הפרק האחרון של העונה הראשונה של גלגול גורלי ביוטיוב
הפרק החמישי והסוגר של העונה הראשונה של גלגול גורלי עכשיו ביוטיוב, צפו והגיבו: [תגובות] גלגול גורלי פרק 5, מתחת לגלים, סיום העונה הראשונה
זה הזמן לתמוך במימון הצילומים לעונה השנייה של גלגול גורלי: https://headstart.co.il/project/45464

קיקסטארטר ל-Crusader Kings The Boardgame

חדשות על משחקי תפקידים וגם משחקי לוח חדשים: משחקים לוהטים שיצאו לאור בארץ ובעולם, ספרים חדשים בעברית וגם תרגום של משחקי לוח, ארועים וכנסים בארץ ועוד. לשעבר חדשות ציון (The Zion Herald)
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Redcloak

שליחה על ידי Redcloak » 19 מאי 2018, 13:52

Paradox, החברה שמאחורי משחקי האסטרטגיה למחשב Crusader Kings, Europa Universalis, Stellaris ו-Hearts of Iron מנסים להתרחב אל תחום משחקי הלוח!

היום הושק קמפיין הקיקסטארטר לגרסת משחק הלוח של Crusader Kings שמופק בשיתוף עם Free League. משחק המחשב הוא נהדר, ומהמידע שפורסם משחק הלוח נראה מרהיב! הדבר היחיד שעוצר אותי מלתמוך אוטומטית הוא מחיר משלוח גבוה :(

Crusader Kings The Board Game - Lead Your Dynasty to Triumph by Fria Ligan —Kickstarter

תמונה
Call me old fashioned, but an evil ascension to power just isn't the same without someone chanting faux Latin in the backround.
Nero,IFCC Director,Order of The Stick-
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי rui » 19 מאי 2018, 17:18

נראה ממש טוב. אני שוקל ברצינות לתמוך.
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long Live Ganor !Long Live Doreter
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 19 מאי 2018, 18:07

מעניין אותי אם יש בכלל חוברת הוראות, ואם כן מה האורך שלה. ניסיתי לשחק כמה פעמים בCK2, אף פעם לא הצלחתי להבין מה לעזאזל הולך שם או איך לעשות משהו, למרות שחברים שלי שמכירים וטובים במשחק הסבירו לי.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Redcloak

שליחה על ידי Redcloak » 20 מאי 2018, 00:53

זאת באמת שאלה מעניינת. אני מתאר לעצמי שיש כזאת, ושהיא מכסה בערך את מה שה- tutorials מכסים. כלומר, בהחלט לא מספיק.

אני חושב שההבנה של המשחק תלויה בכמות השעות שאתה משקיע בהתחלה, כי עקומת הלמידה היא באמת אחת החולשות העיקריות שלו. וכן, חברים שכבר מכירים אותו זה בהחלט עוזר.
Call me old fashioned, but an evil ascension to power just isn't the same without someone chanting faux Latin in the backround.
Nero,IFCC Director,Order of The Stick-
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 20 מאי 2018, 21:14

יש בטא של החוקים כאן - Dropbox - CK_BOARDGAME_RULES.pdf
ונראה ממש מגניב, שוקל לתמוך, לאחר שבמשך קרוב לשנה שמרתי על איפוק ולא תמכתי באף קמפיין לועזי... המשחק מחשב גם נשמע מעולה - אבל ממש אין לי את הזמן הפנוי בשבילו לצערי...
קורא לממלכה לבדוק האם יש להם הזמנה מוקדמת למשחק - זה לרוב מוזיל משמעותית את השילוח.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
שלח תגובה