• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

צלליו של בן השמש [כל המקומות נתפסו]

סטטוס
נעול לתגובות.
אז, מה קורה עם זה?
מתי נתחיל אתה חושב?

ועוד שאלה (בקשה בעקרון): אתה תוכל להעלות הנה את הדמויות הנבחרות כדי לדעת עם איזה דמויות אנחנו משחקים?

ובכן, התלבטתי קשות בסוגיה, ואני עדיין חושש שאני טועה. מה שיקרה הוא, שאני אפצל את הקבוצה לשניים, וכל אחת מהקבוצות תתעסק בחלק אחר של הקמפיין; לכל הרפתקאה יפתח פתיל משל עצמה.

קבוצה א': הנרייטה לוסטון, פאולין סטארלייט, דולגו, רובין סילקברידג', ועוד דב"ש שזהותו תוודע בהמשך - "Gloria's Vision".

קבוצה ב': השופט הוקריץ', מית'רינג, סילמריין-סיל, קפטן מק'לארדן, ואולי עוד דמות בלא שחקן שזהותה תוודע בהמשך - "A Chicken's Stew"

דמויות מעודכנות ישלחו לשחקנים במהלך היום-מחר, והמשחק יתחיל, סביר להניח בחלק השני של השבוע. אני שב ומזכיר - משחק דמות ברמה סבירה, תגובות ארוכות ולא טכניות, ושמירה על קצב תגובות כפי שנקבע בהתחלה - אחרת מספר השחקנים 'ידולל באכזריות'. :cry:

---------- תוספת בעריכה -----------------
שימו לב: לאור בעיה חדשה ולא צפויה שהתעוררה בעת כתיבת הסקיצה להרפתקאה, יתכנו חילופי דמויות, בדרך הבאה:
- פאולין תהפוך לדמות בלא שחקן.
- Evening star ישחק את מית'רינג סילדייל, שיועבר (אולי, לא בטוח) לקבוצה א'.
- זאקנפיין יקבל את קווינטוס אוראזיס.

בלי השינוי הזה, יכול להיווצר "ברוך" שיתקע את העלילה כבר בשלב מוקדם.

אח, חבל.
אחרי שהתאמנתי לשחק את פאולין... מי זו הדמות שאני הולך לשחק?
למה אני לא אוכל לשחק את פאולין?

אני מוכן לשחק את מיטרינג, אך כדי להבינו יותר טוב, תוכל לכתב\לשלוח\לתת לי פגישה הבאה, חומר כתוב שאוכל לקרא עליו?

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה