הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 נובמבר 2019, 10:51

טאלין
ספוילר
הצג
"זה לא בעניין עבודה." הוא אומר בקלילות, מראה שהוא מוכן לצאת וללות אותה אם היא מעדיפה לעשות את זה בהליכה. "זה יותר אזהרה אישית שקשורה לעבודה של שנינו." הוא מיד מסביר, "אני חושב שיש שחקן נוסף בזירה, שחקן מהסוג שטורף את הקלפים וגורם לך לחזור הביתה בלי כלום."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 28 נובמבר 2019, 11:05

אוכל חינם
ספוילר
הצג

"אה. זה מגניב! טוב, בוא נלך מכאן לפני שנסתבך. הוא אומר, מביט סביב מנסה לחרות בזכרונו את המסדרונוצ שעבר בהם
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 28 נובמבר 2019, 16:04

טראבלר
ספוילר
הצג
"טוב, בסדר."
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 28 נובמבר 2019, 21:27

אאוליס וטאלין
הצג
IN
אאוליס פשוט מתקדם, יוצא מהפונדק.
אאוליס
הצג
IN
"כן" אומר אאוליס, מניח את ידיו על הדוכן בדרמטיות, נועץ את מבטו הפראי בגמדית וכמעט מבהיל את הגמדה המשועממת מן העמדה. "שמעתי שמי שכותבת את המילים ב'עיתון' הזה נקראת גאסקלי ראדרבאסט. אני רוצה לדעת למה היא עושה את זה ואיפה אני אוכל למצוא אותה" אומר אאוליס ישירות לחלוטין, מסתכל על המוכרת התמימה במבט חסר פשרות. כול נושא העיתון הזה בלבל אותו בכול מקרה, אבל זו נראית כמו הדרך המהירה ביותר להשיג את המידע שהוא רוצה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 28 נובמבר 2019, 23:35

הולבר
ספוילר
הצג
הולבר צובר ביטחון כשהוא מצליח לחסל את אחד מאדומי הכובע ולא נזהר מספיק מהאחרים לפני שנפגע. פגיעה הגורמת לנאגה לשחרר צעקה שגורמת גם להולבר להיבהל ולקרן שבדיוק עמד לשגר לפגוע ברצפה.

META
דרג"ש: 13
נק"פ: 12/26

התקפה: 2 (וחזרנו)
יתרון מהעזרה והחיסרון מהטווח מתקזזים.

סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 03 דצמבר 2019, 12:22

טאלין
ספוילר
הצג
"הו. ואני מניחה שאתה לא מדבר על גילדת הקזאנאת'אר?" היא מתחילה ללכת ואתה בעקבותיה.
אוכל חינם
ספוילר
הצג
אתה לומד מעט את מסדרונות האחוזה ולבסוף חוזר לאורווה. "טוב, היה נעים להכיר אותך." אומר הנער. "אני מקווה שמשפחת פיינאולד לא תעשה לך צרות!"
וירדו
ספוילר
הצג
בלי לומר מילה, רובי יוצאת מהחלון ונעלמת אל תוך הלילה.
אאוליס
ספוילר
הצג
"אמממ... ניסית את בית הדפוס, אדון?" היא מגמגמת, טיפת זיעה יורדת על מצחה.
הולבר
ספוילר
הצג
הפיות ממשיכות לדקור את הולבר ללא רחמים. אם הוא לא יזהר, הוא עלול למצוא את עצמו מדמם על הרצפה הקרה בקרוב מאוד.

META
פגיעה אחת, 5 נזק. מזכירה לך שאתה יכול בתור פעולת בונוס להעביר את הקללה שלך לאויב אחר.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 דצמבר 2019, 12:27

טאלין
ספוילר
הצג
"לא" הוא עונה, "קולגה שלי...אלף יערות מוזר במקצת, מסתובב עם זאבה לכל מקום. הייתי פוטר את הדבר בהניף יד ומתעלם מהבחור, אלא אם היה איזה סמל לא ברור על הזאבה שלו." הוא מסביר לה בעודו הולך לצידה, "הפעלתי קשרים לבדוק מה פשר הסמל, ההרפרים אומרים שזה שייך למלכת האוויר והחושך." הוא נותן לזה לשקוע רגע, מניח שהיא יודעת על מה מדבור. "מה שאומר שיש פה משהו שהדארק פיי נגעו בו. זה יכול להיות כלום, אבל לא אני ולא את שרדנו עד כה כי הנחנו שדברים לא קשורים אחד לשני."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 03 דצמבר 2019, 12:38

אוכל חינם
ספוילר
הצג
אוכל חינם מניח שהוא מיצה את מה שאפשר לחקור בלי להסתבך.
הןא מנופף לשלום, פונה להצטרף ל"אדון" שלו
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 03 דצמבר 2019, 13:53

טראבלר
ספוילר
הצג
וירדו הולך לישון,מנסה לחשוב על מקום להסתיר בו את התאומים עד שרובי תבוא לאסוף אותם. בלי ספק לא כאן, במקום שאוכל חינם לא יגיע אליו בטעות
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 03 דצמבר 2019, 19:18

אאוליס
הצג
IN
"כן, ניסיתי" אומר אאוליס.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 03 דצמבר 2019, 22:45

הולבר
ספוילר
הצג
OUT
אה, עכשיו כשהזכרת את זה שמתי לב שלא פרסמתי כל הקרב את ההצלות ריכוז של הולבר.
כחלק מהתור האחרון הולבר הצליח לאבד ריכוז (עם יתרון)...

IN:
כשהוא מדמם מפצע נוסף הולבר ממלמל לנאגה "תתכונני" ומתחיל לזמן את הנוכחות שקיבל מהפטרון שלו כדי להפחיד את אדומי הכובע. וברגע שהנוכחות שלו מתחילה להופיע הוא ונאגה בורחים כל עוד נפשם בם.

META:
דרג"ש: 13
נק"פ: 7/26
פעולה משתמש בנוכחות פיה כדי להפחיד אותם. הצלה מול: 13

סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 04 דצמבר 2019, 17:45

טאלין
ספוילר
הצג
"הדארק פיי, אה?..." סאנקה מהרהרת. "זה בהחלט לא נשמע טוב. למרות שאני מוכרחה לתהות במה בדיוק הם מעוניינים. אני אנסה לחקור מעט אצל הזנטירים - אם משהו יעלה שקשור לפיי, אני אצור איתך קשר."
אאוליס
ספוילר
הצג
"ובכן, שם היא עובדת... אני לא יודעת מעבר לזה, אני נשבעת!" הגמדית אומרת בתנועות ידיים מוגזמות. כמה עוברים ושבים מתחילים להביט בסיטואציה בחשד.
הולבר
ספוילר
הצג
אתה משחרר את הנוכחות של הלורד הירוק, והכוח האדיר של הארכי-פיה מבהיל את אדומי הכובע והם בורחים ממך בצווחות. אתה ונאגה מתחילים לרוץ לכיוון השני, ואחרי כמה דקות ארוכות ומתוחות אתה מצליח להגיע לרחוב כלשהו, מתנשף ופצוע, אך אתה מאמין שיצאת מכלל סכנה.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 דצמבר 2019, 17:50

טאלין
ספוילר
הצג
"תודה" אומר טאלין, "ותהי זהירה." הוא מוסיף. "כרגע המקורות שלי ריקים, אבל אם אני אשמע חדש, אשלח את יציר הסוד שלי לעדכן אותך." הוא מוסיף. פונה ללכת משם.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 04 דצמבר 2019, 18:03

טראבלר
ספוילר
הצג
יש מקום שוירדו מכיר שבו כנראה שאף אחד לא יגיע בשבוע הקרוב? איזור נידח במערכת הביוב? רווח קטן בין גגות? במיוחד צריך מקום שאליו אוכל חינם לא יגיע, אם הוא חושב על אחד, הוא משנן את המיקום שלו וילך לשם מחר בלילה.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 04 דצמבר 2019, 23:02

הולבר
ספוילר
הצג
הולבר נושם לרוחה כשהוא מאמין שהוא הצליח להתחמק ומבקש מנאגה לסייר סביבו, כדי לבדוק אם פיות או אולי אפילו אחיו מחפשים אחריו. הולבר ונאגה ממשיכים לעשות זאת עד שהם יצליחו להגיע לפונדק בבטחה או שמא יפגשו בדרך מישהו ממנו לא יוכלו להתחמק.
שלח תגובה