• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

The Gate goes ever on - [ הופסק ]

סטטוס
נעול לתגובות.
מיירין נעצרת ליד שני עוברי האורח.
"מי אתם, ומה מעשיכם כאן?" היא שואלת בקול מצווה "מדוע אתם עוקבים אחרינו?"
איש הקרקל מגחך, חושף ניבים שלא צוחצחו ימים רבים.
"אנחנו סתם מטיילים לנו כאן, אני וחבר שלי" הוא טופח על שכמו של האדם שלידו, ששולח במיירין ווארלי חיוך מדושן עונג. "נהנים מן השמש של הצהריים, פררר..." הוא מוסיף, מביט לעבר השמיים הקודרים, שאין בהם זכר לשמש.
"אבל במחשבה שניה" הוא מרים קולו, כך שגם הנסיך באפיריון יוכל לשמוע "קוג'י השמן הוא חבר טוב מאד שלי. מאד התגעגעתי אליו, מאז שנאלצתי לעזוב את הבית. אולי החבר השמן שלי יבוא לדבר איתי? נרים לנו ספל רום, לחיי הימים הישנים והטובים, ולחיי עסקי היהלומים שלו" הוא מוסיף ברוב משמעות. "אני אחכה לחבר שלי בפונדק "הענן השיכור", בכיכר מאחורי הבניינים האלו" הוא מצביע "בעוד שעה בדיוק. מאד-מאד יצער אותי אם הוא לא יבוא. זה ישבור את ליבנו, שלי ושל החברים שלי".
מיירין מנידה בראשה.
"טוב ויפה, אני אמסור לו".

ooc: גם קוג'ימאן וגם ראג'ין מבינים יפה מאד את המשמעות מאחורי הדברים "אתה גרמת לכך שנאלצתי לברוח מפקלאג'יר, טינופת שמנה. אם לא תבוא לשוחח איתי, בדיוק בזמן, יקרה משהו רע מאד לעסקים שלך".

"ואני אשאר פה ואשמור על חבר הנסיך?" אומר וארלי בנימה לא אוהדת. "אני אאמוד פה ביזמן שמיירין הזאת תלך לדבר אם הנסיך השמן והיהיר" הוא לוחש לעצמו כמיתלונן אחרי שמיירין רוכבת (?) לאבר האפיריון.

ooc: נו מה קרא? למה לא ממשיכים?

Envinyatar אמר/ה:
ooc: גם אני שואל את עצמי את השאלה הזו.

כיוון שאנחנו לא מוצאים מה לעשות.
יכול להיות שאתה מצפה שהדמויות יתקדמו כרגע מעצמן, אבל זה לא אפשרי בהתחשב בנסיבות (משחק פורום - אין לנו תיאור רציף).
גם שיחה בין הדמויות היא לא כל כך אפשרית כרגע מכיוון שמהלך שיחה הגיונית מתבצע בסדר גודל של משפט לאדם ולאחר מכן משפט של אדם אחר - לא בדיוק אפשרי למשחק פורום.

ooc: באמת!?
בתאור האחרון שלי, הנחתתי "פצצה" בדמות מידע חדש ואיום לעתיד, שהיה "מזעיק" תגובות בכל מקום אפשרי. עומדים לסחוט את הנסיך, במשהו שקשור לסכסוך יש בפקאלג'יר, ומאיימים עליו במישרין - דמות שמוכרת הן לו והן לראג'ין.

ואין מה להגיב?
במקרה כזה, כנראה שהטעות היא לא שלכם, היא שלי.

המשחק ננעל.

Envinyatar אמר/ה:
ooc: באמת!?
בתאור האחרון שלי, הנחתתי "פצצה" בדמות מידע חדש ואיום לעתיד, שהיה "מזעיק" תגובות בכל מקום אפשרי. עומדים לסחוט את הנסיך, במשהו שקשור לסכסוך יש בפקאלג'יר, ומאיימים עליו במישרין - דמות שמוכרת הן לו והן לראג'ין.

ואין מה להגיב?
במקרה כזה, כנראה שהטעות היא לא שלכם, היא שלי.

המשחק ננעל.

לא ראיתי חלק כזה - חכה שנייה!

"יש לך מושג מי זה?" שואלת ראג'ין, מקווה, כרגיל, שאדונה יעלים עין על התערבותה בעינייניו הפרטיים "בוא נלך לשם" היא מציעה בקול מתחנחן "אני רעבה בכל מקרה" היא אומרת, סקרנית לגלות מה רוצה הפאקילשמאני מאדונה.

ooc: אני מודע לכך שההודעה קצרה במיוחד, אך בהתחשב בכך שאני צריך את תגובתו של פיטפינ לדברים אני מניח שאפשר למחול לי.

צר לי, אך העדר התגובה נמשך. התנאים להשתתפות היו ברורים - הודעה *לפחות* פעם ביום. מאחר ורוב הקבוצה לא עומדת בכך (ושוב, עדי, אני מצטער שגם אתה נפגע מזה), אני נועל את המשחק

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה