• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קריסת המציאות- משחק מקוון [הופסק]

סטטוס
נעול לתגובות.
OOC:
אין בעיה אם התירוצים (חוץ מהקטע של הדמותש לא מסתערת קדימה, תגובה של אי-הסתערות קדימה טובה באותה מידה), רק שהיה עדיף אם היית אומרת.. :rolleyes:
אני עומד לקצר קצת את הקטע שאני משה"ם בו, עקב הצטרפותי למשחק של וואנג, ואז המשחק ישוה"ם ע"י מישהו אחר.
וניסיון שני
on its way...
IC:
קול חבטה נשמע מאחת הפינות, וגופה של אדם נופלת לתוך טווח "טיפש! לא להרוג אמרתי!" ג'רארד צועק לעבר מקס ממחבוא מאחורי אחד הארגזים, 2 סכינים שורטים את מקס בשתי רגליו, וחץ נתקע לו בירך, "טיפש!" ג'רארד צועק, בינתיים עורו של סיימונס מתמלא שריטות, וכמה חצים מצליחים לעבור את עורו המתכתי ולהתקע בבטנו, דרק בינתיים סובל מחץ בכתף.
נראה כי הסתערות היא אינה הדרך...[/list]

OOC: אנחנו חייבים לקדם את המשחק הזה בקצב יותר מהיר, המשחק מאוד איטי...

IC:
"אהה..." מילל מקס קלות, שעה שהדם נוטף מרגליו.... הוא מוציא את החץ... "אוח....!!" הוא לא עומד בכאב, מקס מתגלגל על הריצפה לכיוון אחד מהארגזים שג'אראד לא נמצא בהם, מתחבר מאוחריו, ומנסה לרפא את עצמו כמה שיותר, תורך כדי שהוא מנסה להגן על עצמו.
מקס משתתק למראה החצים, הקלעים והיריות שעפים מכל כיווני החדר, מעכשיו הוא מעדיף לא להתערב ולא לעשות דבר את שהמלכודת הזו תיגמר. בינתיים הוא מתבונן בכל המתרחש בחדר, עדיין מתגונן.

OOC: ממשיכים!!! :D

IC:

שאחריז נצמדת לצללים ורואה את כל חברי הקבוצה נפצעים- מחשבות על 'מה אני אמורה לעשות כדי שהם יצאו מפה חיים?' נרדפות על ידי 'מה אני אמורה לעשות כדי שאני אצא מפה חיה?!'
מעל הכל השאלה 'מה לעזאזל קורה כאן?' מאיימת לשתק אותה, כשהיא מתחבאת כדי לא לשמש מטרה למטר החיצים המגיע מכל עבר.

דרק מנסה להתחבא בכל מקום אפשרי אני לא הולך למות פה אין סיכוי.מי האנשים האלו ולמה הם מנסים להרוג אותנו? ,דרק לוקח מוציא את החץ אם הדם ומכניס אותו לחבילת החיצים שלו.

החיצים נפסקו, התוקפים לא מתכוונים להמשיל לבזבז חיצים על מטרות שאי אפשר לפגוע בהן, מה שמאפשר לכם מבט מעמיק יותר של החדר..
החדר הוא מחסן, ליד הכניסה שאתם הגעתם ממנו יש 3 ערימות גדולות של ארגזים, וכמה ערמות קטנות, ג'רארד מתחבא מאחורי ערימה קטנה, לאורך הקירות יש ערימות של ארגזים, אבל במרכז החדר יש כמה קבוצות של ארגזים, כמו שזה נראה, הייתה שם ערימה גדולה שהתחילו להזיז למקום אחר.
ג'רארד מסמן לשאחריז להתקרב אליו, ומחכה.

מקס עדיין לא יוצא מהמחבוא שלו עד שהוא מרגיש בטוח לגמרי, והסכנה חלפה לחלוטין.
כאשר הוא מרגיש בטוח, מקס יוצא מהמחבוא ומחפש את כולם. הכאבים ברגליו חזקים מאוד, אבל הוא חייב להמשיך במסע.
מקס ממתין לפקודה של ג'אראד.

שאחריז רואה את ג'רארד, וסוקרת את החדר למספר שניות, למצוא את הדרך הנסתרת והמהירה ביותר להגיע אליו.
כשזו נמצאה, היא חומקת בהליכה-זחילה שקטה ככל שניתן אל היכן שהוא נמצא.

דרק קורע חלק מהבגדים שלו כדי לחבוש את הפצע.ואז לוחש ג'רארד מה קורה פה? החץ שפגע היה מאוד חזק מזמן משהו עד כדי כך חזק פגע בי מאוד מוזר.

סיימונס שולף את החץ אשר נתקע בבטנו.
הוא בקושי הולך. מתקדם לאט לעבר ג'רארד, כאשר הוא ממשש את האזור הפגוע שלו בבטנו.
"מעולם לא ראיתי פצע מוזר שכזה..."

הוא שולף את אקדחו.
מכוון אותו לעבר הארגזים מהם הגיעו היריות.

"לירות אליהם?"
הוא שואל את ג'רארד.

אנחנו מושכים תשומת לב לכיוונינו, איך שאנחנו נמצאים כולנו במקום אחד

שאחריז מנסה לתפוס את מבטם של שאר הקבוצה, לאותת להם שלא יתקבצו כולם להיכן שג'רארד והיא נמצאים.

"טיפשים! רחוק מכאן!" ג'רארד מסמן, חיצים שוב שורקים לכיוונכם, בצורה לא מפתיעה במיוחד, אתם מושכים הרבה יותר תשומת לב משאחריז, ג'רארד פונה לשאחריז בלחש "ערימה 4 רחוק 2 ימין, איש הכי להגיע אליו קל, אנחנו להגיע שקט לתפוס אסיר שקט, והם די לירות!" לאחר שהוא אומר זאת, הוא שוב מסמן לסיימון, דרק ומקס להתרחק מהם, ומתחיל התהגנבות שקטה לכיוון ערימת הארגזים המדוברת.

ברגע שסיימונס, מקס או דרק יוצאים ממחסה, חיצים וסכינים שנראים חסרי סוף נורים אליהם.

מקס מתשטטח על הריצפה ומתגלל לכיוון אחת מערימות הארגזים שפינה, בעודו מנסה לחשוב, מאיפה לאזעזל מגיעים כל החיצים האלה???
מקס למד את הלקח שלו, כאשר הוא מגיע לערימת הארגזים הוא מסתתר מאחוריה וצופה במשתרחש בחדר, עדיין נענק מכאבי תופת עזים ברגליו.

ברגע שהיא מבינה על ערימה מדובר, שאחריז בודקת שהפגיון שלה מונח בצורה נוחה לשליפה, ומתחילה להתקדם לאותה מטרה, אך לא בדיוק מאותו כיוון שג'רארד מגיע ממנו כדי לא לעורר יותר מידי תשומת לב- היא בוחרת להתגנב במקביל, בהליכה-זחילה נמוכה ומהירה. לא בדיוק לידו, אלא בקו לפי הכיוון שלו ובקצב שהוא מכתיב. חשיפה מוקדמת מידי עלולה להיות קטלנית לשניהם.

סיימונס עדיין מחזיק את אקדחו שלוף.
מתקדם לעבר הערימה שג'רארד סימן.
הוא ממשש את האזור בו נפגע.
"מזל שאין זה מקום חשוב."
"אני מקווה שלא נפגע אף חוט עצב אצלי..." אומר סיימונס ברגיעה.

דרק ממשיך לשבת באותו מקום אם הקשת מוכנה לירות בכל מי,שיתקרב אליו.שרק אחד מהם יתקרב אליי הוא הולך לפגוש את המוות.

חיצים וסכינים שורקים מסביב לסיימונס, סכין אחת נתקעת לו ברגל, ואחת אחרת בכתף, חץ אחר חולף במרחק של מילמטרים מראשו.
ג'רארד נאנח וממשיך להתקרב לערימת הארגזים, בשקט, כשהוא מגיע אליה, הוא רואה איש רוכן מעחוריה עם קשת קצרה, יורה חיצים לכיוון סיימונס, הוא מתקרב לאיש בשקט, הסכין שלו שלוף, ביד אחת הוא מכסה את פיו של האיש וביד השניה מצמיד את הסכין לגרונו של אותו אחד, ואומר בשקט לאוזנו של האיש "אני שמח לפגוש אותך שוב, דארט..."
כשג'רארד רואה את שאחריז, הוא מסמן לבוא להתקרב, "קחי את הקשת שלו, אני יקום ויראה להם שתפסתי אותו, ואת תהי מוכנה לירות בכל מי שינסה להתחכם.."

סיימונס נופל על הריפצה, אך אינו יכול להרגיש כאב.
הוא אומר לג'רארד:
"אני איני יכול להזיז את זרועי ואת כף רגלי."

מקס, שכבר די התגבר על הכאבים ממשיך לצפות במתרחש בחדר, בלי לעשות דבר מיוחד.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה