• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחק פורום - להבות של קור [הסתיים]

סטטוס
נעול לתגובות.
OOC: מצטער, היה מבחן בלשון, לא הייתי יכול להגיב.
אחרי התגובה שלי, אני רוצה סבב מלא! דימון, אמיר, איל ומיכאל!

IC:
לוג מביט בג'ון, "רחוקים? מאוד." הוא עונה, "אבל המרחק פה הוא מאוד יחסי.. מחר יכול להיות שנפגש איתו, אולי היום.. ואולי עוד שנה. תקוו שלא עוד שנה.."
לאחר כשעה, אתם יוצאים שוב, השירה מתחדשת. כמה מהאבירים שרוכבים איתכם בחזית מתחילים לשיר עם לוג, והוא מחייך בזמן השירה.
עד שעת ערב כבר ראיתם כל סוג של אקלים ושל נוף שהייתם יכולים. כעת המצב יותר טוב, הרוח נעימה, והאוויר קריר.
"טוב, זה הכי רחוק שאני יכול עכשיו!" אומר לוג בשמחה.
האבירים משמיעים אנחה של "חבל", ועוצרים את החיילים.

"מה זאת אומרת הכי רחוק שאתה יכול?" שואל בכעס ג'ון כשהוא יורד מסוסו.
"לקחת אותנו עד לפה ופתאום אתה לא יכול?!" מוסיף בכעס ג'ון.

"סר ג'ון, אין טעם לכעוס. אני משוכנע שלוג עושה את מה שהוא יכול", אומר נורמונד בקול רגוע, על אף עצבנותו מכל התלאות שברו עליו.

"נו תרדו ממנו! כנראה שהדבר הזה מעייף..."
לאנס מתיישב בישיבת לוטוס (כן אני יודע לוטוס!) ותופס משהו לאכול...
"תגיד לוגית'... יש דרך למצוא אותו ולהגיע ישר אליו במקום לחפש במשך שנים?"

קארל שולח בלאנס מבט חמור סבר. "אני מניח אם כן שנשאיר אותך מאחור, ואתה תמצא את הדרך אליו בעצמך הא? תגיד תודה, ותתחיל להקים מדורה נער עצלן שכמותך."

"אוייש תשתוק כבר זקן בררן!! נמאס לי שאתה מרגיש כאילו אתה המלך שלנו!!"

OOC: מאז שמינו אותך למנהל...! :devilish:

"אולי נשאיר אותך מאחור? ככה לא יתנו לנו יותר פקודות!!
אני מנסה לעזור קצת בכך שאני מציע עצה חכמה ואתה צועק עלי שאני לא מקים מחנה?!
מתי ביקשת שאקים מחנה?!
אתה יודע... יש בך משהו מוזר בזמן האחרון... אולי אתה לא מי שאנחנו חושבים שאתה...!"
כפי שזה נשמע, לאנס נעמד בכעס וכמעט ששלף את חרבו אך עצר את עצמו...

"הירגעו שניכם", אומר נורמונד. "לאנס - לך בכל זאת הייתי מציע לשמור על הלשון. עוד לא מלאו לך 17, אבל אתה מרשה לעצמך לדבר עם מבוגרים ממך בגובה העיניים. בשביל מישהו שהוא בקושי "סר", הייתי מציע לך בהחלט לשתוק ולעשות מה שאומרים לך".
"נקים את המחנה כאן!", נורמונד אומר בקול לחיילים, ויורד מעל סוסו כדי לעזור בהקמת האוהלים.

"המפ! אולי בגלל שאני עוד לא 'סר' אני לא ממש יכול להואיל לכם...
חוץ מזה נראה לי שלא זקוקים לי כאן! אני הלכתי!! כשתזדקקו לי תבקשו סליחה."
לאנס הולך, לא אכפת לו לאן אבל הוא פשוט הולך משם...
כל מה שהוא רוצה עכשיו זה להיות לבד...
לא מעניין אותו מה יקרה לו.
הוא כועס על כך שמתייחסים אליו כאל ילד בן 6 כשהאו בן 16 ויש לו זכות דיבור!
"לא יצאתי למסע המטומטם הזה סתם בשביל שיצעקו עלי!! עשיתי לא פחות מכל אחד מהם! אין להם שוב זכות לצעוק עלי ולפקוד עלי... הם לא מעלי מבחינתי!"
לאנס ממשיך ללכת עד שהאו כבר לא יכול לראות את האחרים...

"לא אני לא!!!" צורח לאנס בחזרה שלא יכל שלא לשמוע את זה...
לאנס רץ מעט, נתקל באבן ונופל על הפנים...
הוא מרים את ראשו ומביט באדמה...
הוא פורץ בבכי, טומן את ראשו באדמה ונרדם לאחר כמה שניות. :p

"קארל אתה (שמתם לב איזו הדגשה :eek: )...אתה... שכח מזה אני אטפל בך אחר כך,עכשיו אני צריך לדאוג לצעירים!" אומר בכעס ג'ון אל קארל.

ג'ון מאיץ אל עבר לאנס
"לעזעאזל ילד איך אתה רוצה שנתנהג אליך כמו גבר אם אתה מתבכיין כמו בחורה ונופל מאבנים" אומר ג'ון כשהוא מנסה לעודד את לאנס ומושיט לו יד.

לאנס נוחר כתגובה...
"אתה יכול לגרור אותי על הסלעים אם מתחשק לך... אחרי המכה הזאת אני לא ארגיש כלום..."
מוסיף לאנס בלי לזוז...
"חוץ מזה אני לא זה ששם שם את האבן! זו אשמתכם שדיברתם אלי והסחתם את דעתי!"
לאנס כבר לא בוכה אבל השיער נדבק לו לפנים מרוב דמעות...
"ואני לא ממשיך עד שקארל מתנצל ואני מקבל כוס מים!" מוסיף לאנס ושותק...

בינתיים, האור מתחיל להעלם, ובמקומו מופיע לילה סגול-שחור, מוזר ויפה מאוד, מאוד קסום.
הבוקר שמגיע אחרי הלילה הזה הוא בהיר וכחול, מעט ירוק אתם רואים בשמים, "בוקר טוב רבותיי וגבירתי!" אומר לוג כאשר הוא מוצא את כל החבורה יחד, "כנראה שידידנו נייפוס נעצר איפשהו בדרכו, הוא מחכה במקום די קרוב לכאן, מבחינת המרחק שלכם, אני מתכוון."
לוג נראה שמח, כפי שאפשר לצפות מאדם שלא קרוב מסויים שלו כבר זמן רב, או חבר טוב.
במהרה החיילים רכובים, ולוג שר, הנוף שוב משתנה במהירות ואתם מוצאים את עצמכם בשטח מיוער. עצים לבנים לחלוטין סובבים אתכם, "בואו נצא לצייד נייפוסים!" אומר לוג ושועט עם סוסו.

OOC: תגובה בקשר לחלוקה, ולכיוון שכל אחד רוצה לסייר.

לאנס כבר עייף ועצבני מכל מה שקרה...
הוא הולך עם נייפוס בשקט לאן שהוא ילך...

"אני רוצה גם 100 לוחמים שיקימו מחנה כאן, ישארו איפה שהם עד להודעה מאיתנו". קארל לוקח איתו חמישים לוחמים ויוצא עם לוג.

דמוסתנס אמר/ה:
לאנס כבר עייף ועצבני מכל מה שקרה...
הוא הולך עם נייפוס בשקט לאן שהוא ילך...
אנחנו מחפשים את נייפוס עדיין.
"אתם", נורמונד קורא לעשרה חיילים - בואו איתי. אנחנו נלך בכיוון ההוא" - נורמונד מצביע לכיוון כלשהו. "נלך ברגל, אננחו לא רוצים לעשות רעש לחינם.

הפעם אני אהיה לבד חושב לעצמו ג'ון.
ג'ון נעצר ויורד מסוסו,במהירות הוא נע בין העצים כשקשתו דרוכה. הוא נע לכיוון שלוג הלך לכיוונו
כשהוא עבר מרחק מספיק גדול מלוג הוא עולה על עץ וממשיך את סיורו מצמרות העצים.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה