• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

יש דבר כזה משחק מו"ד באינטרנט?

אין לי כל כך עם מי לשחק די אן די, והיחידים שיש לי לשחק איתם זה אולי פעם בחודשיים וגם כן אז אני היחיד שיודע להיות שה"מ ואני רוצה גם לשחק...

יש איזשהו אתר באינטרנט שאפשר לשחק בו עם אנשים או משהו אחר שאני אוכל לשחק עם אנשים? זה ממש מבאס שאין עם מי לשחק

אם תפתח אחד למוד 4 תזמין אותי (;
אפילו שאף פעם לא הבנתי איך זה הולך בנוגע לחוקים התיעצויות עם עוד שחקנים ואיך זורקים קוביות. כאילו איך אתה מתייעץ על טקטיקה או זורק זריקות פגיעה...

Troll_love_uman אמר/ה:
אפילו שאף פעם לא הבנתי איך זה הולך בנוגע לחוקים התיעצויות עם עוד שחקנים ואיך זורקים קוביות. כאילו איך אתה מתייעץ על טקטיקה או זורק זריקות פגיעה...
אתה יכול להתייעץ עם שחקנים אחרים בהודעות פרטיות או פשוט בווטסאפ. זריקת קוביות עובדת שונה מאתר לאתר. פה בפונדק יש BBcode שנקרא dice. אחרי שאתה לוחץ על הכפתור הזה מופיעות סוגריים כאלה שבניהן אתה כותב איזה קוביות להטיל וכמה להוסיף.

https://roll20.net/

אתה נרשם בחינם, ואז יכול פשוט לפתוח משחק. החברים שלך נרשמים, אתה שולח להם את הלינק, ואז כולם יכולים לשחק דרך הדפדפן. אתה יכול להעלות לשם מפות, תמונות, דפי דמות, לשתף גלגולי קוביה, יש צ'אט, ויש אופציה לוובקאם. אם רוצים אפשר גם תוך כדי לעשות פשוט סקייפ. אני מנחה בזה קבוצה עם שני אנשים שגרים בערים אחרות כבר כמה שנים, וזה אחלה.

חזרה