• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קריסת המציאות- משחק מקוון [הופסק]

סטטוס
נעול לתגובות.
דרק שולף את החרב השנייה ונעמד במצב קרבי.סוף סוף קרב נגד הפושעים האלודרק מתקיף כל אחד שהוא לא מכיר.

זה היה קרוב.

תשלטי בעצמך אם את רוצה להישאר חיה...

שאחריז שומרת על נשימותיה שקטות. היא נצמדת לצללים, מתכופפת ונעה בהליכה חתולית חרישית. העיניים שלה תרות אחרי התוקף.
היא מתרחקת מטווח שסכינים יוכלו להגיע אליו, חומקת מצל לצל, החשיכה מגנה עליה אותה כמו שהסתירה אותה פעמים רבות בעבר- עורה השחור והמטפחת הקשורה לשיערה נטמעים בצללים ונותנים לה את ההגנה שכלי נשק מעולם לא הצליחו לתת.

מקס מנגב את הדם מכתפו לאחר שהסכין חותך אותו. הכאבים היו עזים, אבל מקס היה חייב להמשיך כדי לחיות.

מקס מתמקם באחת מהפינות של החדר, בנסיון למצאו דבר מה להסתתר מאחוריו. הוא מתחיל במטח של יריות לעבר האויבים, במאמץ רב להתעלם מהדם הנוטף מכתפו.
הוא נזהר שלא לפגוע באף אחד מבני חבורתו, ולהתמקד רק באויב אחד כל פעם.

OOC: מאחורי גבעה? אתם בתוך בניין, אין לך זמן לחטא פצע באמצע קרב, והסכין פגע לך בכתף, אני יפרסם עוד הודעה ברגע שווד אלף יפרסם הודעה.

OOC: מאחורי גבעה? אתם בתוך בניין, אין לך זמן לחטא פצע באמצע קרב, והסכין פגע לך בכתף, אני יפרסם עוד הודעה ברגע שווד אלף יפרסם הודעה.
OOC: אופסי... :oops: :oops: פדיחת החיים. אני עורך את ההודעה.

פחדנים...
סיימונס מתקדם לעבר האנשים אשר נמצאים בתוך הבניין.
שולף את אקדחיו, ויורה בהם.

מה האדם הזה רוצה מאיתנו??

אחת מהיריות של מקס שורטת את ג'רארד, שמקלל, אבל אתם שומעים צעקה והאיש וצל נופל לתוך החדר, במבט מהיר אתם שמים לב שזה אדם לבוש בשחור, ג'רארד מקלל שוב ורץ לדלת שבצידו האחר של החדר, פותח את בבעיטה, ומתכופף במהירות, שנייה אח"כ את רואים חץ שעובר מאליו, חדי העין שביניכם יכולים לשים לב לחוט שקוף ודק שמחובר לידית הדלת, החוט משוחרר עכשיו, לאחר שג'רארד פתח את הדלת, הוא ממשיך לרוץ במורד המסדרון שנכנסתם אליו, אדם מופיע מולו, ובשיסוף מהיר בעזרת חרבו הקצרה האדם מת, הוא נכנס דרך עוד דלת ומחכה שתעברו דרכה, ברגע שכולכם עוברים דרה הוא מוציא כלי פריצה ונועל את הדלת "רהיטים בדלת, לא להכנס אף אחד" הוא אומר, כנראה מתכוון לכך שצריך לחסום את הדלת בעזרת רהיטים.

דרק תופס כל דבר ומעיף אותו לכיון הדלת הוא רץ על ג'רארד ואומר-אתה צריך עוד במשהו למה אתה כל כך מפחד.מקס סיימונס תשלפו את כלי הקסם ותירו בכל מי שאתם לא מכירים!!

מקס גורר את הארון הכי גדול שהוא מוצא בזריזות לעבר הדלת, אחרי שהוא מסיים הוא אומר לדרק: "איש פיה, בינתיים אין על מי לירות...."
מקס בוחן את החדר בחיפוש אחר מקומות שמהם יש טווח יריה טוב והם גם מקום הסתתרות.

