נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 14 יולי 2019, 19:35

"המידע שיש לנו? אני לא יודע שום דבר על אוצר במי מצולות. כלומר אני מניח שהבנקים הגדולים של כמה משפחות אצילים יש כמות לא קטנה של זהב. אבל אני לא יודע משהו על אוצר עצום, רוצה לשתף?"
כל שעה פוצעת. האחרונה הורגת.
אמרה ישנה
כל מפלצת מובסת. האחרונה היא הבוס שנתן יותר נק'"נ.
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 14 יולי 2019, 19:51

'האוצר לא חייב להיות אמיתי...'
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 יולי 2019, 00:10

"ריינאר" אומר טאלין, "הבחור שהצלנו מקזת'אר, האגדה אומרת שכאשר אבא שלו היה הלורד הפתוח, היה לו אוצר שהוא הסתיר" נראה שטלאין מתחיל להיזכר בפרטים אותם שכח, או שלא חשב שהם חשובים מספיק. "אני חושב שהוא אמר לי שהאבן ההיא אמורה להיות המפתח לזהב," הוא קם ומסתובב בחדר. מרגיש מעט טיפש, "על זה הם נלחמים, לא על כבוד, לא על תחושת נקם, הם נלחמים על אוצר שכנראה גדול יותר מכל דבר אחר שחלמנו עליו, יש פה פזאל, ומי שיפתור אותו יזכה בכוח בלתי נגמר על העיר הזו." הוא עונה
OUT
לגמרי מצטער, הייתי בטוח שזה מידע שיש לכולם ומסתבר שהוא נאמר רק לי, במסגרת הבדיקה הזו גם גילתי שהשם של האבן כבר הופיע וכבר גילתי עילה משהו, ועכשיו אני מרגיש מפגר. מצטער
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 15 יולי 2019, 21:08

"כוח בלתי נגמר?" הולבר שואל כשהוא מופתע מהקביעה וממהר לבטל את דבריו של טאלין "אם אבא של ריינאר יכל להרשות לעצמו לוותר על האוצר כנראה שהוא לא כזה חשוב... זהב תמיד יכול לעזור, אבל לא רק בזה נמדדת השפעה."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 יולי 2019, 21:23

"אל תשכח שהוא גורש מהעיר" אומר טאלין, "אם יש דבר שקשה לשנע זה זהב. אבל גם אם זה לא נכון, על זה שני הצדדים נלחמים, ריינאר עצמו אמר לנו שהקזנתארים מניחים שהזנטירים גנבו את האבן."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 15 יולי 2019, 21:52

"אז איך אנחנו מביטים את המלחמה הזאת ל"חפש את המטמון"? אנחנו הרפר, אציל, כוח אפור, אני די בטוח שאוכל חינם אמר משהו על כפפת הברזל ואיש טבע. אני לא רואה אותנו משכנעים את הזנתהר'ים לצאת לחפש אוצר שאולי קיים ואולי לא, בטח שלא באופן שהקאזנאת'רים יראו שכל הכוח של הזנתהר'ים מושקע בחיפוש.
Out
traveler בבקשה תשלחי את איך מאייתים את השמות של שתי קבוצות הפשע (עדיף גם בעברית וגם באנגלית) זה יקל עלי מאוד (ואני חושב שגם על שחקנים אחרים)
אמרה ישנה
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 יולי 2019, 22:17

"אלא אם כן הם כבר מחפשים." אומר טאלין, "למה להם לגנוב את האבן מקזתנ'אר אם הם לא מחפשים בעצמם את האוצר." הוא קם, "אני רוצה לרחרח קצת, לדבר עם אנשי הקשר שלי בעיר. מישהו לבטח יודע מה הצעד הבא של הזנטרים, ולפי זה נוכל לדעת לאן אנחנו רוצים לדחוף את קזנת'אר," הוא מסביר. "אבל קח או קח, אנחנו צריכם להוריד את המטרה מעל הראש שלנו. או לפחות לדאוג ששדה הקרב יהיה אחד שאנחנו נבחר, ולא האויב שלנו."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 16 יולי 2019, 00:12

"אני יכול להפיץ שמועות. ואולי גם לרחרח, רק במקומות אחרים."

אאוט: שכחתי להגיד שהעליתי את אוכל חינם דרגה
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 16 יולי 2019, 21:16

"רגע, אז אתה אומר שאפשר לגרש מהעיר אדם עם כוח בלתי נגמר על העיר?" הולבר מנסה להבהיר את האבסורד בדבריו של טאלין.
"אני לא אומר שהאבן לא חשובה או שימושית נגד הפושעים, אבל אל לנו להפריז בערכה או לחשוב שנזכה בכוח בלתי נגמר אם נמצא את האוצר." הולבר ממשיך לאחר שהוא חושב שהבהיר דיו את ההפרזה העצומה בחשיבות האוצר "לכן, אני חושב שאני אנסה לברר פרטים על האבן והאוצר, במקרה ונרצה להפיץ פרטים כוזבים שמביני עניין לא יפסלו ישר."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 יולי 2019, 21:38

"אפשר לגרש כל אחד בכל דרך, בעיקר אם הזהב שלו לא נזיל, או אם הזהב שלו מלוכלכך" עונה טאלין, "אבל אני מסכים איתך." הוא עונה מהר, "ניפגש כאן מחר בשעה הזו, כל אחד יאסוף את המידע שהוא יכול על האוצר ועל האבן, ונקבע תוכנית." הוא מציע "מקובל?"
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 16 יולי 2019, 21:42

"ועל הקזת'ארים והזנתר'ים" הולבר מוסיף בזמן שהוא מהנהן בהסכמה לדבריו של טאלין.
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 16 יולי 2019, 22:06

"אין בעיה, אני חושב שבכוח אפור אני אוכל למצוא כמות לא רעה בכלל של מידע על הקזת'ארים והזנתר'ים שאני אוכל להביא בעוד כמה שעות." מבטיח וירדו
"לגבי מידע על האבן והאוצר, אני הכרתי נזיר אחד על הר מי מצולות בשם האלם- הוא יודע הכל על הכל, אז אם אתה תיתן לי את הכינוי המקובל לאבן אולי אני אצליח להשיג קצת מידע בתוך שלושה- ארבעה ימים עם קצת מזל."
אמרה ישנה
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 יולי 2019, 22:13

"זה השם המדויק של האבן, ככה קוראים לה, זה לא כינוי שאני המצאתי."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 17 יולי 2019, 01:46

"אולי בכפפת ברזל ידעו משהו, או חלק מהחברים שלי מ...מעגלים חברתיים אחרים."
אבא סטאלין
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 17 יולי 2019, 08:26

"אני לא עומד לטפס שוב על הר מי מצולות כדי לשאול את הנזיר הזה לגבי "האבן" ו"האוצר" זה חסר טעם לחלוטין! בכל אופן אני יכול להביא מידע על זוג ארגוני הפשע מכוח אפור, מוסכם?"
אמרה ישנה
אמרה קצת פחות ישנה
שלח תגובה