• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רכבת הקרח, סדרה פוסט-אפוקלפטית חדשה בנטפליקס

ראיתי אתמול את שלושת הפרקים הראשונים של הסדרה, והיא קצת הזכירה לי את העונה הראשונה של The Expanse עם כל הפוליטיקה, חקירה משטרתית ומעמדות.
בינתיים חביב ביותר, כשלא ראיתי את הסרט עליו הסדרה מבוססת.
מי עוד צופה בה?

אז אני הפוך - את הסרט לא ראיתי

עם זאת, אישית הקונספט של רכבת שנעה בכל העולם אחרי אסון הוא אולי מגניב סיפורית אבל אפס אמינות מבחינתי. חשבתי על זה הבוקר, ואני חושב שאופציה של עיר מבודדת (אולי על סוג של עמודים) שבנויה לגובה יותר מעניין ומציאותי.
משהו יותר מגניב שאפשר היה לעשות זה עיר על ספינות אוויר ענקיות שמרחפת מעל העננים ולכן עדיין חשופה לשמש.

פשוט רכבת, זה לא באמת עובד בעולם האמיתי...

והעונה הראשונה הגיעה לסיום, והיא הלכה והשתבחה עם הזמן.
חייב לציין לטובה שהסדרה לא מפחדת לגעת בנושאים רגישים של אובדן, של הבדלי מעמדות, של כוח ועוד. היה אפשר לסיים את העונה בפרק 9 די בקלות, אבל המשיכו לעוד פרק שעסק בהשלכות של הפרק הקודם - שזה מעניין ועמוק.

סליחה על התגובה המאוחרת
Snowpiercer - שים לב שיש גם סרט (לא צפיתי) וגם את הסדרה
בכל מקרה התרגום לעברית לא מדויק ופחות מוצלח מהשם בלעז. אולי כי פחות מקובל להתך מלים בעברית וליצור מילה חדשה? חודרתשלג...

The oldman אמר/ה:
עיר על ספינות אוויר ענקיות שמרחפת מעל העננים ולכן עדיין חשופה לשמש
אם אין עדיין סיפור על ערי צפלינים מרחפים מעל עולם שהושמד באסון אקלימי, אז צריך להיות אחד בהקדם!
זה בהחלט נכנס לי לארסנל הרעיונות :)

חזרה