• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחק פורום - להבות של קור [הסתיים]

סטטוס
נעול לתגובות.
OOC: איך הוא ממשיך את החיפוש מצמרות העצים? מה הוא קוף?

IC: שאר החיילים מתחילים להתפזר, ותוך דקות ספורות, נשארים רק המאה שקארל החליט שישארו.
צעקות עולות מכיוון המזרח, כאשר אדם מונף באוויר, התוקף לא נראה. החיילים מתחילים לשחרר חיצים לאוויר, ובכך פוגעים אחד בשני. הראשון שמגיע למקום הוא לוג, "נייפוס!" הוא זועק, "בוא הנה! ותגיד סליחה!"
לפתע, מופיע אדם ענק, לפחות שלושה מטרים גובהו, לבוש בבגדים פשוטים, "לוג?" הוא שואל, "לוג, זה אתה?"
"זה אני בהחלט"
עד אז כבר כל החבורה נמצאת באזור, וכמאה חמישים חיילים איתם, "זה נייפוס?" סיירה שואלת בתהדמה, "חשבתי על משהו קטן יותר." היא מחייכת, "אני סיירה פנדור, הרבה שמעתי עליך!"
החיילים מלווים אחד את השני חזרה למחנה, כולם שמחים, סוף סוך הם יוכלו לחזור הביתה.
כעת, במקופ נשארו רק לוג, נייפוס, סיירה, ג'ון, קארל, נורמונד ועוד כעשרים חיילים.

"אז אתה הוא נייפוס המפורסם", אומר נורמונד. "אני סר נורמונד לאדי. יש כמה דברים שאני צריך לברר איתך, שאני מציע שנברר כשנגיע למחנה. ויפה שעה אחת קודם", הוא מוסיף, ומסמן בידיו לחזור למחנה.

OOC: התכוונתי לוגית' ולא נייפוס... התבלבלתי!
אני מקווה שאני עדיין שם עם כולם... בכל מקרה אני נשאר בשקט מושתכל באימה על נייפוס.

במחנה, באוהלו הגדול של לוג, כולם מתכנסים, כל החבורה, ועוד שני מפקדים רמי דרג, לורד נוזבורן וסר גראם, ההוא עם הסוס הענק מפרונוק, "ובכן," לוג אומר, "למה רודפים אחריך, נייפוס?"
נייפוס שותק לרגע, "אני לא עשיתי כלום!"

"החבר'ה ארוכי-האוזניים טוענים שאחד המכונה "האדום" שלח אותם להתנקש בך. הם אומרים שהם חיפשו אותך באיזה כפר שהושמד עד היסוד על כל תושביו החפים מפשע. מה הם רוצים ממך?"

נייפוס לא מספיק להגיב... וכבר נכנסים האלפים המוזרים, שניהם פעורי פה, "נייפוס?!" שניהם שואלים בו זמנית.
נראה שגם נייפוס זיהה אותם, "ארורים!" הוא צועק, "אתם הרגתם את האישה ההיא!"
נראה ששני האלפים לא מבינים למה הכוונה, אבל יכול מאוד להיות שנייפוס מבלבל אלף אדום אחד עם השני, אחרי הכל, לכם ולו הם נראים כולם אותו הדבר.
"הם ניסו להשמיד אותי!" הוא צועק, "הם ניסו לחסל אותי, והם הרגו הבה אנשים! אבל הצלחתי לעצור בעדם... הם לא הצליחו לחסל את הילד ההוא, בכפר, אני שמרתי עליו. אבל הייתי חייב ללכת, הייתי חייב."
"האדום!" אחד האלפים צועק, "הוא רצה שנעשה את זה! לא אנחנו! אנחנו לרצות לא!" נראה שהאלף שיפר במעט את המדוברת שלו בזמן השבי.
"מי זה האדום הזה?!" לוג שואל בתדהמה, "אני מכיר כמה קוסמים רמי דרג שאוהבים אדום... אבל לא מכיר אף אחד שהוא אדום..."

"איזה אישה הם הרגו, נייפוס? למה בכלל הם רוצים אותך", נורמונד שואל בקול רם יותר מהשאר.

"טוב תעצרו הכל לרגע! ... לכל הרוחות נייפוס הזה בצד שלנו או לא?!"

נראה שכל הנוכחים מתעלמים כמעט לחלוטין מההערה של לאנס.
"הם רצו להרוג אותי!" נייפוס צועק חזרה על נורמונד, לא מתוך כעס, אלא מתוך הדגשת יתר של מילותיו, "אבל האישה נכנסה באמצע! וגם הילד ההוא מהכפר!"
האלף האדום מסתכל על כל הנוכחים, "איש גדול צודק..." הוא אומר, "הילד והאישה השחורה נעשו מטורף, וניסו מצילים את נייפוס. אבל לא הרגתי אותם, אני הרגתי אני אותם!"

OOC: יאללה, תגובות, המשחק בקושי זוחל.

"אבל למה הם רצו להרוג אותך?מה עשית לאדום הזה שהם ניסו לרצוח אותך?" נורמונד ממשיך

"כבר תיחקרנו אותם ארוכות. הם לא יודעים כלום, הם קיבלו פקודה מהאדום הזה - שאשמח לדעת מיהו בכלל, והם עשו את זה תחת איומים. זה לפחות מה שהם אומרים" הוא אומר, ומסתכל על האלפים במבט מזלזל מעט.

אוף...אני שונא להגיע באיחור.
-----
טוב בגלל שג'ון לא ממש עשה משהו בקרב אז בוא נגיד שהוא נפל מהעץ :D.

ג'ון קם באיטיות מהמקום בו הוא שכב (מן הנפילה כמובן)
חץ מזורגג חושב לעצמו ג'ון.
ג'ון פוסע באיטיות אל לוג
"זה נייפוס?" שואל בסקרנות ג'ון כשהוא בוחן את הענק.

"טוב... נראה שבכל זאת לא זקוקים לי פה." קובע לאנס ופונה ללכת משם. :devilish:

OOC: מיכאל, תראה, אתה מגיב בצורה שלא ממש עוזרת, אחרי הכל, מה פשר השאלה, "נייפוס בצד שלנו?" זה די ברור שכן... אחרי הכל ראיתם שהאלפים השמידו כפר שלם בשביל למצוא את הנייפוס הזה, ושהוא עוד הציל את מה שיכל. תשאר בשמחה, אבל קצת יותר ברצינות.
נאמר וג'ון הצליח ללכת עד המחנה.... אחרי הנפילה ;) .

IC: "הו!" לוג אומר, "סר ג'ון! כמה טוב לראותך! מאיפה אתה נפלת?" הוא שואל בציניות.
נייפוס מביט בג'ון, ואומר, "שלום," באדישות.
"ובכן," נייפוס אומר, "איני יודע מי האדום הזה, אבל אני יודע שיש להם חיילים חצי אלפים חצי נחשים אשר מפקדים על פלוגות הסער שלהם.
"אבל אולי..." הוא אומר ומשפשף את מצחו, "אולי אני יודע מי הוא האדום... ראיתי, לפני זמן די רב, איזה אחד לבוש כולו באדום, וגם עיניו היו כך, הוא אמר שקוראים לו נורק האדום, אבל הוא לא אהב אותי משום מה. אנ חושב שהוא היה איזה קוסם ב... נורמאש!"

OOC: נורמאש, כפי שמצוייר במפה שבאתר, הם שלושה איים, מערבית לחוף ווסטסונג, האיים מאוד, מאוד רחוקים מצפון דיורול.

"כן... יצא לי להיתקל ביצור מטונף כזה. לולא גרזני הוא עוד היה הורג אותי. אבל מה לך ולאיזה פסיכי בנורמאש?", נורמונד שואל, אדיש לכניסתו של לאנס.

ממש הייתי רוצה להצטרף ולא ממש איכפת לי איזה דמות להיות כי אין לי שנא לאף גזע או מקצוע...וקראתי על כל הדמויות שיש והן ממש מגניבות!

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה