הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 יולי 2019, 19:13

צ'אהו
ספוילר
הצג
13+8=21 רצון סה"כ.
"תבחר את השיר שאתה רוצה לשמוע, אני לא אקח את הסיכון שאנגן שיר שאתה לא מכיר."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 12 יולי 2019, 21:55

שינה
הצג
"תאלץ להתאמץ קצת יותר על מנת להפחיד אותי." שינה אומרת בנינוחות, בוחנת את זני התה, ובוחרת לבסוף את הנדיר ביותר. בבחירתה, היא רוצה להוכיח ליי-סיאן שהיא בעלת הכוח כאן, גם אם היא נמצאת במשרד שלו.
META
הערכה: 10. אוסיף קוביית השראה לתוצאה סופית של 15.
דבר זה מותיר אותי עם 7 שימושים של השראה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 12 יולי 2019, 23:10

שינג-שי
הצג
IN
"הוא כאן, בטקס. הוא לא פנה לשום מקום" אומר הדאמפיר בשעמום "אם זה כה דחוף, תפריע לו, אך ההשלכות לזה יהיו עליך" הוא אומר. אתה תוהה באמת עד כמה אתה מכיר את האב.
צ'אהו
הצג
IN
"אני רוצה לשמוע את השיר הטאלדאני העתיק ביותר שהוא לימד אותך" הוא אומר "ובאותו הזמן, אני רוצה לראות אותך מניפה את הנשק שלך. שנינו תלמידים שלו, אלא אם את משקרת, את אמורה להבין על מה אני מדבר" הוא אומר.

צ'אהו מרגישה שהיא התנגדה לכוח שניסה להשפיע עליה, ההשפעה שבבירור הגיעה מהקיטסונה המעט מבוהלת.
שינה
הצג
IN
שינה בוחרת בתה מבצ'ואן, יי-סיאן מחייך בעניין. שינה שמה לב שהוא כמעט לקח תה מחברה המבוססת בפו לי שעלתה לאחר מות הקיסר, אבל הוא לוקח את הצעתה של שינה בסופו של דבר. שניכם מתיישבים, בעוד יי-סיאן, המארח, מסדר את התה בידיו אותן הוא עוטף בכפפות אדמדמות. הוא מתחיל בטקס התה, ושינה מחכה אף היא בשקט.

שינה יכולה לראות את הטעויות הקטנות שבמקומות אחרים יי-סיאן היה מאבד רבות מכבודו עליהן. אחיזה בנקודה מעט גבוהה מן הרגיל, העובדה שהוא נועץ מבט בשינה ומנסה לקרוא את תגובותיה שנחשבת לחסרת כבוד והעיניים שלו אמורות להיות עסוקות בטקס, אפילו הפעמים שהוא מבצע תנועות קלות שעוזרות לו לנוחיות אך אין להן מקום בטקס תה שכזה. אך זוהי גוקה, היא הייתה מושפעת מידי מן המערב, וכמו גוקה כך נראה טקס התה של האיש השולט בגוקה.

"את מוזמנת להתחיל לספר לי מדוע את כאן, ליידי שינה" אומר יי-סיאן, כאשר שינה לוגמת מן התה. היא בבירור בחרה בתה נדיר למדי, אך אחד שהנדירות שלו לא מלווה באיכות מאחוריה. התה עצמו תפל בטעמו, טעם שמזכיר במעט את עץ הקינמון ביחד עם צמח הלבנדר.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 13 יולי 2019, 13:52

שינה
הצג
"ובכן, כפי שאני בטוחה שהמרגלים שלך כבר דיווחו- היורש השקרי מתכנן לתקוף את העיר בימים הקרובים." שינה ניגשת ישר לעניין ולוגמת לגימה נוספת מכוס התה שלה, ממשיכה לשדר חזות רגועה.
"וכפי שדבריך הוכיחו בנשף, השקרן אינו בן בריתך, אלא אויבך, כפי שהוא אויבי ואויבו של כל אחד מהמאמינים האמיתיים." שינה משנה את יציבתה, רוכנת מעט קדימה ומביטה היישר בעיניו של יי-סיאן.
"ואחרי הכל, האויב של אויבי הוא חברי. אם אין זה אומר שאנו חברים?"
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 13 יולי 2019, 14:48

שינה
הצג
IN
"אני מודע כבר לידידיך, ליידי שינה, וגם לעלמה צ'אהו מעוקבי היורש. ניסיונות כה ריקים לתחבולה לא יעבדו כנגדי" הוא אומר לך, לוגם מהתה כיודע כול.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 13 יולי 2019, 15:37

שינה
הצג
שינה מזעיפה את מבטה. "היורש היחיד שאעקוב אחריו יהיה יורשו האמיתי של הקיסר הנצחי, שיקבל את תמיכתם המלאה של האוראקלים של פו-לי, האם עד כדי כך קשה להבין זאת? כולנו טועים לעתים, גם אתה וגם אני. האם אתה מעדיף להמשיך ולהתעקש שהגרסה שלך לאירועים היא הנכונה, או שמא תהיה מוכן למחול על האגו שלך ולהודות שאני לא אחת מעוקביו העיוורים של השקרן- אלא אויבת שלו, כמוך?" היא לוקחת נשימה ארוכה ורוכנת לאחור בכסאה, מנסה להרגיע את עצמה.
"הגעתי הנה כדי להציע ברית, אם כי זמנית, בהגנה על העיר הזו מפני הפנאטים הרוצים לזרוע בה כאוס, ולחטוף את השליטה בה בזמן שתושביה עסוקים בלכבות את השריפות. לא כדי להיות מושא לעלבונות."
META
דיפלומטיה- 21.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 יולי 2019, 20:37

צ'האיו
ספוילר
הצג
"סבסטיאן לימד אותי שפלדה היא לא נשק." היא עונה, "הוא לימד אותי שהנשק האמיתי של אדם חכם הוא הראש שלו, הפה שלו, והרצון שלו." היא עונה לו, "אתה מצפה ממני להציג כישורי סייף ולחימה? אתה תתכאזב, והוא גם היה מתכאזב ממך, כי זו לא התורה של סבסטיאן." היא אומרת, מנסה טיפה לחכות את הטון בו שינה מדברת כשהיא מנסה להשיג מה שהיא רוצה.

40 סה"כ בדיפלומטיה
נערך לאחרונה על ידי liorgonen3 ב 15 יולי 2019, 10:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
padron

שליחה על ידי padron » 13 יולי 2019, 22:58

שינג-שי
ספוילר
הצג
"אין בכוונתי להסתכן בזעמו של האב. אחזור בערב." שינג-שי אומר ויוצא מהחנות. יש לו זמן לשרוף, ואין לו תוכניות ברורות לחלוטין כך שהוא מחליט להתחיל מלהסתובב באבי השורשים כדי לנסות להכיר את השטח מעט טוב יותר, לפחות למספר השעות הקרובות.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 14 יולי 2019, 14:57

ספוילר
הצג
אשיגה בוחר ללכת לבפצעו של ז'אי בחיפוש אחר אמן הקעקועים של ניבי הדרקון. זאת האופציה הברורה ביותר, גם לא לא הבטוחה ביותר.
אשיגה לא מאמין שמקור הקעקועים שלו מהכנופיה, בייחוד בגלל שהמעט שהוא יודע מנהג הקעקועים במשפחתו בן לפחות כמה דורות, יותר מאורך החיים של מרבית הכנופיות וארגוני הפשע הלא מאורגנים.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 14 יולי 2019, 22:37

ריוסקה:
ספוילר
הצג
"ריוסקה, בנו של פוגאקו, סוחר נודד משוקורו, והאדם היחידי במסבאה הזו אשר אתה רוצה להראות לו את טיפת הכבוד המגיעה לו." ריוסקה מחייך ונעמד שני סנטימטרים בלבד מאיוואקי, מתנשא מעליו בגובהו. הוא העמיד אותו במצב לא נעים, על ידי כך שלא נכנע לתואר היאקוזה, וביסס את עליונותו שלו מעליו. הוא יאלץ להגן על כבודו בכוח, או לתת לריוסקה את הכבוד אותו הוא דורש.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 16 יולי 2019, 18:59

שינה
הצג
"אין שקרים במילים שלך, רק חוסר ידיעה. העלמה צ'אהו, אצילה כטיפשים רבים אחרים שנמצאים בעיר הזו, היא תומכת של היורש. כמה מהאנשים שלו שפגשנו אמרו אותה בשמה לאחר שחזרנו אותם ונתנו להם מסם האמת״ הוא אומר, אך לא מחייך, מסתכל על שינה בעיניים חודרות. ״אולי היא משטה בך כפי שהיא ניסתה לשטות בנו בנשף. אני רוצה להפוך אותה לדוגמה, דוגמה למה יקרה לאלו שמתנגדים לליגה הזהובה ומצודדים בשקרן״ אומר יי-סיאן, ואז לוגם ברוגע מהתה שלו.

״אני מסוגל להביא אותך אל האסירים לו את זקוקה להוכחה נוספת כי אני דובר אמת״.
צ'אהו
הצג
הוא מוריד את הקוסארי-גאמה "או שאנחנו מדברים לא על אותו סבסטיאן, או שאת צריכה לשבת" אומר האיש "כי אני לא בטוח מה הוא לימד אותך, אבל נראה שבבירור הוא לימד את שנינו דברים שונים".

הוא מזמין את צ'אהו לשבת אל השולחן.
שינג-שי
הצג
IN
כיצד שינג-שי סורק את השטח? האם הוא מדבר אל האנשים הרבים (שברובם מבוגרים) שחיים שם? או שהוא מחפש תוואי שטח בולטים לסרוק אותם? ישנם מספר מבנים בולטים, אבל רוב המבנים בנויים באותו סגנון מיושן ומעטים מהם בולטים אחד מן השני.
אשיגה
הצג
IN
אשיגה מגיע אל פצעו של ז'אי. אלו 3 שכונות קטנות יותר שנחשבות לשכונה גדולה אחת, כאשר הכינוי "פצעו של ז'אי" מדבר על שמו של מקים העיר- ז'אי ז'ן ז'או, שהשכונות הללו הן הכישלון שלו. קבצנים שקטים מבקשים נדבות על קצוות הרחוב, לובשים כובעים גדולים שנועדו להסתיר את פניהם מהעוברים והשבים מבושתם. שווקים קטנים ומקומיים נמצאים שם, וכולם מסתכלים עליך- המראה שלך בבירור מבדיל אותך משאר האנשים פה, שממש לא לובשים בגדים משובחים ושנועדו למסעות כשלך.
ריוסקה
הצג
IN
הוא קם על רגליו "פרחח, אתה מפריע לי לשעת המנוחה, אתה לא רואה?!" הוא שואל אותך בכעס, נראה שהאנשים במסעדה מתרחקים צעד אחורה כאשר הוא קם, והוא נראה כועס. הוא מתקרב אליך, כאילו מנסה לבסס עליונות בעצמו, ואתה שם לנונצ'אקו קטנים הבולטים מחגורתו. הוא מתקרב אליך במטרה לאיים, אבל הוא רואה במהירות שאתה לא נרתע, ואז פשוט חולף על פניך.

"קדימה, קדימה! אין לי את כול היום!" הוא אומר לך, מצפה שתעקוב אחריו.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 יולי 2019, 19:06

צ'אהו
ספוילר
הצג
צ'אהיו מתיישבת, היא סקרנית לשמוע מה יש לאיש הזה להגיד.
padron

שליחה על ידי padron » 16 יולי 2019, 19:12

שינג-שי
ספוילר
הצג
שינג-שי מתמקד בלדבר עם הזקנים שגרים באיזור. הוא סקרן בין היתר לדעת אם הם שמו לב לפעילות חריגה כלשהי בתקופה האחרונה, ואם יש סיפורים מעניינים על האיזור. בנוסף, הוא ישמח לשמוע אם יש מעברים כלשהם לעיר העליונה שהוא לא מכיר.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 17 יולי 2019, 19:03

צ'אהו
הצג
IN
האיש מסתכל על צ'אהו ברצינות, "אני לא יודע מה הוא לימד אותך ואת הקיטסונה, אבל אני יודע שהשיעורים שלו תמיד היו משהו מעבר. הוא לימד אותי, בסתר, כיצד לנצל את הכישרונות האמתיים שלי, את המהירות והעוצמה שנמצאים בקרבי. הוא לימד אותי את האומנות של הלחימה מן הצללים, כיצד לדעת שלעולם לא יתגנב אחריי אדם ויהרוג אותי. אני קצת מבולבל מכך שאת גם היית תלמידתו, והוא לא לימד אותך את הדברים הללו. האיש הזה עיצב את הילדות שלי, הוא הפך אותי למי שאני" הוא מספר לך את סיפורו.

"אתה טועה אדוני, טעות גדולה. כי אני לא קיטסונה!" אומרת בת הלוויה שלך, פתאום קוטעת בחדות את רצף המחשבות שלך.
שינג-שי
הצג
META
גלגל דיפלומטיה לאיסוף מידע, וגלגול התחזות לתחפושת שלך.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 יולי 2019, 19:10

צ'אהו
ספוילר
הצג
צ'אהו רצתה לענות, אבל התשובה של ה"לא קיטסונה" מפתיעה אותה, היא רוצה לדעת לאן זה הולך להתקדם. "אז מה את?" היא שואלת בסקרנות, עם יוקו שכבר שיקר לה בדבר הטבע שלו, ועם הקיטסנוה הזו, היא מתחילה לתהות עם היא בוטח באנשים בקלות מידי.
שלח תגובה