עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (שיטה פרטית, פנטזיה) - התחלנו!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 15 אוגוסט 2019, 20:32

אומברין
ספוילרהצג
רין מביטה בפרש "אני אצור בינינו חוזה של איתור דו צדדי, אני האתר את ואשו ואתה תעקוב אחרי האיש השני"
meta
לחוזה אם צריך
tkhag1 גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 9:
9
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 15 אוגוסט 2019, 22:53

ואשו
ספוילרהצג
OUT
טקס הבגרות בפירוש כולל גם בחינה של הידע של הנער על השבט, תרבותו ומנהגיו (כי גם אם אתה יכול להילחם, אתה צריך לדעת מי אתה ומאיפה באת). השאמאן הוא מי שרשאי להכריז על הנער כבוגר (אתה לא סתם הורג חיה גדולה, זו מסורת שלמה).
בכל מקרה, השאמאנים הם המנהיגים הרוחניים של השבט, הבחור הממוצע לא רואה את עצמו כשיר לערער בכלל על סמכותם (כי הם זקנים וכל חייהם עברו בלמידת הרוחות וכו').
עריכה, אחרי הדיסקוס בווטסאפ, והחלטנו שאין שאמאן:

IN
פניו של ואשו נופלות כשהוא שומע את הבשורות. עם מי יוכל להתייעץ עכשיו בנוגע לרוחות?... ''טוב, אני חושב שאעזוב בקרוב'', הוא אומ לאחותו. ''מועצת שבטי הערבות הפכה אותי לשליח הוואיו-ט'הא והחליטה שעליי לעצור את השבט השחור. אני אשאר כאן יום יומיים, אארגן אספקה של מזון וקמעות נגד כל רוח שלא תבוא עליי, ואמשיך''.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
nautti

שליחה על ידי nautti » 16 אוגוסט 2019, 12:14

ספוילרהצג
ביאורן חושב רגע ואז מבין: יש פה קופסאות!!! איך הוא פספס את זה קודם? הוא יכול לערום קופסאות ולהגיע לקומה למעלה.
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 32

שליחה על ידי אביעד » 19 אוגוסט 2019, 21:43

ביגורןהצג
אם כך יש כאן מישהו, והוא בונה רובוטים מוצלחים למדי. אולי אוכל לשפר כאן את הידע המכאני שלי
גורן יורד למטה כדי לספר לחבריו על הממצאים: "בחדר יש ננס, שבונה רובוטים נוספים. מאחורי הננס יש שער מימדי. קוראד, הגיע הזמן שתספר לנו מה היד שלך מסוגלת לעשות"
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 23 אוגוסט 2019, 17:15

אומברין
ספוילרהצג
מה מטרת החוזה? לתקשר בין שניכם?
IN
החוזה עובד אבל הוא חלש. כל עוד תשארו יחסית קרובים זה לזה הוא יעבוד, במרחקים גדולים הוא עלול להיפרם.
שכל אחד יתאר איך הוא מחפש, ויזרוק.
ואשו
ספוילרהצג
את הבחינה עברת כבר, ובמצב כמו זה אין צורך ברשמיות.
IN
אחותך מהנהנת. "אתה אכן מתאים למשימה כזאת. אני סומכת עליך."
אתה רוצה לעשות עוד משהו לפני שאנחנו ממשיכים?
ביגורן
ספוילרהצג
"אני יכול ליצור צורות מאנרגיה," אומר קוראד. "השער הזה הוא כנראה הסיבה שהיא לא עובדת כמו שצריך עכשיו, אבל אני יכול ליצור דברים מאנרגיה, כולל חרבות ודברים נוספים.
אבל אם יש שם שער... אני מאמין שאנחנו צריכים לבור דרכו. ככל הנראה השער הזה נוצר כשהצל השתגר מכאן הלאה, אל היבשת - וזה יוכל לעזור לנו להבין את המטרה שלו, ואת מה שאנחנו צריכים לעשות."
OUT
קופסאות אכן יעבוד. אתם יכולים להגיע לקומה העליונה כשתרצו.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 23 אוגוסט 2019, 17:49

ניצן
ספוילרהצג
אני משתמש השאריות של החוזים הקודמים בנינו בשביל לעלות על הנטיב שלו
tkhag1 גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 19:
19

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
nautti

שליחה על ידי nautti » 24 אוגוסט 2019, 20:13

ספוילרהצג

ביאורן מתחיל להזיז את הקופסאות בחזרה מהדלת ליצירת ערמה שהוא והחיילים יוכלו לטפס עליה, וגם כדי שגורן יוכל להיכנס.
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
שלח תגובה