrion מהפורום,,הוא דיבר קצת על הקמפיין וכבר היה רצון להעלות על הכתב רשומות של הקמפיין אז אני אעשה כמיטב יכולתי לעשות זאת. אני אחד מהשחקנים והשחקן השני הוא liorgonen3 שגם כן נמצא פה בפורום. לפני הקמפיין היה קמפיין אחר שהופסק משלל סיבות.

אז אני משחק דמות בשם באראל, באראל הוא סולאר די ותיק במונחים של העידן השני(השתגב לפני עשור), הוא נולד בתפארת לשופט הראשי של המושלם, וכבנו של אחד מחשובי אנשי העיר היה בעל מעמד מיוחד, בזכות אביו למושלם הייתה יכולת לראות כיצד באראל גדל והופך במהירות לאחד מקציניו המוכשרים ביותר. המושלם כמתנה לבאראל בשל כישוריו, "האיר אותו" ונתן לו לפקד על אחד מצבאותיו. כאשר היה רחוק מהמושלם באראל נחשף לבריאה והבין שהשלטון האכזרי של המושלם חייב ליפול, הוא ארגן קבוצת קשר של קצינים ואנשי ממשל בתפארת כדי להפיל את המושלם. כמובן שהמושלם ידע זאת, הוא שלח את באראל והיחידה שלו לקרב מול כוח עדיף בהרבה מתרשיש. באראל וחייליו נטבחו אך כאשר באראל היה האחרון מהיחידה שעוד נלחם השמש בחר בו ובאראל בעזרת כוחותיו החדשים חיסל את חיילי תרשיש.

אחרי ההשתגבות של באראל הוא ברח אל המדבר ובעזרת אריה שמיימי שנשלח להדריך אותו הצליח לשרוד. באראל עם האריה מגיעים אל העיר צ'יאריסאקו ושם נלחמים בנשגבת לבנה שנקראת העורבת,העורבת היא לונאריץ שאיבדה את שפיותה בשל הפראא בעידן הראשון ושרדה מאז. באראל מנצח בעזרת כוח דמי דרקון שהונהג על ידי פודו, נסיך גולה מלוקשאי . באראל ופודו מגיעים אל לוקשאי, בשל סיבות שונות אך לבסוף הם נאלצים לעבוד אחד עם השני שנית בגלל שרת מוות שהשתלטה על העיר. באראל ופודו פונים לעורבת ומבקשים את עזרתה בהבסת שרת המוות. העורבת מקיימת את חלקה בעסקה אך גם מנצלת את העדרותם מצ'יאריסאקו והפכה את מרכז העיר שעומד על תילו עוד מהעידן הראשון לאגם על ידי יריית פרץ מהות רדיואקטיבית.

לאחר עלילות הקמפיין הראשון באראל התחיל לשרת את הבירוקרטיה השמיימית(את סיעת הזהב בעיקר) בתור מיישר אלים שסרחו ונטשו את תפקידם, במהלך עבודתו הוא פוגש אלת מדבר פחותה ובוחר לעזוב את היחסים שלו עם סיעת הזהב לטובת הקמת משפחה איתה, נולד להם בן ובאראל חי חיים שלויים עד שאל מדבר בכיר יותר שניסה להתנקם בבאראל על חלקו בבירוקרטיה ניצל את העדרתו מביתו כדי לחסל את אשתו ובנו הקטן. באראל הזועם רודף אחרי האל ומכה אותו עד לסף מוות, אך בשל ההשלכות של הריגת אל הוא מוותר ועוזב אותו בלי לסיים את נקמתו.

באראל מתחיל לעבוד עם המושלם על מנת לבצר את תפארת כמדינה הדומיננטית ביותר בדרום בעקבות נפילת צ'יאריסאקו ולוקשאי. התפקיד שלו הוא בעיקר לצוד עתקים ולטפל בבעיות חוץ של תפארת שלא מסוגלות להיפטר בדיפלומטיה נקייה.
העלילה של הקמפיין הנוכחי מתחילה עשור אחרי הבסת שרת המוות והריסת העיר הישנה בצ'יאריסאקו. העיר שורדת בעיקר בזכות ברית רופפת של הטרי-ח'אן, הגילדה והנוודים הדלזהנים.

באראל שומע מהמושלם על עתק רב עוצמה שנקרא הכדור, העתק המשלים של המטה של המושלם. המושלם ספק שולח ספק מציע לבאראל לחפש אחר הכדור בעצמו. באראל מחליט לחפש את הכדור,אבל לא בשביל לתת אותו למושלם אלא כדי להשתמש בכוח שלו לאחד את הדרום כנגד הסכנות שהעורבת, שרי המוות והפראא מתכננים לו.


זה טיפ-טיפה על הקמפיין, אני מקווה שמתישהוא יהיה לי זמן לפרסם את השאר.
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
הודעות: 7984
הצטרף: 31 יולי 2011, 13:37
מיקום: סרמיאת, עולם המערכה הביתי שלי

[הנשגבים 2] blood and sand, קמפיין סולארי חדש-ישן

שליחה על ידי Nextorl » 05 ינואר 2019, 12:25

בהחלט נחמד. הייתי שמח לקרוא קצת יותר על הקמפיין עצמו מאשר "מה הדמות שלי עשתה", אבל נחמד לקרוא.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
דינרבלו
הודעות: 4401
הצטרף: 17 נובמבר 2010, 15:38
מיקום: מעליך

[הנשגבים 2] blood and sand, קמפיין סולארי חדש-ישן

שליחה על ידי דינרבלו » 05 ינואר 2019, 20:17

האמת שזה פשוט סוג של רקע לקמפיין. ניסיתי לסכם כמיטב יכולתי את הקמפיין שקדם לו וקשור אליו. בגלל זה קצרני, כללי ומעט לא מפותח. פשוט כי זה לא המטרה של הרשומות.
שמעו את זה ברקע הודעותי

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה