נפתח הרישום המוקדם לדרקוניקון 2018
בכנס יש מגוון אדיר של משחקי תפקידים, מכל השיטות והסוגים, משחקי לוח, מיניאטורות, משחקי קלפים ועוד! בנוסף יש כמובן גם יריד דוכנים, ספריית משחקי לוח, דוכן יד-2 ועוד.
לפרטים נוספים: [תגובות] נפתח הרישום המוקדם לדרקוניקון 2018
לאתר הכנס: www.dragoncon.co.il

וולדמורט מקורות היורש - מה חשבתם עליו?

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
kosem10

שליחה על ידי kosem10 » 08 יוני 2018, 15:12

וולדמורט מקורות היורש זה סרט מעריצים שמספר על האירועים שקרו בתחילת דרכו של וולדמורט.
דרך אגב - מי שלא קרא/ראה את כל ספרי/סרטי הארי פוטר - 1. רוצו לקרוא
2. אל תקראו את זה - ספוילרים!

אז הסרט מספר על גרישה מקגלאגן, היורשת של גריפינדור שמחפשת את וולדמורט בצעירותו, ואני בתור מעריץ של הארי פוטר רצתי לראות אותו.
הסרט מרחיב על מה שקראנו בספרים (ומה שאם אני זוכר נכון לא ראינו בסרטים יותר מדי) בנוגע לאיסוף ההורקרוקסים. הסרט מדבר גם על מה שהיה בין גרינדלוואלד לוולדמורט בהוגוורטס, כמו למשל מסדר היורשים שלדעתי לא הוזכר בספרים.

מה אני חושב על הסרט? (ספוילרים לסרט)
ספוילרהצג
הוא נחמד, לא יותר.
פחות או יותר כל העלילה זה מישהי יושבת בכלא ומדברת. בסוף יש טוויסט קטן.
אבל כמו שאמרו לי באחד מהסיפורים שכתבתי, פלאשבקים פשוט לא עובדים בתור סיפור. במקומם הייתי עושה את הסצנות לפי הסדר עם יותר עלילה בין לבין - דמבלדור מבקש מגרישה לשים לב לטום, לדוג'. בקיצור, המסע של גרישה.
הסרט הוא פשוט דיאלוג ארוך עם סצנות באמצע.
חוץ מזה, הייתי מעדיף שהם היו מנסים כן לעשות משהו שלא קראנו בספרים (יותר מ2 דברים בערך) כי אני כבר קראתי את הספרים, אני לא צריך סיכום כללי של הכל.
מישהו הבין למה וולדמורט לא פשוט הורג את כולם שם ומוצא את היומן במקום לספר על כל מה שקרה לגרישה?
(כלומר, חוץ מכדי שיהיה משהו בסרט)
הפריימים - בינוניים, העריכה סבבה, השחקנים דיי משכנעים.
בסך הכל סרט סבבה, אבל הייתי מעדיף דף וורד שנותן לי את כל המידע על וולדמורט והמסע שלו מקובץ ביחד, במקום חלקי המידע שג'יי קיי רולינג נתנה.
אני יודע שזאת חתימה גרועה וחסרת פואנטה, אבל עברתי על החתימה הקודמת שלי והיא לא מעודכנת בכלל.
ד"א, חזרתי לפורום! :D
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 08 יוני 2018, 15:15

לא ראיתי את הסרט, אבל אני רק אומר שאתה צריך לשים לב שמדובר בסרט מעריצים דל תקציב, ולא משהו גדול.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה