הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 10 נובמבר 2019, 22:27

פונדק:
ספוילר
הצג
"הייתי שם כבר, יש גבול למה שאני מסוגל לעשות." אוסקר אומר ישירות, הפנים שלו סמוקים מכוס השיכר השנייה שלו. הוא היה חסון, אבל הוא לא ידע להחזיק את דעתו במקום כאשר שתה. "אני חקלאי, לא מחולל ניסים. אם הייתה לי שנה הייתי מגדל עבורם משהו, אבל ביום אחד? מה אתם עשיתם?"
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 נובמבר 2019, 21:02

שעות הערב המוקדמות מגיעות כגשם נל וטאריס חוזרים ל"ביתו של הים", ושם הם פוגשים את אוסקר זולג'ין והרן.
הלילה עוד מעט ירד, חלקכם הייתם פעילים המון היום, אבל... אולי עדיין יש בכם כוח לעשות משהו בלילה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 11 נובמבר 2019, 23:22

טאריס מחייך חיוך עייף לאחרים ''עזרנו שם מעט, אני חושב שאנשים מתחילים לדבר עלינו. וגם, שמענו שמועות על היעלמויות ביער, אם נמצא את הנעלם זה בטוח ימשוך תשומת לב חיובית'' הוא מעביר מבט על זולג'ין והרן ''מה אתם מצאתם?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
padron

שליחה על ידי padron » 11 נובמבר 2019, 23:39

"אז אחרי שחיסלנו שני אל מתים גילינו שעומד מאחוריהם פיה, ואחד שעושה רושם של חזק למדי. הצלחתי לדבר את הדרך שלנו משם אבל אין ספק שרצוי היה שנאסוף יותר מידע לפני שהחלטנו ללכת לשם. לקח לפעם הבאה." הרן מעדכן.
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 11 נובמבר 2019, 23:50

נל מגלגלת את עיניה לדבריו של הרן, היא הרי אמרה להם את זה מראש, אבל מעבר לזה היא לא מזכירה ולא במילה את התקרית כשהיא שואלת: "אזם אתם מוכנים להצטרף אלינו לחיפוש אחרי הנעדר? אני לא טובה בזיהוי עקבות ביער..."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 12 נובמבר 2019, 09:52

"אני אעזור כמה שאוכל, אבל אין לי היכרות רבה עם יערות. יש משהו שנוכל לקחת מראש שיעזור לנו?"
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
yds

שליחה על ידי yds » 14 נובמבר 2019, 08:53

טאריס דופק על השולחן, ניצוצות ירוקים ניתזים לכל עבר ''אם יורשה לי להתערב, אין לנו זמן להכנות כאלו. השעון מתקתק, ואנחנו חייבים לעשות משהו, או שהמשימה תיכשל. בואו נזוז!" הוא נעמד, עיניו מבליחות כמו זוג אבני איזמרגד, בעוד הוא צועד לעבר היציאה.

עם כל צעד, ליבו כבד עליו יותר. חששות וספקות מתחילים להתגנב לליבו. אבל נראה שהמטרה...חשובה יותר. כאילו כוח שאינו שלו דוחף אותו קדימה, נחישות בלתי מעורערת שמונעת ממנו לעצור אף לרגע קט.

טאריס מנער את המחשבות מראשו ומסתובב לאחרים, משלב את ידיו על חזהו בעוד רגלו מקפצצת בעצבנות ''אלא אם כן אתם צריכים לנוח בשביל להיות במלוא האפקטיביות, אנחנו באמת צריכים לזוז''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
padron

שליחה על ידי padron » 14 נובמבר 2019, 19:15

"אני לא גשש אולם אם יש בידכם דגימת דם מהנעדר אני מאמין שאוכל לעשות משהו. לדעתי זולג'ין הוא הצייד המסורתי מבין שנינו. אני מוכן לבוא לעזור אולם חושב שכדאי להתמודד עם הפיה לאחר מכן - אני לא אוהב את המחשבה שיש פיה אשר מטרותיה לא ברורות באיזור - זה אף פעם לא נגמר טוב." הרן אומר ושולח את ידו לסדר את הרטיה.
yds

שליחה על ידי yds » 14 נובמבר 2019, 22:00

טאריס מהנהן, אצבעותיו מתופפות זו על זו ''אני לא יודע אם יש לנו...יכול להיות שלאימו יש משהו. אנחנו יודעים שיש אנשים לא זוכרים את הקיום של הילד, וזה בהחלט מצביע על מעורבות של פיות. נגיע לשם וננסה למצוא טיפת דם שלו או משהו'' הוא מעביר מבט כמעט מבוהל אבל נוקשה במידה מפחידה ''שנזוז, או שלמישהו אחר יש משהו להוסיף?"
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 14 נובמבר 2019, 22:55

"זה שלוש שעות להגיע למחנה ואני בספק אם זולג'ין יצליח לזהות עקבות בחושך, אולי נצא מחר עם הזריחה?" נל מציעה "בינתיים נוכל לדבר עם האחראים על המחנות כמו שרצית או שיש משהו אחר שצריך לעשות?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 נובמבר 2019, 20:41

הבוקר עולה ואתם יוצאים אם שחר לעבר היער שבאיזור מחנה הפליטים בו השלושה היו יום קודם, ההליכה לוקחת לכם שלוש שעות, ואתם מקדימים כדי לוודא שעקבות חדשות לא יווצרו עם פועלים חדשים.

אתם מגיעים למקום בו הנער נראה לאחרונה לפי אימו, זה מעט קרוב לאיזור הספר בו חוטבי העצים כבר לא עובדים בו, היער הזה שקט, מעט יותר מידי שקט.
מעבר לזה נראה שהאדמה מעט מחושפשת, סביר שניתן יהיה לאתר עקבות.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 16 נובמבר 2019, 21:56

נל שמה לב שמשהו ביער הזה מוזר ולכן היא מקפידה לסרוק את הסביבה ולהיעזר בידע שלה על יערות כדי להבין מה עלול לגרום לשקט הזה.

META:
הבחנה:
ג'וני גלגל 1d20+7 וקיבל תוצאה סופית של 19:
12

ידע טבע:
ג'וני גלגל 1d20+10 וקיבל תוצאה סופית של 30:
20
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 נובמבר 2019, 22:07

נל מבחינה בכמה עקבות על הרצפה, היא לא בטוחה של מה הם, אבל היא די בטוחה שהם לא אנושיים. היא מניחה שהסיבה שהיער שקט, הוא בגלל שמשהו מרחיק יצורים אחרים מפה, רוב האנשים היו מניחים שזה עבודדת כריית העצים, אבל נל יודעת שזה לא משהשו מספיק בשביל שקט כזה, חיות לא באות לכאן כי משהו מפחיד אותן, מספיק מפחיד כדי לברוח מהמקום.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 17 נובמבר 2019, 01:48

זולג'ין כורע ברך לצד העקבות, הוא בוחן אותן במבט חד. ההאם אלו עקבות ריצה או צעידה? האם הנער סחב משהו כבד? כמה זמן העקבות כבר פה והאם הוא עצר מדי פעם בשביל לראות אם עוקבים אחריו? כל זה מידע שזולג'ין יכול לראות מכמה עקבות פשוטות. הטרול עוקב במיומנות אחר הצעדים, יכול ממש לראות את תנועותיו של הנער במחשבתו.
META
הטלת הישרדות למעקב אחריי העקבות: 18+11= 29.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 נובמבר 2019, 14:04

זולג'ין לא מזהה עקבות של נער, מה שעשה את העקבות האלה נראה הרבה יותר כבד מילד רגיל, לדעתו יש בערך 2-3 זוגות רגלים שונות שהולכות עמוק יותר לתוך היער. הוא לא חושב שהוא ראה עקבות כאלה קודם, נראה שליצור שעשה אותם יש רק 4 אצבעות בכל רגל.
שלח תגובה