מפגש הפונדקאים באייקון מתקרב, וגם גלגול גורלי!
בקרוב הוא מגיע - מפגש פונדקאים באייקון, השנה יהיה לנו אזור משלנו לשחק, לדבר, ולצחוק. יש להירשם (בחינם) באתר: http://program.iconfestival.org.il/icon ... 7%95%D7%9F אז אם אתם רוצים להגיע, הירשמו עכשיו!
בנוסף, באייקון יהיה גם פאנל של גלגול גורלי, בו פלאפי, אני ויתר חברי הקאסט נופיע ונדבר על התוכנית. נשמח לראות אתכם ולשמוע את השאלות שלכם: https://bit.ly/2MgiFZp

Timeless - ספר חדש של דריזט

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 15 ספטמבר 2018, 07:31

מאוד מפתיע, אבל לפני שבוע-ימים פורסם ספר חדש של סלבטורה על דריזט, 30 שנה בערך אחרי הספר הראשון: Amazon.com: Timeless: A Drizzt Novel (Forgotten Realms: Drizzt) (9780062688590): R. A. Salvatore: Books
לפי תיאור העלילה, שהיא די עמוסה בספוילרים למי שלא קרא את הסדרה בכלל, מדובר במפגש של אב ובן במאבק נגד האויב המשותף. זווית קצת אחרת ומסקרנת.
הייתי בטוח שהוא כבר סיים לכתוב אותם. די הפסקתי לעקוב אחרי הספר השמיני בערך, אבל אין ספק שזו סדרה שהייתה פעם מאוד כיפית. פחות מרומח הדרקון לדעתי, אבל אני אולי מהדור הוותיק יותר. אני חושב שבאמת מי שהגיע 5-10 שנים אחרי, הושפע הרבה יותר מדריזט.
למרות שחלף זמן מאז שראיתי ד"ש של אלף אפל ...
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי the Nerubian » 15 ספטמבר 2018, 10:43

איפשהו בספר ה-5 או ה-6 זה כבר היה מוגזם. דריזט הוא מקרה חמור מאוד של סחיטת אותה הדמות כי היא עבדה פעם בטרילוגיית ספרים שדריזט אפילו לא היה הדמות הראשית שלה. בפריקוולים שלו זה היה בסדר גמור. כשהוא עשה שלום עם אורקים זה היה סבבה. אבל די. כמה עוד אפשר לחלוב את הפרה?
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה