הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 01 יולי 2019, 22:17

"כל אחד אחר." סאוואלה אומרת בהקלה ומסכימה להצעתו של רייז.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 03 יולי 2019, 16:11

"אנשי הצלבן לא אוהבים אותך? זה ממש מפתיע, לא עולה לי על הדעת שום רעיון ללמה הם לא אוהבים אותך. שום רעיון, בכלל, נאדה." פרדאן אומר בציניות מופרזת. "הקולגות שלך לא אוהבים אותך עם כל הניסויים הסודיים שלך והשדים, מדוע שאנשי הצלבן יאהבו אותך?"
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 03 יולי 2019, 21:26

"ניסויים סודיים?" סאוואלה שואלת בבלבול ומסבירה את גישתם של עמיתה "אני למדתי קסמים שהם לא יכולים ללמוד, אז הם מקנאים ורוצים את הכוח לעצמם. מהצד השני אנשי הצלבן רצו להרוג אותי עוד לפני שלמדתי את הקסמים הללו, עוד כש.." אבל אז סאוואלה פשוט משתתקת.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 05 יולי 2019, 18:48

OUT
רק לאשר: פרדאן גם הוא מתכוון ללכת ללטא הזהוב?
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 06 יולי 2019, 21:24

OUT
כן
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 10 יולי 2019, 17:40

הדרואידית שולחת אתכם לשלום, ונותנת לכל אחד מתנת פרידה מפוארת בתודה לנסיעתכם אל הלטא הזהוב.

אתם נוסעים בלי פגע רע למשך זמן רב, וכשדרכיכם מתפצלות לשמח כיוונים שונים, אלסאלור עובר לדרך המובילה להוריזון ומשאיר אתכם לבד.

בהמשך, מתברר שהחששות של סאוואלה בנוגע לאבירי הצלבן צדקו. על הדרך ללטא הזהוב, למרות שאתם מספיק ערנים כמעט כל הדרך, ברגע של חוסר תשומת לב אתם נופלים לבור עמוק, ומיד מוקפים בכעשרים מאבירי הצלבן שהתחבאו מסביב. הם מאיימים עליכם שאם לא תיכנעו, תזרקו את כל החפצים מהידיים ותתנו להם לכבול אתכם ולהביא אתכם לארגי - הם יהרגו אתכם מיד.

איך פתרתם את הבעיה הזאת?

OUT
אני רואה את החלק הזה כמעבר לדלג על החלקים הארוכים לנסות להגיע לסוף של סיפור: לעבור על החלקים האלה בקיצור, להסביר איך פתרתם את הבעיות ולא ממש להתרכז בדיאלוג. אתם יכולים להניח שהצלחתם באיזה דרך שבחרתם. לא הייתי בטוח איך לעבור על זה באופן מעניין, אז אני מקווה שזה עובר בקלות.

הדרואידית נתנה לכל אחד חפץ קסום (הפעם זה בלי להשתמש ב-6) - תגידו אם יש משהו שאתם רוצים בזה במיוחד, או אם פשוט אבחר חפץ.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 12 יולי 2019, 00:47

סאוואלה מרגישה דז'ה-וו כשהאבירים מופיעים, היא כבר הייתה במצב הזה בעבר ולכן היא יודעת שלכל הפחות משרתי הצלבן מפחדים לפגוע במשרתיה של הדרואידית. לכן, לאחר החלפת מבטים קצרה עם צלה, הוא צועק באיום: "מי אתם שתאיימו על בנה של הדרואידית!?"

OUT:
מניח שאני הבאתי הרעיון הכללי של סאוואלה ואני אתן לאחרים להמשיך (או לתקן את הטעות שלה)...
בקשר לחפץ, אין לי העדפה מסוימת.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 13 יולי 2019, 19:47

רייז שולח מבט מבולבל בסאוואלה, הוא היה באמצע שינוי הצורה שלו, מוכן להלחם. אבל במקום, הוא עוצר את השינוי ומביט בחיילים. "היי" הוא אומר להם, מעפעף בעיניו ומנופף בידו.

"את ממש לא רוצה ללכת אליהם?" הוא לוחש לסאוואלה בסתר.
OUT
אשמח לhelm of the undaunted hero או לhelm of fortunate dodging.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 13 יולי 2019, 23:09

"אני פשוט לא סומכת עליהם ועל כך שאני אחזור שלמה, אבל אם תצליח להשיג איזהו ערבון או לשכנע אותי שאני אהיה בטוחה אני אבוא." סאוואלה מחזירה לחישה כשאפשר לשמוע את חוסר הנוחות בקולה.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 14 יולי 2019, 13:31

OUT
שיהיה ברור - מותר להחליט גם על התגובות של חיילים אם אתם משכנעים, להרוג אותם אם תמצאו דרך לעשות את זה, וכו'. אני רואה את זה פשוט כסדרה של אתגרים קצרים (דומה לדבר הראשון שעשינו במשחק). זה רק שלב מעבר בלי גלגולי רקע וקרבות.

חפצים קסומים:
רייז
הצג
כובע הגיבור ללא פחד
(טוען 6+)
בתחילת התור, תגלגל הצלה נגד אפקט אחד שניתן לסיים עם גלגול הצלה.
סאוואלה
הצג
מעיל החוסן
(טוען 16+)
אחרי התקפה מוצלחת נגד ההגנה הגופנית שלך, תכריחי את האויב לגלגל מחדש נגד הגנה גופנית של 15.
פרדאן
הצג
מחכה במקרה שיש לך העדפה
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 14 יולי 2019, 22:49

זריזותו החייתית של רגאנרוק, זאב הבלהות המתבגר, איפשרו לו לחמוק מהבור רגע לפני שהאלף המגושם ושני מלוויו נפלו אליו. הוא כעת עמד מול החיילים, חשף את שיניי התער שלו כלפיהם, השכבה השנייה של העצמות שלו כבר החלה לגדול מעל עורו, מהווה שריון טבעי כנגד כל נשק אשר בני-האדם הצליחו לפתח, ומגרונו בקעו נהמות אשר היו מעמידות את השיער על גבו של הקשוח בגברים.

"אני יכול להגיד לו שלא יתקוף ויאכל אתכם עד לשד העצמות, אך כמובן שזה יכלול לא להרוג אותנו, ולא לכבול אותנו. יש עוד תנאי אחד או שניים, אבל אותם אפשר להשאיר לאחר כך. מה אתם אומרים? נשמע הוגן?"

רגנארוק בשלב הזה של ההתבגרות שלו:
ספוילר
הצג
תמונה
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 22 יולי 2019, 22:07

האבירים צוחקים על האיום של פרדאן ומתחילים לממש את הבטחתם להרוג בלי חמלה, ויורים חיצים אל הבור שבו אתם נמצאים. אך נגד כל הסיכויים, רגנארוק קופץ ומשתולל מתוך הבור העמוק, ומפתיע את כל האבירים. רגנארוק נלחם למעלה ואתם יורים עליו ומטילים לחשים מתוך הבור, ובסוף אתם מדממים קשות אבל חיים.

כשאתם יוצאים מהבור, אתם מוצאים אחד מהאבירים שנשאר בו קצת רוח חיים, ובמקום שהם יכבלו אתכם ויביאו אתכם אל ארגי, אתם כובלים אותו ומכריחים אותו להביא אתכם אל הלטא הזהוב.

מצאתם את הלטא הזהוב. אבל הלטא הזהוב כבר חושד בהולכי שתי רגליים שכמותכם, שניסו לא פעם לרמות אותו. וזה לא עוזר שהאביר שהבאתם, בניסיון נואש לנקום מכם, התחיל לתאר ללטא הזהוב תוכנית מדומיינת שהוא מייחס אליכם לצוד אותו. והפעם, כשהשלושה-או-ארבעה כבר השתלטו על חלק מהשטח הסמוך, הוא לא בקטע של לקחת סיכונים.

איך הוכחתם לו שאתם לא מנסים ללכוד אותו?
איך שכנעתם אותו שכדאי לו לעזור לכם?
איזו עזרה הוא הסכים לתת?

פרדאן
הצג
הייתה לך העדפה על חפץ קסום? לא הגבת לזה מקודם.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 23 יולי 2019, 18:30

צואי:
ספוילר
הצג
סליחה, שכחתי. העדפה לקשת קסוםה כלשהי, אין העדפה לאיזו הקסמה.
OUT
עוד מישהו רוצה לענות ללטא?
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 24 יולי 2019, 23:43

OUT
צ'ואי, תוכל לתאר קצת את הסביבה שלנו כרגע ואת הלטא עצמו (כמו גם הגודל היחסי שלו, שמעניין אותי)?
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 25 יולי 2019, 02:48

כשאתם מגיעים למקום, הלטא הזהוב טמון באדמה, ולא הייתם מזהים אותו לולא ההוראות של האביר. זה נראה סתם כמו חור גדול באדמה. אבל אחרי שאתם קוראים לו, הוא מוציא את ראשו וחזהו. הטפרים, שהוא מניח לפניכם, הם ענקיים, יותר גבוהים מרייז אבל יותר נמוכים מפרדאן וסאוואלה. פרצופו הוא מספיק גדול להכיל חדר. קולו חזק, אבל לא מפחיד.

בניגוד לרוב הדרקונים, אין ערימה של זהב או אבנים יקרות. הדבר היחיד שבוהק במקום הוא העור של הלטא. אין דבר אחר באזור מלבד הנוף המדברי השומם ביותר, אותו החור העצום, והלטא עצמו.

OUT
חרגתי בזה מהמידע הרשמי. לפי הספר, הלטא הזהוב מכסה על התהום בגופו. התהום הוא באורך 200 מייל ורוחב 1-5 מייל. אז לכאורה גם הלטא הוא בערך אותו הגודל. מה שאומר שהעין שלו בלבד תהיה מייל אחד או שניים... נראה לי שאני מעדיף לחשוב על ההגנה שלו מהתהום יותר באופן פיגורטיבי, ולא שהוא ממש מושכב על זה לאורך כל הדרך.
פרדאן
הצג
קשת צימאון הדם (הרפתקן: +1 להתקפה ולנזק)
כשאתה מצליח לגלגל התקפה קריטית בקשת הזאת עם 20 טבעי, תעשה נזק של התקפה קריטית בהתקפה שלך עם הקשת הזאת גם בתור הבא.
שלח תגובה