• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מי רוצה שולחן חדש?

אתה תמיד יכול לשאול אותם אם הם שולחים לארץ.
לא היית רוצה לקנות שולחן כזה בחנות אמיתית? לדפוק קצת על העץ?
זו גם התעסקות לשנות את הגודל, זה לא סתם להזיז את הלוחות ולחבר שוב.
למרות שלהפוך דווקא את שולחן הטלביזיה לשולחן ארוחה חגיגית זה רעיון לא רע. אבל כמובן, אז אתה לא קונה צבע מייפל, והקניה קופצת במאות דולרים.

זה נראה מדהים והאמת שגם זול מאד בשביל דבר כזה, כמובן שאין לדעת כמה משלוח שלו לארץ יכול לעלות... זה עלול להפוך את כל העסקה ללא משתלמת.

ברור שעדיף לקנות בחנות ולחוש, אבל ממה שאני מכיר אין כזה בארץ ואם אתה מזמין במיוחד (יש אנשים שכן יוצרים כאלו) זה באיזורים שיותר יקרים מ10K ש"ח!

אישית אני לא מתלהב משולחן קפה. אחד השינויים שעשינו בסלון לפני כמה חודשים זה להעיף את שולחן הקפה לגמרי ולשים במקומו שטיח שאגי מגניב.
הילדים נהנים הרבה יותר, הסלון פחות עמוס והבלגן התמידי שהיה בשולחן נעלם.
והעיקר שהשטיח אפילו משפר את האקוסטיקה של הסלון 🤩

אז אם כבר זה במקום שולחן אוכל - והשולחנות הללו בכיף עולים 3000-4000₪ לשולחן סביר ולרוב לא מעץ מלא (אלא אם זה אורן)
אז כשולחן אוכל זה לא יקר.
אפילו סט עץ מחא של איקאה (אמנם כולל כיסאות) זה 5000₪.

כמו שבדבג כתב, השאלה זה עלות השילוח והמסים.
שולחן בינוני עם טופרים זה סביב ה 4000₪ שזה לא נורא. אבל אם משלוח ומסים מקפיצים את זה בהמון אז זו בעיה.

כרגע שאלתי אותם לגבי עלות משלוח לישראל ואין להם הערכה בינתיים. לאירופה זה 350 דולר. לא יהיה זול יותר אני מאמין אז סהכ זה יגיע לאזור ה 1450 דולר. על זה צריך להוסיף מעמ ומסים שזה עוד שלושים אחוז ננחש. בקיצור 7000₪
לא זול, אם כי כנראה יותר זול מאשר לבקש מנגר להכין כזה לדעתי.

מישהו מכיר נגר בישראל שמכין דברים דומים?

חזרה