סיימונס אינו נבהל.
"ממה אתם כ"כ מפחדים??"
"האנשים הללו אינם מזיקים..."

סיימונס ניגש לרהיט הכי קרוב אליו, ומתחיל לגרור אותו לעבר הדלת ברוגע, ללא השתוללות.

"דלת באה הם, הם להיות חכמים, כאן כניסה אחת, לא בורח לא נכנס, דלת באה לא להרוג רק להרביץ" ג'רארד אומר, ומתקרב לארון שככל שניסיתים להזיז אותו לא הצלחתם, הוא מתוכףף ומשחרר משהו, ואז הארון מסתובב על ציר, הוא נכנס לחדר, ואתם אחריו, החדר חשוך מאוד ומלא בעשן סמיך, והשקט שיש בו מטריד מאוד, ג'רארד מסתכל מסביב, ומתקרב לאחת הפינות, סכין נזרקת לעברו מהפינה הזאת, אבל הוא צפה אותה והתחמק ממנה, סכינים וחיצים מתחילות לעוף לכיווניכם ממה שנראה כמו 20 כיוונים שונים.

מקס בורח במהירות רבה לאחת הפינות הכי נסתרות של החדר, מוציא את הפנס שלו, מחבר אותו ל-H&K, מפעלי אותו, והוא לפתע רואה מאיפה מגיעים כל החצים והיריות. הוא מתחיל לירות על מי שיורה אותם, ואם אף אחד לא יורה, ואלה סתם מלכודות, מקס מכבה את הפנס, ומתחיל לרוץ ברחבי החדר בנסיון רב להתחמק מן היריות, בחיפוש אחר מקום יציאה.
מקס מנטר, מקפץ ורץ בחדר, בעודו מנסה עדיין להשתמש בחוש הראיה הטוב שלו כדי להראות מה המצב בחדר ולהישאר בעניינים.

המשחק לא זורם טוב, אני מחכה לתגובות של כולם לפני שאני ממשיך.
אז אתם אומרים להפסיק את המשחק או שנמשיך?

המשחק בהחלט לא זורם טוב, אני מציע להפסיק. למרות שחבל לי על מקס....

אתה יכול לכתוב מה קרה כי כן הגבנו.ואם קצת יותר התמדה מכל שחקן המשחק יכול להיות טוב מאוד.

ווד אלף הגיב, אלף הגיב, אתה לא ומיידן לא. נפסיק את המשחק.

לא!
אבל אני אוהב את המשחק!...
זה המשחק שלי!*
רק שלי!*

מוהאהאהאהא!!!

*נא לקרוא בקולו של גולום.

*הנערה נכנסת במהירות ונופלת על ברכיה, אימה בעיניה הפעורות*

מצטערת!

אוקי. אני יכולה להסביר שהיו לי שלושה מבחני מתכונת (פיזיקה, תושב"ע והיסטוריה, למי שמתעניין) והיום יש לי בגרות. ענקית (בתושב"ע).

אבל אני יודעת שגם אם זה תירוץ, זה תירוץ עלוב.

האמת, היו רגעים לאחרונה בעלילה שלא הגבתי פשוט כי הדמות שלי היא לא טיפוס שמסתער קדימה בחרב שלופה.

(ברגעים אחרים לא היה לי מחשב\המחשב שלי כתב רק באנגלית.)

זה משחק ממש מדהים, ואני רוצה להמשיך אותו!!!

*שטף דמעות פורץ מעיניה, והיא מסתכלת על הנוכחים במבט שמבקש חנינה*

(ועכשיו גם הולך להיות לי יותר זמן. סיימתי את כל המתכונות, ואין לי בצפר מיום שלישי הזה חוץ מבגרויות. אז יש תקווה לאנושות!)

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה