ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

שו"ש 69-עיני השטן-שוק הגנים

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
yds
הודעות: 2909
הצטרף: 30 מאי 2014, 12:43
תשובות: 4
מיקום: אי שם, לפני הרבה שנים, בגלקסיה רחוקה רחוקה...

שו"ש 69-עיני השטן-שוק הגנים

שליחה על ידי yds » 14 נובמבר 2018, 21:45

התרחקו מאנשים הנושאים מתכת בעורפם
אתם יכולים לשמוע את האזהרה הזו שוב ושוב, במאורות וברחובות, בשבטים ובכנופיות. נלחשת מבעד לאדי האלכוהול או מבעד לניחוחות המשכרים-מחליאים של מעבדת גנים ישנה. נאמרות ברצינות תהומית עד גיחוך, או בחצי גיחוך ציני. אבל בסופו של דבר, האזהרה חוזרת. בכל מקום. שכן מי שמשתיל את לוחיות המתכת האילו הוא השטן, ואילו שנושאים אותן הם העיניים שלו.
איש לא יודע איך זה התחיל. השמועות מדברות על גאון, מטורף, או שניהם. הסיפורים לוחשים על תושב נמלט של המושבות הישנות, שהבריח טכנולוגית מחשוב לעולם החדש. נאמר עליו שהוא יכול לקרוא את המחשבות שלך, שהוא יכול לשלוט במבנה הגנטי שלך מרחוק, שהוא יכול לשבור את רצונו של אדם בן רגע, שהוא רואה את העתיד. הוא חיוור ומסתורי, לבוש סמרטוטים, יושב במאורה מיסתורית שאיש לא יודע מה מיקומה. עשרות סיפורים מציגים אותו, את הזקן המלוכלך, הנביא המטורף, אדון הידע המשוגע שמשמש כמורה דרך באגדות רבות, וכנבל ברבות מהן.
הסיפורים אומרים שהוא מרגל דרך השליחים שלו, עיני השטן נושאים בלוחית המתכת משהו משהו עתיק ומסתורי, מכשיר מימי קדם שמאפשר לשטן הלבוש סחבות לראות דרך העיניים של השליחים שלו, ולדעת את כל מה שהם יודעים, לחוש את מה שהם חשים, ולהשתמש בהם כעבדיו הנרצעים
אבל אילו סך הכל סיפורים. ולאדם רציני אין זמן לסיפורים. כבר לא. סיפורים הם שעשועיהם של ילדים, שוטים, או שיכורים, סיפורים הם לא אמיתיים, והנביא האפור נמצא רק באגדות ובסיפורי מעשיות
אבל בכל מעשיה, יש שמץ של אמת


הנביא האפור, השטן בסחבות, אדון העיניים, שמות רבים ניתנו לאותו כוח מיסתורי שהולך ומתחזק, אותה ישות בלתי ידועה שמשחררת אל העולם עוד ועוד משרתים, הנושאים בעורפם את הלוחית.
כל כך הרבה אגדות ניטוו על אותו יצור, על רצונותיו ותכניותיו, עד שהן כמעט מגמדות את האמת. כמעט.

הסיפור האמיתי הוא על אדם, שבתקופה הקדומה, בתחילת העולם החדש, ניסה לשלב בין טכנולוגית המחשבים הישנה לבין כוחה של ההנדסה הביולוגית החדשה. הוא חיבר עשרות בני אדם, ברצונם ושלא ברצונם, למכשיר אחד גדול. חיבר את המוחות שלהם לרשת אחת גדולה, ולחץ על הכפתור

לרגע אחד, הם ידעו הכל. הכוח החישובי המשולב שלהם התגבר על כל מה שאדם אחד החזיק אי פעם במוחו. הוא הלך והתגבר, התחזק מרגע לרגע, עד שנעצר. ואז החל לצנוח. המערכת לא עמדה בעומס, וכדי לשרוד, היא השתמשה בכוחם של בני האדם כדי לשלוח גל מנטלי כלפי חוץ, מנצלת את האורגניזמים הקרובים ביותר כמעבדים נוספים. האורגניזמים האילו היו תאי הגזע האטמוספיירים.
וכך, המכשיר יצר ממשק מלאכותי בין תודעת אדם לתודעה בהתהוות של התאים המרחפים. המדען החליט לבצע ניסוי נוסף. הוא הגדיל את כמות האנשים, פיזר אותם, והפעיל שוב את המכונה. פעולה דומה התבצעה, עוד ועוד תאים בלתי נראים ויצורים התווספו למערכת החישה האדירה, וכוח החישוב והעיבוד שלה רק גדל. ועימה, גדל תיאבונו של המדען.
שכן המכונה לא רק איפשרה לו להגיע לרמות חישוביות אדירות. המכונה איפשרה לו להתחבר ולעבד את הקלט החושי של כל יצור ויצור שהתחבר אליה, לנצל אותו לטובתו, ומוח הכוורת הפך לרשת הריגול היעילה והטובה ביותר בעולם
הוא החליט ליצור שתלים ביו מכאניים, שיתחברו למרכז העצבים של חברי המערכת, יקשרו אותם למוחו שלו, והחליט לשלוח אותם לחפש עוד ועוד מידע, עוד ועוד עוצמה. הם חיברו כמות גדולה והולכת שלאנשים, חיות, ותאים למערכת. יוצרים מוח על גדל ומתחזק. אבל גם לזה היה סוף, ומוחו של אדון המערכת לא עמד בעומס. אם הוא היה שורד עוד מעט, העליה האקספוננציאלית בכוחו הייתה יכולה לשעבד אוכלוסיות שלמות למכונה.
אבל למזלו של העולם, הוא כן קרס, הוא נעשה חלק אחר מהמכונה. והמערכת? ללא כוח מכוון, ללא מי שידריך אותה...היא נרדמה. המאבק בין התודעות מביא אותה למצב כמעט סטטי, שבו כל מה שהיא עושה הוא להתרחב, להוסיף, בקצב איטי בהרבה, עוד ועוד עבדים אל המערכת. אבל מאבק לא יכול להימשך לנצח, ויום אחד, יתכן שמישהו יגלה את סודה של המכונה ויהיה מספיק שוטה כדי לנסות להשתלט עליה. אנשים רבים יחפצו בכוח להיות בכל מקום, לראות כל דבר, לפתור כל בעיה. ויום אחד, מבין המנסים את מזלם, אולי יהיה אחד שהגורל יחייך אליו.
אולי הוא יצליח.
עיניו של השטן צופות בכם, התרחקו מהם אם תודעתכם חשובה לכם. הם שקטים, הם רדומים, אבל הם יתעוררו. הם יתעוררו, ויעקבו אחריכם לכל מקום שבו תהיו. הם ידעו הכל, הם ישלטו בכל, היזהרו מהם
היזהרו מאנשים הנושאים מתכת בעורפם
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran
הודעות: 1636
הצטרף: 06 דצמבר 2015, 14:53

שו"ש 69-עיני השטן-שוק הגנים

שליחה על ידי Adran » 14 נובמבר 2018, 22:02

הגשה נהדרת. טכנולוגיה אלקטרונית היא דבר נדיר בשוק הגנים, נכון?
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי
הודעות: 4525
הצטרף: 07 אפריל 2017, 15:53
מיקום: יוּרטה במונגוליה

שו"ש 69-עיני השטן-שוק הגנים

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 15 נובמבר 2018, 09:18

אהבתי!
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
yds
הודעות: 2909
הצטרף: 30 מאי 2014, 12:43
תשובות: 4
מיקום: אי שם, לפני הרבה שנים, בגלקסיה רחוקה רחוקה...

שו"ש 69-עיני השטן-שוק הגנים

שליחה על ידי yds » 15 נובמבר 2018, 22:59

Adran-שמח לשמוע שיצא מוצלח. ככלל, כן, טכנולוגיה אלקטרונית היא דבר מאוד נדיר (לשאלה איך מהנדסים גנטית מבלי מיחשוב מתקדם אני אענה בהמשך). המקום היחיד בעולם בו יש טכנולוגיה אלקטרונית זמינה הוא המושבות והאיזורים הקרובים אליהן, ואילו פשוט כיסי ציוויזילזציה בתוך בועות ממוגנות מפני החוץ, וגם עליהן ארחיב בקרוב
החא'ן-תודה רבה (:
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה