• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רעיון למשחק אפשרי במלחמת העולם הראשונה

סטטוס
נעול לתגובות.

The Evening Star

פונדקאי ותיק
אני עלול לרצות לעשות משחק רשת שיתרחש בתקופת מלחמת העולם הראשונה באנגליה. הוא כנראה יהיה ל5 אנשים. אין לי עוד כלכך רעיון, ואין לי כלכך מושג איך זה יעבוד, אך אני רוצה לדעת אם מישהו מעונין, ואולי ירצה לשחק בזה.
הדרישות הן כמבון, מישהו (שאני יודע שהוא) בעל כשרון למשחק דמות.

מלחמת העולם הראשונה התרחשה ברובה על אירופה ועל מזרח רוסיה.
אני לא זוכר אם היו קרבות באנגליה עצמה במלחמת העולם הראשונה,אולי אתה מתכוון לשנייה? (וגם אז היה רק את תקופת הבליץ).

demon hunter אמר/ה:
מלחמת העולם הראשונה התרחשה ברובה על אירופה ועל מזרח רוסיה.
אני לא זוכר אם היו קרבות באנגליה עצמה במלחמת העולם הראשונה,אולי אתה מתכוון לשנייה? (וגם אז היה רק את תקופת הבליץ).

"רק את תקופת הבליץ". רק.. oh well

אני מעוניין לשחק, רק אני לא יודע מה כבר יכול להיות בתקופה הזו באמת...

מה היה במלחמת עולם הראשונה?
כמה קבוצות של מטורללים אם נשק שהסתערו זה על זה וברחו בחזרה למחפורות.
מדינות מטומטמות אם הסכמים סודיים.
פריצות דרך במדעי המלחמה-המצאת המטוס המפציץ(לא זוכר את המדינה), הצוללת הגרמנית והטנק הרוסי.
טוב, זהו בערך, כל השאר זה צירוף מקרים דפוק והרצון ל גרמניה לצאת למלחמה.

לאו ירוק הגלימה אמר/ה:
מה היה במלחמת עולם הראשונה?
כמה קבוצות של מטורללים אם נשק שהסתערו זה על זה וברחו בחזרה למחפורות.
מדינות מטומטמות אם הסכמים סודיים.
פריצות דרך במדעי המלחמה-המצאת המטוס המפציץ(לא זוכר את המדינה), הצוללת הגרמנית והטנק הרוסי.
טוב, זהו בערך, כל השאר זה צירוף מקרים דפוק והרצון ל גרמניה לצאת למלחמה.

טנק בריטי אם יורשה לי. בגלל שהם גם הסוו אותם כמיכלים, TANKS.

מלחמת העולם הראשונה, היא תקופה מענינת מאד. הרבה אנשים מתו בשביל כבוד והיו הרבה בריתות וקרבות מענינים, אך אני מוכן גם לעשות (לכבוד יום נורמנדי) הרפתקאה במלחמת העולם השנייה. אך הראשונה אני מתמקד פה.

לפי מה שאני יודע, המלחמה פרצה בעקבות רצח של נסיך אוסטרי אני חושב במקום שהוא ביקר בו. אז ארץ אחת הכריזה מלחמה, מה שסחף (בעקבות הרבה בריתות שנקבעו עוד קודם) את כל אירופה למלחמה.

אז מי יש לנו בינתיים?:

וואנג
דימון האנטר

ואני מדגיש!: אני לא בטוח שזה יהיה!

יורש העצר האוסטרו הונגרי... רצוי שתקרא קצת על התקופה לפני הרצת משחק

doctor wang אמר/ה:
יורש העצר האוסטרו הונגרי... רצוי שתקרא קצת על התקופה לפני הרצת משחק
פרנץ פרדיננד בידי מתנקש סרבי. ואז אוסטריה הכריזה מלחמה על סרביה, גרמניה ורוסיה שהיו בעלות ברית של אוסטריה נכנסו למאבק, ואנגליה ואיטליה וצרפת מהצד השני...אבל זה רק מה שהצית את המלחמה, היו לפני זה המון חיכוכים בין מדינות שונות (=גרמניה-אוסטריה-רוסיה לשאר) על רקע התרחבות גרמניה ואוסטריה...

מישהו אמר פרנץ פרדיננד?

p56838nx1y1.jpg

וואנג, הרקע למלחמה לא היתה התרחבות גרמניה (שגבולותיה נקבעו כבר בשנת 1871), אלא התסיסה בבלקן והחולשה האוסטרו-הונגרית מצד אחד, העויינות בין גרמניה וצרפת בגין שטחי אלזאס-לורן, והמרוץ הקולוניאלי בעולם השלישי, בו גרמניה אומנם ניסתה להשתתף, אבל יחסית לאנגליה וצרפת, השגיה היו פתטיים.

כוכב ערב, הפתיל שפתחת עומד כנגד כל חוקי הפורום - אין בו שום טיזר ודמויות, וכולו רק חילופי השערות וספאם. אני מציע לנעול את הפתיל, ואח"כ תפתח פתיל חדש עם טיזר להרפתקאה.

ואגב, אני מצטרף להמלצתו של וואנג: בכדי לערוך הרפתקאה טובה על תקופה, אתה חייב לדעת אותה ברמה גבוהה. לא הצלחתי להבין אפילו איזה סוג הרפתקאה זו תהיה, ואת מי ניתן יהיה לשחק (שים לב לחוקי הפורום בעניין הזה).

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה