• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בעיות בשרת ודרכים אפשריות לפתרון

בימים האחרונים היה רצף של בעיות (בלתי-מוסבר) בשרת, שגרמו למספר תקלות.
אתמול והיום חזרה התקלה שאי אפשר לשלוח הודעות, מה שמטריד אותי יותר כי מדובר בתקלה חוזרת שכבר תיקנתי. מכיוון שהייתי ללא מחשב (תיקון נזילות בדירה וסידורים שאחרים) לקח לי יותר זמן ממה שרצוי - אבל הנורה האדומה היא שזה באג שחזר.
היה עוד באגים: בעיקר קריסות של השרת והבאג המוזר של המטמון - השרת הכחיש קשר אליו, אבל במקום אחר ראיתי שהוא משנה הגדרות.
חלק מהדברים נובעים שהשרת הקודם שלנו (simplexwebs) שהיה אחלה, נרכש בידי חברה אחרת (pickaweb) שבינתיים עושה רושם די גרוע בהתייחסות לתקלות ושירות באופן כללי.

לכן, ייתכן וכנראה שהפתרון הוא להחליף שרת, שזה כאב-ראש, בעיקר במובן שצריך גם לאתר שרת חדש ואמין, וגם להתעסק בפן המכאני של זה (ומה שעלול לגרום לכמה שעות של חוסר גישה לאתר, נתריע מראש)

אני אעדכן בדברים חדשים, ואם יש לכם דיווחי באגים, רשמו כאן (שימו לב, זה לא נושא לדיון - אלא אם אתם רוצים להציע עזרה).

זה הבאג של הגדרות המטמון, כדי לתקן אותו צריך לעשות Refresh בטלפון ואם זה לא עוזר למחוק את ה Cache בטלפון. בצד השרת הוא כבר תוקן, אבל הבעיה שמי שביקר באתר ולא עשה Refresh הדפדפן מחכה 14 יום לפני שהוא טוען נתונים מחדש מהשרת.

חזרה