רישום המנחים לדרקוניקון בשיאו!
דרקוניקון יתקיים השנה ב-23-24 לאוגוסט, ואתם מוזמנים להנחות בכנס ולקבל כניסה לארועים וצ'ופרים נוספים. יש לנו גם הרפתקאות מוכנות להקמה בשבילכם, שמתאימות גם למי שלא הנחה בכנסים עד היום :)
לפרטים - [תגובות] דרקוניקון 2018 - האתר באוויר והרישום למנחים נפתח

שירי דיסני טובים

פורום הקהילה שלנו, כאן תוכלו לדבר על כל נושא שעולה על לבכם. אז שימו את המעיל בצד ובואו להתרווח אצלנו
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שירי דיסני טובים

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 11 יוני 2018, 17:57

ובכן, דברים טובים באופן מפתיע אפשר למצוא במקומות לא צפויים - ודוגמה יפה לזה היא הסרטים המצויירים של דיסני. בשבת נסענו לים, ובנסיעה שמענו ''מרתון'' של שירי דיסני שונים ומשונים - והאמת, שרובם היו די טובים.
אז אני פותח את העץ הזה, כדי שכל מי שיש לו משהו לומר יוכל לבוא ולהוסיף פה שיר או כמה שלדעתו היו טובים.
כמה שאני מכיר (אני מכיר הרבה יותר, אבל אין לי כוח לכתוב):

Savages (''הפראים'') מפוקהונטס, כשהאינדיאנים והמתיישבים האנגלים יוצאים למלחמה:

Hellfire (''אש גיהינום'') מהגיבן מנוטרדאם, כשהשופט פרולו מתפלל ושואל את מריה הקדושה למה הוא מתאהב אהבה חוטאת באזמרלדה:

The Mob Song (''שיר ההמון'') מהיפה והחיה (אני אישית מעדיף את הגרסה המחודשת, אחותי הקטנה דאגה להרגיל אותי אליה :oops:), כשגסטון מוביל את הכפריים למשהו שנראה כמו פוגרום, אבל עם אחלה מוזיקת רקע:

''בכיף שלך'' (דווקא אותו אני אוהב בעברית), כשמאווי מציג את עצמו וגונב למואנה את הסירה:
היכן שדרך טטרי, שוב לא יצמח העשב מחדש!...

''.Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul Ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul''
סמל אישי של משתמש
ליזי

שירי דיסני טובים

שליחה על ידי ליזי » 11 יוני 2018, 22:28

ראיתי את הכותרת ובדיוק באתי לרשום לך על hellfire חחח
הרקולס - I can go the distance

Mulan - I'll make a man out of you

Pocahontas - Colors of the wind

Aladin - Prince Ali

Prince of Eygpt - Through Heaven's Eyes (לא בדיוק דיסני אבל עדיין שיר מצויין)

האמת שיש כל כך הרבה שירי דיסני טובים, שאם אני ארשום פה את כולם התגובה תהיה באורך של עמוד 0.0
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שירי דיסני טובים

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 יוני 2018, 22:45

דיסני מנסים למכור, ולכן השירים שלהם בדרך כלל מוצלחים ונלקחים על ידי כותבים מוכרים.

סתם לדוגמה, יש את לין-מנואל מירנדה, הכותב של המחזמר (המאוד מוצלח, דגש על המאוד) כותב לדיסני כמה שירים, לרבות שירים למואנה.

בכללי שירי דיסני קליטים, הם נועדו להישמע טוב בכל שפה. (וזה הסיבה שיש כל כך הרבה פרודיות עליהן, כי המנגינה מתאימה כמעט לכל המילים האפשריות, לכן נוצרה ההגבלה בין "savgeas" ל"פיינטבול" או בין "i have a dream" ל "יאיר לפיד".) אני בעצמי המרתי 2 שירים פעם מתוך שעמום בצבא.... לפתוח עץ שירים "טובים" של דיסני זה אין סופי, מעבר לזה שלרובינו מדובר בקלסיקה מהילדות (בן 23 ועדיין זוכר בעל פה כל שיר דיסני) ומלאת נוסטלגיה. פשוט מדובר במוצר שנועד שתאהב אותו. (ותקנה את המרצ'נדייזינג)
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שירי דיסני טובים

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 12 יוני 2018, 06:52

ברור. אבל העובדה שמנסים למכור לי משהו לא מפריעה לי לאהוב אותו.

''.Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul Ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul''
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שירי דיסני טובים

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 13 יוני 2018, 15:37

Be prepared ממלך האריות, כשסקאר נואם על העתיד היפה מול הצבועים והתפאורה הכללית נראית כמו מצעד נאצי בסוואנה:

The bells of Notre-Dame מהגיבן מנוטרדאם, כשהצועני שר לילדים על איך שפרולו נאלץ לאמץ את התינוק קוואזימודו:

סמל אישי של משתמש
חובב מוד
יצירת קשר:

שירי דיסני טובים

שליחה על ידי חובב מוד » 13 יוני 2018, 16:18

איך אף אחד לא הזכיר את זה? Under the Sea, בת הים הקטנה:
לגנוב רעיון מאדם אחד זה פשע, אבל לגנוב רעיון ממספר אנשים זה מחקר :wink:
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שירי דיסני טובים

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 13 יוני 2018, 21:39

Gaston מ''היפה והחיה'', כשלה-פו מעודד את רוחו של גסטון. קונספירציות בה''פ.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה