• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חורבותיו של המקדש: <ניסיון>.

סטטוס
נעול לתגובות.

שר-עין הסגול

פונדקאי ותיק
הייתי רוצה "להשיק" הרפתקה שאני מכין בפורום,מי שמעונין להשתתף שיענה בבקשה ואני ואם יהיה ביקוש אז נראה מתי נעשה את זה.
תהנו:

"לפני אלפי שני במרכז המדבר,שכן לו המקדש העצום של וקנה,אשר השטרע על פני שטח אדיר,הכוהן הראשי באותו המקדש היה בורגאן,אשר היה כוהן בעל כוח קסם עצום,יום אחד,מצא וקנה את כוהנו הראשי בורגאן,במרכזה של שיחה עם השטן בכבודו ובעצמו,הוא שילח את זעמו בבורגאן ובמקדש כולו מכיוון שבורגאן בגד בו ועבר לכת השטן,הוא כיסה את כל השטח אשר מקיף את המקדש שזה עתה הרס ביער אפל ועבות.
מה שוקנה לא ידע זה שבמהלך השיחה שילבו השטן והכטהן בורגאן את כוחותיהם כדי ליצור חפץ בעל כוחות אדירים מעבר לכל דמיון,בורגאן הספיק להחביא את החפץ במרטפי המקדש האין סופיים,אשר לאחר כמה רגעים קרס תחת זעמו של וקנה.
הכוהן מת,אך החפץ נשאר,והכוהן הוחזר למישור הגשמי בצורת אנרגיה מרושעת ושחורה,כדי להשיג את החפץ שעדין כבור בתחתית המקדש החרב,מכוון שהמקדש חרב,מעברים רבים נחסמו,אלפי שנים עומלת רוחו של בורגאן בפרך כדי להגיע אל החפץ,עד שכיום הוא קרוב לכך מאוד.
במקדש של קתברט' הקדוש אשר נמצא במעתי היער אותו יצר וקנה,נמצאה נבואה אשר אומרת שכאשר האופל המהלך בהריסות הישנות והמקוללות ימצא את אשר חיפש זדון גדול יבוא על הארץ".
המקדש סוחר את שריתכם,ההרפתקנים,כדי לתצאו אל ההריסות הישנות והמקוללות(זה השם שניתן למקדש החרב של וקנה)כדי למצוא את החפץ לפני הרוח האפלה ולהחזיר את השלטון לידי הטוב.

אנה הגידו לי מה דעתכם,ויותר חשוב,אם הייתם משתתפים בהרפתקה הזו.

קדימה,תגובות בבקשה.

דבר ראשון הייתי ממליץ לך לתקן את כל טעויות הכתיב בטיזר.
דבר שני, אני חושב שהמשימה היא די בנאלית, דנג'ן קרולינג מסורתי, האק&סלש, אם תרצה.

אבל זה רק דעתי...

-גדיל-

עלילה פשוטה למדי:
יש רעים,יש טובים.
משהו\מישהו גדול ועשיר לוקח את הטובים ואומר להם תמצאו משהו גדול\חזק לפני הרעים.
-הסוף-
לא,אני לא חושב שאני אצטרף לזה.

אולי תנסה לשנות את העלילה ותרחיב את הטיזר.

demon hunter אמר/ה:
עלילה פשוטה למדי:
יש רעים,יש טובים.
משהו\מישהו גדול ועשיר לוקח את הטובים ואומר להם תמצאו משהו גדול\חזק לפני הרעים.
-הסוף-
לא,אני לא חושב שאני אצטרף לזה.

אולי תנסה לשנות את העלילה ותרחיב את הטיזר.

אויש.....

יש מקדש עלוב שמוכן לשלם לדמויות את כל מה שיש לו(למעשה זה חמישים מ"ז...)
כדי שהם יצילו דבר מה מידי הרשע,אה כן,אם אתה חושב שזה פשוט אז זה לא,יש בתוך ההרפתקה הזו 3 מבוכים גדולים,ו-2 מיני-מבוכים.
אני מקווה שהכל הובהר,מידע נוסף שאני אחשוף יהרוס את המסתורין של ההרפתקה.

למה אולי זה נישמע קצת יבש אבל ניראה בסדר!
אני רוצה להיצטרף!
מה תהיה הדמות שלי?

יופי!!!
אז יש לי שתי שחקנים:

1.לאו ירוק הגלימה.

2.רד דרגון.

יש לי רק עוד מקום אחד(לכל המעונינים)אני רוצה רק שלושה שחקנים(זו הרפתקת הפורום הראשונה שלי.

ובכן, לא יזיק שכלול ושכתוב של הטיזר, ובעיקר הוספת מעט רקע. מצד שני, יתכן מאד שעלילה פשוטה תסתבך בהמשך.
כמו כן, תצטרך להציע דמויות, או לבקש מהשחקנים ליצור דמויות (כמו כן, עדיף שתקרא את ההנחיות והעצות בחוקי הפורום - הן עשויות לעזור לך).

Envinyatar אמר/ה:
ובכן, לא יזיק שכלול ושכתוב של הטיזר, ובעיקר הוספת מעט רקע. מצד שני, יתכן מאד שעלילה פשוטה תסתבך בהמשך.
כמו כן, תצטרך להציע דמויות, או לבקש מהשחקנים ליצור דמויות (כמו כן, עדיף שתקרא את ההנחיות והעצות בחוקי הפורום - הן עשויות לעזור לך).

תודה על העצות הללו.
אני רוצה שכל אחד יבנה לעצמו דמות,הדגש על אישיות ורקע,אבל גם מכאניקה אותה צריך לתת לי בהודעה פרטית.

לכל המעונינים,אני מזמין את כל מי שרוצה,מספר המקומות מוגבל(נשאר רק הקום אחד).
וכבר אמרתי,כל מידע נוסף יקלקל את המסתורין של הרפתקה(שדרך אגב אני עובד עליה כבר איזה חודש,כך שהי אדי מורכבת...בכל זאת,חמישה מבוכים...).

tamiror אמר/ה:

יופי,
יש לי 3 שחקנים,נתחיל לשחק ביום ראשון,בשעה 15:00,אני אסביר על האופן בו אני הנתכוון לנהל את המשחק ואז נתחיל,אני מבקש מכל המשתתפים להיות על המחשב בשעה:15:00 ביום ראשון

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה